Sebeláska - Empatia https://empatia.cz/kategorie/cesta-k-sobe/sebelaska/ Web o celostním přístupu k životu, zdraví a vztahům. Wed, 20 May 2026 20:02:07 +0000 cs hourly 1 https://empatia.cz/wp-content/uploads/2021/04/cropped-favicon-32x32.png Sebeláska - Empatia https://empatia.cz/kategorie/cesta-k-sobe/sebelaska/ 32 32 Světlonošům https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/svetlonosum/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/svetlonosum/#respond Sun, 15 Feb 2026 09:23:25 +0000 https://empatia.ideacloud.cz/?post_type=article&p=15045 Konečně je tu náš čas. Čas pro převaděče do nové doby, světlonoše, kteří budou svou změnou svítit na cestu ostatním....

Článek Světlonošům appeared first on Empatia.

]]>

Konečně je tu náš čas. Čas pro převaděče do nové doby, světlonoše, kteří budou svou změnou svítit na cestu ostatním.

♡ Pro tuto dobu jsme se narodili

Každý z nás máme hluboké vnitřní vědomí toho, proč jsme tu a za jakým účelem. Přišli jsme sem vykonat o nic menší věc než  přeměnu našeho světa v místo, které tu ještě nebylo.

♡ Všechny nástroje máme v sobě

Uvnitř nás samých je hluboké napojení na Boha, Vesmír, energetickou databázi. Víme, proč tu jsme a také máme schopnosti všechny nástroje k uskutečnění našeho poslání. použít.

♡ Hlavním nástrojem je schopnost naslouchat sobě

Možná pátráš po onom návodu, co dělat, a možná odpověď, že si ho najdeš sám, tě příliš neuklidní. Máš ho v sobě a sám víš, co dělat. Ale přijít si na to musíš sám. Protože tenhle návod na změnu světa je o změně tebe, proto nemůže být univerzální, ale čistě tvůj.

♡ Teď už není možné na nic čekat

Naše duše jsou tu proto, že mají úkol pomoci změně, o které nikdo neví, jak proběhne, protože nikdy zatím v historii lidstva k takové změně nedošlo. Jsme první. Jsme vyvolení a musíme. Naše duše nám nedá spát, nedovolí být spokojenými a šťastnými, dokud nevyslyšíme její volání a nezačneme s kroky, které je třeba udělat.

♡ Místo návodu použijme intuici

A prostě vyražme vstříc chybám, které budeme dělat, protože je musíme dělat, když vše musíme jen zkoušet. Cílem našich životních lekcí není dělat věci správně, ale dělat chyby a poučit se z nich.

♡ Zamilujte se do svých stínů a nedostatků

Abychom mohli najít svou sílu, musíme se cele přijmout. Naše stíny vždy ukazují cestu, čím se zabývat a kudy nás duše volá ke změně.

♡ Zabývat se sebou, nejdřív sebou

Pokud připustíme, že máme spoustu cest, jak a kudy se posouvat na cestě k bezpodmínečné lásce, víc se stávat Bohem, přestaneme chtít změnit svět, ale budeme jásat a radovat se z vlastní cesty za láskou. Sami za sebe, sami pro sebe.

♡ Vraťme se zpět do energetického kola života, kam patříme

Abychom mohli inspirovat svět a ostatním svítit na cestu, musíme se navrátit k sobě, ke své podstatě, poznat, kdo jsme, proč tu jsme, co tu máme dělat.  Je potřeba nejprve projít svými temnými částmi našeho vlastního já. Čím víc to bolí, tím více odměn dostaneme.

♡ Každý okamžik je kolem nás spousta pomocníků

Máme celý tým andělů, duchovních průvodců a učitelů z tohoto i jiných světů, kteří jsou natolik oddáni našemu růstu a rozvoji, že se můžete naprosto spolehnout, že vše zvládnete. Až jednou uvidíte jejich nadšení z každé překážky na vaší cestě, tak od té doby i vy budete každý problém vnímat jako neuvěřitelně radostnou výzvu!

♡ Jsi světlonoš, tak inspiruj

Když začneš s hledáním sebe, postavíš se na první místo a začneš se každý den věnovat sobě, budeš tak zaujatý a nadšený ze změn, které přijdou, že si ani nevšimneš, že všichni lidé kolem tebe tě pozorují a jen dělají totéž. Tomu se říká inspirace.

Přidej se ke mně tady

s láskou Miluška

Článek Světlonošům appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/svetlonosum/feed/ 0
Čtyři v jedné https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/ctyri-v-jedne/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/ctyri-v-jedne/#respond Wed, 14 Jan 2026 09:01:37 +0000 https://empatia.ideacloud.cz/?post_type=article&p=17590 Představte si, že Vesmír, energetická databáze, Bůh, Zdroj, .. nebo jakkoli to nazýváme, je složeno ze dvou energií JIN a...

Článek Čtyři v jedné appeared first on Empatia.

]]>

Představte si, že Vesmír, energetická databáze, Bůh, Zdroj, .. nebo jakkoli to nazýváme, je složeno ze dvou energií JIN a JANG, z energie ženské a mužské.

♂︎ Energie  mužská je přímá aktivita k cíli, energie síly, rozhodnosti, představuji si ji jako šipku.

♁ Energie ženská je harmonie, podpora, měkkost, objetí, představuji si ji jako spirálu.

Pokud vás zajímá víc rozdělení energií na JIN a JANG, podívejte se na článek JIN a JANG

Aby se celý systém udržel v rovnováze, musí vyvažovat obě složky. Dnes žijeme ve světě, který funguje čistě mužsky. Je práce nás žen vnést zpět ženský princip a to skrze nás samé.

Jsme tu proto, abychom vyrovnaly rozhozenou harmonii.

Ženský princip je spojený s cykly Země, je ve své podstatě stále se dokola opakující energie, točící se ve spirále.

Nemá začátek ani konec. Proto my ženy tak cítíme za sebou karmu všech žen za námi a proto nám tolik jde o naše děti, které dál po nás naskočí do spirály a stanou se součástí dokola se opakujícího a nikdy nekončícího energetického kola života.

Protože jsme se narodily do mužského světa, mužským světem jsme byly vychovány a více či méně všechny žijeme v mužském módu, je třeba si nejen uvědomit cykly Země a cykly v sobě, ale napojit se na ně, zharmonizovat cykly Země a cykly naše. Znáte jistě film Červený stan, kde se všechny ženy ve stejný čas v souladu s měsícem shromažďovaly a menstruovaly. Přesně takto bychom měly najít znovu ztracené spojení s Měsícem a fungovat s ním v souladu.

Jak se sladit s Měsícem

Především netlačit a nesnažit se k tomu přistupovat mužským způsobem, ale nechat vše plynout, jen se naciťovat, uvědomovat si, co prožívám, vnímat své emoce v jednotlivých fázích a prožít vše v lásce k sobě, ačkoliv jsme některou fázi doposud potlačovaly. A současně se napojovat na Měsíční fáze a pozorovat, v jakém souladu s ním jsem. Postupným, pomalým způsobem se sjednocovat. Být na sebe hodná a nesnažit se jet na výkon, zvítězit, mít to brzy… prostě se sjednocovat právě pomocí ženské energie.

Jak prakticky žít ženskou energii vůči sobě, partnerovi i světu vůbec se můžeš naučit v Empatia s Miluškou

1. Panna (před ovulací)

Je mladá, silná, nezávislá, oddaná, nadšená, plná naděje, odvážná, plná energie, bez zábran a pozitivní. Má spoustu nápadů a je plná nadšení z budoucnosti a to, co ji schází na věku, dožene kořením života. Dívka je panna, nevinná část nás samých, která vidí ve všem potenciál. Vidí ve všem magii a zázrak.

Negativní stránka panny:

Je naivní, sebestředná, chytlavá, nezkušená, postrádá sebevěomí, má příliš mnoho nápadů, mnoho času tráví přemýšlením, umí věci začít, ale nemá elén je dokončit, je plná naděje a velkých idejí, ale lehce si je nechá zpochybnit, protože v ní nejsou pevně zakořeněné, má tendenci vzít na sebe příliš mnoho závazků, říká ano, protože je příliš nadšená nebo nechce něco propásnout.

Roční období: Jaro (plná možností)

Měsíční fáze: přibývání Měsíce

Rituál přechodu: Menstruace

2. Matka (ovulace)

Je naší plodnou tváří, jež rodí a přivádí na svět. Je soucitná, ochranitelská, laskavá, oddaná, chápající, povzbuzující a má velké srdce. Miluje a stará se, ale je také odhodlaná udělat vše potřebné pro dokončení své práce. Dokáže použít energii a nadšení panny a obrátit je v soustředěnou činnost. Přivádí nový život na svět a také umí vytvořit nové věci. Dává formu myšlenkám a konceptům.

Negativní stránka matky:

Příliš ochranitelská, chlácholící, zapomíná se starat o sebe, chce mít nad vším kontrolu, chce vytvářet vzájemnou závislost, osamocená, vyčerpaná, neví, kdy přestat, vyvolává v ostatních pocity viny, že ji nepotřebují.

Roční období: Léto (vše je plodné)

Měsíční fáze: úplněk

Rituál přechodu: svatba nebo partnerství, porod dítěte nebo nějaký jiný výtvor

3. Moudrá, divoká žena (období před menstruací)

Nic nepotlačuje a je moudrá, má v sobě zkušenost dívčího i mateřského období a nebojí se to ukázat. Někdy ji nazýváme šamankou nebo léčitelkou, je známá pro svou vniřní léčivou schopnost a magii. Zná svou cenu, nechá se často vést svou intuicí. Může nám připadat trochu tvrdá, ví totiž, co je důležité a co ne. Nenechá se ničím obelhat, věří ve svou sílu a vyžaduje respekt. Když ji budete do něčeho nutit nebo ji nebudete respektovat, zachová se podle toho a možná to nebude vůbec příjemné. Je nelítostná a pevná, nebojí se toho, co si o ní lidé myslí, nebojí se udělat vše nutné k tomu, aby docílila svých přání.

Negativní stránka divoké ženy:

Bláznivá, nelítostná, vzteklá, žárlivá, mstivá, netrpělivá, neomalená, účel světí prostředky

Roční období: podzim (věci upadávají)

Měsíční fáze: ubývající Měsíc

Přechodový rituál: významná ztráta či oplakávání, smrt, ztráta zaměstnání, oddělení se od někoho, emocionální ukončení nebo když děti opouští domov

4. Stařena (menstruace)

Je držitelka moudrosti, ta, která dokáže věci vnímat opravdu celistvě a nemusí nikomu nic dokazovat. Dokáže vidět vše s naprostou jasností a protože nemá žádné postranní motivy, jsou její rady nesobecké. Má se sebou trpělivost, protože se již plně zná a  nezajímá ji, co si o ní lidé myslí. Je naší nejmoudřejší částí. Ví, co je autentické. Zatímco panna se vnímá jako čistá, stařena se vidí jako čistá. Je blíže Zdroji a v pokoře vůči životu.

Negativní stránka stařeny:

Surová, samotářská, bláznivá, neumí odpouštět, soudí, zahořklá, unavená a netečná, osamělá, lítostivá, poražená.

Roční období: zima

Měsíční fáze: nov

Přechodový rituál: menopauza

Většina dnešních žen mají rády fázi panny a matky. Jsou to role, které jsou pozitivně přijímány mužským světem, ve kterém žijeme. Fázi čarodějky a stařeny odmítáme, protože jsme se to naučily, musely jsme se přizpůsobit a schovávat své negativní stránky, tj. tyto dvě fáze.

Jsme ale všechny čtyři, není možné žít jen polovinu sebe.

Zamilujte si fáze, které nechcete přijmout a máte z nich strach, využijte jejich potenciál. Projevte všechno, co v oné fázi projevit lze, žijte ji naplno. Buďte divoké čarodějky, tančete bosy v trávě, koupejte se nahé v rybníku, projevte svou svobodu ve fázi premenstruační.

A dopřejte si klid a odpočinek, užívejte si menstruaci a uvědomujte si její sílu, která vás čistí. Menstruace je nejsilnější očistný rituál, který každý měsíc postupujeme, je to božský rituál a máme na něj být náležitě hrdé a oslavovat ho, ne schovávat. Dopřejte si ho!

Postupně a pomalu se navracejme zpět k sobě přijetím všech svých částí a zžitím se s Měsícem. Až se napojíme na rytmus Země a Měsíce, dostaneme dar intuice. Přeji nám to!

Pokud v tom procesu nechceš být sama, přidej se do SÍLA ŽENY

s láskou Miluška

Článek Čtyři v jedné appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/ctyri-v-jedne/feed/ 0
Piercing – máš ho? A kde? https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/piercing-mas-ho-kde/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/piercing-mas-ho-kde/#respond Sun, 24 Aug 2025 08:58:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/piercing-mas-ho-kde/ Všechno na těle, i pearcing, ukazuje na něco v nás. Pokud si nevíme s něčím rady, nedokážeme to vyřešit, pak...

Článek Piercing – máš ho? A kde? appeared first on Empatia.

]]>

Všechno na těle, i pearcing, ukazuje na něco v nás.

Pokud si nevíme s něčím rady, nedokážeme to vyřešit, pak používáme zástupný způsob.

Nic není špatně, chce to jen vědět, proč to tak mám a co s tím dělat.

Piercing obecně znamená, že se cítíme izolovaní a nepochopení, což nám způsobuje bolest.

Je to projev rebelie. Naši emocionální bolest přenášíme na rovinu fyzickou.

♥ Výzvou je mít se rád takový, jak jsem. Naučit se vyjadřovat, co cítím a zbavit se bolesti z minulosti.

I místo, kde máme piercing o něčem vypovídá:

✔︎ Bradavky

Trápí nás pocit nedostatku zájmu.

♥ Miluj sebe a pečuj o sebe sám! Nikdo jiný ti nedá více pozornosti, než ty sám.

✔︎ Dásně

Cítíme se ohroženi.

♥ Jsi v bezpečí a milován, nic a nikdo ti nemůže ublížit. Vše v mém světě je v pořádku ve prospěch všech zúčastněných.

✔︎ Jazyk

Nejsme schopni vyjádřit bolest, kterou cítíme.

♥ Zbav se všeho, co tvůj život ztrpčuje, vypořádej se s minulostí tak, že to vynes na světlo.

✔︎ Nos

Toužíme po uznání.

♥ Oceň sám sebe, přijmi se takový, jaký jsi, pochval se a odměňuj se.

✔︎ Obočí

Chceme přitáhnout pozornost k naší bolesti.

♥ Připusť si své trápení a řeš ho. Nesnaž se o to, aby někdo druhý řešil to, co se týká tebe.

✔︎ Penis a vagina

Sexuálně trpíme.

♥ Problémy se sebepřijetím, pocit, že milovat přináší bolest. Přijmi, že láska je radost!

✔︎ Rty

Trápí nás nevyřčená bolest.

♥ Nauč se vyjadřovat to, co cítíš.

Hledej v diagnostických metodách pro jednotlivé nemoci, třeba ti to sedne i s tvým piercingem….

Učím vás znát sami sebe. Protože pokud se znáš, tak víš, proč třeba ještě teď potřebuješ piercing.

Hledej sebe v ebooku Život podle A9P

S láskou vaše Empatia – Miluška

Článek Piercing – máš ho? A kde? appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/piercing-mas-ho-kde/feed/ 0
Žádná antidepresiva! https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/zadna-antidepresiva/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/zadna-antidepresiva/#respond Sun, 18 May 2025 06:45:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/zadna-antidepresiva/ ♥ Jsem duše, nesmrtelná energie. Chci se zdokonalovat, posouvat, být víc láskou. ♥ Naprostá a bezpodmínečná a všeobjímající láska je...

Článek Žádná antidepresiva! appeared first on Empatia.

]]>

♥ Jsem duše, nesmrtelná energie. Chci se zdokonalovat, posouvat, být víc láskou.

♥ Naprostá a bezpodmínečná a všeobjímající láska je můj cíl!

♥ Mám tu moc vybrat si, kde to chci zkoušet, a jak, a s kým.

♥ Vyberu si (takovou mám moc!) rodiče, kteří mě budou dusit a utlumovat mé sebevědomí, mou lásku k sobě samému.

♥ Vyberu si (takovou mám moc!) tělo, které nebude až tak parádní a na přehlídky.

♥ A následně celý svůj život (takovou mám moc!) si budu vybírat takové trenéry, kteří mě naprosto nejparádněji ukáží, že nestojím za nic, můj život je k ničemu, nemám žádný cíl a žádnou budoucnost, neexistuje naplnění a seberealizace, jsem tu prostě zbytečně.

♥ Jsem k ničemu.

♥ Můj život nemá dynamiku, nevyvíjí se, já jsem nemohoucí oběť okolností. Oběť je ten, kdo potřebuje být v této pozici – tj. utlumován. Třeba antidepresivy….

Sáhnout po antidepresivech je volba – CHCI být oběť!

Chcete?

Nemusíte, pokud najdete v sobě důvod (vyšší smysl), pochopení (uvědomění si) a způsob (rozhodnutí to udělat).

Začni tím, že si stáhneš ebook Život podle A9P a tam pochopíš všechno ♡

Miluška

Článek Žádná antidepresiva! appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/zadna-antidepresiva/feed/ 0
Znamená pasivní ženství nechat si ubližovat? https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/znamena-pasivni-zenstvi-nechat-si-ublizovat/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/znamena-pasivni-zenstvi-nechat-si-ublizovat/#respond Thu, 15 May 2025 13:16:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/znamena-pasivni-zenstvi-nechat-si-ublizovat/ Občas mi píšete: Tvé rady nefungují.. ✔︎ protože můj partner je sociopat ✔︎ protože nemá vyřešené své vztahy ✔︎ protože...

Článek Znamená pasivní ženství nechat si ubližovat? appeared first on Empatia.

]]>

Občas mi píšete:

Tvé rady nefungují..

✔︎ protože můj partner je sociopat

✔︎ protože nemá vyřešené své vztahy

✔︎ protože je hrubián, není vůbec citlivý

✔︎ protože neumí nebo nechce žádnou svou vlastní změnu

Tvé rady prostě nefungují na všechny muže….

Taky si to myslíš?

Mé rady nemají fungovat na muže, ale na vás, na ženy!

Ale velmi dobře vám všem rozumím…

Když jsem kdysi začala se svou ženskou změnou a uvědomila si všechny chyby, které jsem v partnerství dělala, rozhodla jsem se vše spravit. Rozhodla jsem se, že chci mít to důvěrné a hluboké partnerství, ke kterému je možné se dostat mou vlastní změnou.

Rozhodla jsem se, že chci ten VÝSLEDEK.

Takže vše, co jsem dělala, jsem dělala proto, aby mi to Ivan vracel. Proto, aby on se měnil, aby jeho chování ke mně bylo lepší.

Veškerou svou vlastní změnu jsem dělala proto, že jsem vlastně chtěla změnit jeho.

A to je ten zádrhel.

Pokud jakoukoliv změnu sebe děláme s očekáváním změny u druhých lidí, nemůže to fungovat. A tak je třeba přestat řešit partnera, jak bude reagovat, co bude dělat, jestli on se změní nebo ne.

Je třeba svou změnu dělat kvůli sobě!

Kvůli tomu, že já jsem žena, tak bych měla fungovat žensky, ať on reaguje jakkoliv.

Tohle obrácení udělá ve všem, o co se snažíte, zázrak. Protože obracíte prst na sebe a radujete se ze svého posunu, netrápíte se tím, že on nic.

A začnete si svou ženskou cestu užívat.

Protože až obrátíte prst na sebe, uvědomíte si, že i hrubiána a sociopata potřebujete.

Že potřebujete, aby vám partner třeba i ubližoval.

Když totiž potřebuju, abych se naučila mít víc sebe ráda, tak potřebuju někoho, ideálně partnera, který mě bude dokazovat, že nemám žádnou hodnotu, že jsem k ničemu, že si musím nechat vše líbit.

Člověk, který zná svou hodnotu a má sám sebe rád, tak nedovolí, aby mu druhý ubližoval, a to nikdy.

Nedovolí žít špatné vztahy, protože ví, že si zaslouží mít lepší.

Takže pokud máte partnera, který vám ubližuje, ponižuje vás, dává vám najevo, že si vás neváží, že vás nemá rád, tak je vaším nejlepším učitelem sebelásky.

A výrazem sebelásky je nenechat si líbit ošklivosti a jednoduše z toho vztahu odejít.

Pokud tě napadlo, že odejít není tak jednoduché, protože sama je být těžší, že je lepší mít alespoň někoho, pak dovoluješ mít kohokoliv – třeba i hrubiána.

A pak si nedopřeješ to nejlepší.

Měj se ráda víc a nedovol nic, co ti ubližuje.

Partnerství je totiž nejintenzivnější cesta hlavně k sobě!

Přečtěte si článek Pasivita versus sebevědomí

A pokračujte stažením ebooku Když se žena vrátí k sobě

s láskou Miluška

Článek Znamená pasivní ženství nechat si ubližovat? appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/znamena-pasivni-zenstvi-nechat-si-ublizovat/feed/ 0
Co jste dali svým nejmilejším pod stromeček? https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/co-jste-dali-svym-nejmilejsim-pod-stromecek/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/co-jste-dali-svym-nejmilejsim-pod-stromecek/#respond Tue, 24 Dec 2024 07:00:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/co-jste-dali-svym-nejmilejsim-pod-stromecek/ Přesně si pamatuju dobu, kdy jsem nutila svého muže, aby se mnou vymýšlel dárky k vánocům. Říkala jsem mu: „Aspoň...

Článek Co jste dali svým nejmilejším pod stromeček? appeared first on Empatia.

]]>

Přesně si pamatuju dobu, kdy jsem nutila svého muže, aby se mnou vymýšlel dárky k vánocům. Říkala jsem mu:

„Aspoň pro chlapy něco vymysli ty!“

A pak, když mé tlačení nebylo k ničemu a stejně jsem dárky nakonec musela koupit sama, jsem se snažila mé nejbližší PŘEKVAPIT.

Celý rok jsem byla ve střehu a kdykoliv kdokoliv řekl, že by něco chtěl, napsala jsem si to do „vánočního“ sešítku. Jenže se pak stalo, že dotyčný při rozbalování dárku a mém očekávání nadšení řekl:

„Hm… dobrý, ale dneska bych si vybral něco jiného.“

A tak jsem postoupila do další fáze a ZAČALA SE PTÁT, co mám koupit. A nakupovala – myslela jsem si – že přesně podle přání.

Ale když si dárek, o který si dotyčný opravdu řekl, otevřel, většinou padlo něco jako:

„A červený neměli?“ nebo „Já jsem chtěla trošku něco jiného…“

Nějak jsem to pořád nemohla vychytat, aby to bylo pro všechny nejlepší.

A víte, jak jsem to nakonec vymyslela?

Prostě jsem všem sdělila, že pro ně máme určitou sumu na dárek.

A ať se SAMI ROZHODNOU!

  • Jestli chtějí něco koupit (pak chci přesně vědět, CO).
  • Jestli si něco koupí sami (a já to jen zabalím a dám pod stromeček).
  • Jestli chtějí do obálky peníze a ty si přidají k něčemu většímu.
  • Jestli chtějí „jen“ peníze a pak si je rozfofrují třeba na Silvestra nebo jak uznají (to je mi jedno).

Funguje to už léta naprosto ideálně! Ideálně pro každého…

Protože každý si vybral nějakou jinou možnost. Každý se rozhodl pro to, co je pro něj to nejlepší.

Každý řekl, jak pro něj bude dárek tím nejlepším dárkem.

Není to mé rozhodnutí, jak obdarovávám, není to mé pravidlo, jak to dělám, ale přizpůsobuji se.

Protože je miluju a chci, aby oni měli radost, když dávám!

Každý, komu vyprávím mé pořizování dárků, tak jsou z toho nadšení. Nic není špatně, protože je to podle těch, kterým dávám.

Není největším dárkem právě to, že se zeptáte?

Že ustoupíte a darujete dárek tak, jak si to přeje ten, pro koho je dárek určený?

Není největším dárkem to, že přestanete lpět na tom, jak se mají dávat dárky? Je.

Já to mám nastaveno teď tak, že je určitá suma peněz, za kterou si vyberou dárky oni sami. Ale pořád mám potřebu překvapit. A tak vždycky něčím maličkým překvapím. Ale vím, že to překvapení není kvůli nim, ale kvůli mně. Že já mám nějaké zaryté vzorce, že je třeba být při dárku překvapený… což je šíleně nesmyslný vzorec, a já vím, že se ho zbavuji. Teď ho tak ale potřebuji, a tak se nepeskuji a budu se snažit to (možná) příště změnit. Uvidím… vím, že život je změna a já jsem na ni připravena.

Obracím se k mým dětem, protože oni jsou ti, kteří mi mohou dát ty nejlepší impulzy, ty nejlepší příklady přístupu k čemukoliv, ty nejlepší vzorce.

Já jen naslouchám a sosám z jejich přirozené moudrosti.

Uvidíme, kam nás společné sdílení dovede třeba za pár let až budu psát další článek o dárcích.

Poslední zamyšlení nad svátky se bude týkat času.

Čas je to, co většinou nemáme. Pořád spěcháme, nemáme čas na zbytečnosti. Na sezení a jen poslouchání, co nám naše děti říkají (blbosti, co?). Na hraní her, společné sledování filmu, společnou procházku, společnou večeři. Oddělujeme se, každý děláme to, co chceme nejvíc. A tak se učíme nepřizpůsobit se druhému. Jenže život je právě o přizpůsobování se druhému! Začněme s tím my a to hned.

PŘIZPŮSOBIT SE … úplně vidím, jak ve vás vibruje věta (vzorec):

„A co já? Pořád mám ustupovat druhým? Kdy bude podle mě?“

Chci vám říct, že přizpůsobit se druhému nemá nic společného s malou sebeláskou.

Protože mé ustoupení druhým posiluje lásku ke mně samotné.

Vážím si sebe o to víc, miluju sebe o to víc.

Takže ustupujte a nevěřte, že tím ztrácíte sebelásku.

Ustupujte a podřiďte se. Věnujte svůj čas potřebám druhých.

Mluvíme o tom, jak chceme pro své nejbližší to nejlepší. Víte ale, co je opravdu pro ně to nejlepší? Zeptali jste se jich? Pokud ne, tak to nevíte a je třeba to zjistit – zeptat se jich a naslouchat jim a podřídit se jim.

TO je LÁSKA.

Věnujte svým nejbližším ten největší dárek, který můžete dát – svůj čas a svou pozornost.

Krásné vánoční svátky s těmi, které milujete vám ze srdce přeje Miluška

Článek Co jste dali svým nejmilejším pod stromeček? appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/co-jste-dali-svym-nejmilejsim-pod-stromecek/feed/ 0
Láska k sobě samým https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/laska-k-sobe-samym/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/laska-k-sobe-samym/#respond Mon, 25 Nov 2024 07:00:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/laska-k-sobe-samym/ Vlastní zkušenost je důležitější než všechno vědění nebo víra. Věta „U mě to nefunguje“, kterou mnozí lidé odmítají vlastní zkušenost...

Článek Láska k sobě samým appeared first on Empatia.

]]>

Vlastní zkušenost je důležitější než všechno vědění nebo víra. Věta „U mě to nefunguje“, kterou mnozí lidé odmítají vlastní zkušenost s celostním léčením tady neplatí.

Všichni jsme božské bytosti, pokud nevnímáme Boha jako jakési od nás oddělené, nedosažitelné a od nás odtržené Cosi, ale cítíme se – chceme se cítit – zajedno s Universem.

To není konstatování, ale rozhodnutí.

Musíme to chtít, abychom to cítili.

Nezávisle na tom, kolikrát jste už byli ve spojení se svou duší, jak s ní komunikujete, vždy je dobré vracet se a doplňovat si seznam toho, co dělám pro sebe.

Projděte si tyto otázky:

Co a jak často dělám pro sebe:

✔︎ sportuji

✔︎ pečuji o své tělo

✔︎ čtu knihy

✔︎ poslouchám hudbu

✔︎ dopřávám si čas na přemýšlení

✔︎ mluvím s milým člověkem o svém duševním stavu

✔︎ cestuji na nějaké místo podle své volby

✔︎ chodím na procházky

✔︎ starám se o zvířata

✔︎ starám se o rostliny

✔︎ hovořím se zvířaty

✔︎ hovořím s rostlinami

✔︎ …pokračujte dál ve svém seznamu a nepřestávejte.

Vyplatí se projít si tyto otázky a získat cit pro to, jak sami sebe milujeme: Kdy jsem tady pro svou duši?

Je samozřejmě záslužné lopotit se pro ostatní, sloužit jim, ale smysl našeho života spočívá v našem vlastním rozvoji. K tomu bezesporu patří i kvalita služby ostatním, ale určitě ne výhradně.

Nejde přitom o to, abychom byli sobečtí. Jde o to, abychom měli rádi sama sebe, protože sloužit lez i bez lásky, z pouhého plnění povinnosti – a  z toho jsme nemocní.

Proto je předchozí seznam vašich odpovědí na to, co dobrého pro sebe děláte, mimořádně důležitý.

Jsou to přece radostné odpovědi, a tak si můžete být jisti, že vás vaše okolí za ně nebude odsuzovat. Naopak, uznání zasluhuje ten, kdo věnuje takové uznání sám sobě.

Obléci si něco krásného, vyzdobit chrám své duše a vědomě se radovat ze svého božství – potom je služba lehčí.

Hlavní je, abychom tomu přišli na chuť a abychom uskutečňovali rituál péče o sebe stále častěji, stále odvážněji, až se z nás stane jiný člověk, někdo, kdo miluje život, miluje sám sebe a dává tolik lásky, kolik se mu zachce.

Kdo dává, ten má.

Kdo miluje sebe, nemá problémy s druhýmni lidmi, protože ho nemají v čem trénovat.

Pokud tě druzí trénují, potrénuj si lásku k sobě v SOUŽÍT JE LÁSKA

S láskou vaše Empatia

Článek Láska k sobě samým appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/laska-k-sobe-samym/feed/ 0
Jak být v ženské energii, když jsem sama https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/jak-byt-v-zenske-energii-kdyz-jsem-sama/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/jak-byt-v-zenske-energii-kdyz-jsem-sama/#respond Fri, 27 Sep 2024 06:00:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/jak-byt-v-zenske-energii-kdyz-jsem-sama/ Naprostým základem jakéhokoliv uvědomování a snaze cokoliv pochopit a změnit je přijmout, že každý jsme sám. Právě teď, kdykoliv dřív...

Článek Jak být v ženské energii, když jsem sama appeared first on Empatia.

]]>

Naprostým základem jakéhokoliv uvědomování a snaze cokoliv pochopit a změnit je přijmout, že každý jsme sám. Právě teď, kdykoliv dřív a kdykoliv v budoucnu, navěky budu jen sám.

Přijetí karmy, toho, že jsme duše, které prochází karmickými koly a zhmotňují se ve světech, kde potřebují něco prožít, pochopit a posunout se, je ohromné ulehčení pro všechno, co zažíváme. Pak nepotřebuji lpět na druhých lidech, přestávám je potřebovat, pocit samoty je vlastně nesmysl.

Kde se tedy bere potřeba někoho mít?

Nespokojenost v samotě?

Pocit, že když jsme sami, jsme opuštění?

Když jsme duše, jsme bezpohlavní, resp. obsahujeme obě pohlaví.

Když se narodíme do hmotného světa, je to zařízeno tak, že tenhle hmotný svět je duální. Znamená to, že obsahuje vše ve svých protikladech – jen tak je to přece ta dobrá škola, ten dobrý trénink, ta dobrá půda na to, abychom si mohli vždy vybrat ze dvou pólů, ze dvou možností, a pak to prožít. A pak tu svou zkušenost vyhodnotit a příště si třeba vybrat něco jiného.

A tak si vybíráme stále, i při našem narození si vybíráme, do čeho se narodíme.

Je naše volba, jaké si zvolíme rodiče, místo narození, tělo, handicapy, vlastnosti, prostě všechno. Je i naše volba, jaké si vybereme pohlaví – aby bylo to pravé pro náš životní úkol, naše životní poslání, pro tu zkušenost, pro kterou jsme se narodili.

A tak tady ve hmotě žijeme jako muž nebo žena, ale uvnitř nás víme, že je nás jen půlka, že ta druhá nám chybí.

A tak vnitřně toužíme být úplní, celiství, chceme být zase jedno, obsahovat všechno. Proto každý z nás touží po partnerovi, po své druhé polovině. A ti, kteří tvrdí, že jim je lépe samotným, obelhávají sami sebe.

Teď se pojďme podívat na důvody, proč právě teď ty jsi sama.

Nebo proč se cítíš sama, i když prakticky sama nejsi, i když partnera vedle sebe máš. Důvodem našich pocitů samoty, důvodem, proč nás partneři opouštějí, příčinou, proč se i ve vztahu s nimi cítíme samy, je to, že nejsme vědomí. Vědomí sebe.

Že máme malé sebe – vědomí.

Pokud bychom měli vědomí sebe, sebe-vědomí, nepotřebovali bychom druhé lidi mít, vlastnit, nepotřebovali bychom je k sobě poutat, vázat. Věděly bychom, že jsou jen těmi, kdo nám ukazují nás samotné, skrze které se máme učit chápat a vnímat samy sebe. Že jsou s námi všichni jen dočasně, na čas, který potřebuju já sama kvůli nějaké zkušenosti. Že nemůžu mít druhé lidi napořád. Nikoho, ani partnera.

A tak jediné, co můžu, je radovat se, když ho vedle sebe teď mám.

A využít tu chvilku k hledání, poznávání, a zlepšování sama sebe. Využít jeho tréninku, jeho školy. Z tohoto důvodu je přece nesmysl partnera měnit. Nebo se trápit, že odešel nebo ještě nepřišel. Je to o mně, ne o něm.

A tak pokud chceme partnera, musíme vědět, kdo jsme my.

Pokud to nevíme, přichází takový partner, který nás to učí. Nebo žádný přijít nechce. Ať tak či tak, oba nás učí sebe-vědomí.

Chci vám tady v tomto místě říct hodně, ale hodně důležitou věc – nikdo nemá dostatečné sebevědomí. Vůbec nikdo! Nemůže ho mít – přece se tady na Zemi právě tohle máme všichni učit! Kdybychom věděli, kdo jsme, nenarodili bychom se, a nedostali dar zapomnění. Všechno, co prožíváme, vede k tomu, abychom si vzpomněli, uvědomili sami sebe. Stali se vědomými. Sebe- vědomými. Vím, že to pořád opakuju dokola, ale je to fakt důležité tohle stále mít na paměti. Zažráno někde uvnitř sebe. Prostě to vědět.

A přesto, i když to vědět budete, stejně vás bude partner zkoušet – už víš, kdo jsi? Už máš vědomí sebe? Dokud jste ve hmotě, škola nekončí. Nějaký důvod, proč ses narodila, tu je. A ten nejdůležitější je – najít sebe-vědomí.

A není ta nejlepší šance najít sama sebe, když jsi skutečně a reálně sama? Když fakt vedle sebe nikoho nemáš? No je.

Každý partner, kterého máme vedle sebe, nás učí 2 věci:

lásce k sobě a lásce k druhým.

Za prvé lásce k sobě.

Pokud miluješ sama sebe, nedovolíš, abys žila s někým, koho nemiluješ. Protože pokud sebe miluješ, dáš si to nejlepší, tj. lásku.

Pokud žiješ ve vztahu s partnerem kvůli něčemu jinému než proto, že s ním být chceš, a i kdyby nic jiného okolo nebylo (děti, dům, pes, vnoučata, zahrada,…), chtěla bys s ním být, pokud to tak nemáš, odejdi.

Není žádný jiný důvod setrvávat ve vztahu než láska.

Možná si říkáš, že už ani nevíš, co je to partnerská láska. Nevíš, jestli ho miluješ. Tak si vzpomeň, s čím jsi vstupovala do vztahu. Jestli jsi byla zamilovaná a jestli tam láska byla alespoň na začátku. Pokud ano, je tam stále a má smysl spolu být – jen jsi zapomněla milovat. Naučíš se to znovu.

Pokud jsi ale vstupovala do vztahu z jiného důvodu než ze zamilovanosti, třeba jsi se chtěla odstěhovat od rodičů, nebo se postavit na vlastní, nebo kvůli tomu, že on měl byt či dům, nebo jsi otěhotněla, tak jste se vzali, prostě pokud jsi vstupovala do vztahu ne proto, žes ho milovala a chtěla být s ním a tečka, pak si není na co vzpomenout. Není tam základ, na kterém můžeš stavět a k čemu se vracet. Tenhle vztah a tenhle partner tě učí partnera nepotřebovat a naučit se postavit na vlastní a naučit se být sama, nebát se být sama. Protože teď sice spokojená nejsi, ale neumíš si představit, že bys odešla. Co bys dělala sama? Tak to je přesně ta škola, kdy se to máš učit. Vstup do vztahu ať před rokem nebo před třiceti lety, když tam nebyla láska, je trénink být sama. Najít odvahu, přestat se bát, uvědomit si, že kvůli strachu ze samoty nejsem šťastná a blokuju si své štěstí i do budoucna.

Možná to máš tak, že jsi nevstupovala do vztahu se zamilovaností, ale ta zamilovanost přišla až později. Může to tak být, jen si dej pozor, jestli to není láska „protože“ a „za něco“.

Zamilovanost je láska bez podmínek. Nevíš proč, ale miluješ ho, ani ho neznáš a chceš s ním být. Láska, která vzniká později, je proto, že něco se ti na něm líbí, za něco ho máš ráda, máš ho ráda, protože něco dělá nebo nedělá. To není láska bez podmínek, a tak v tomto vztahu stále zůstávají nějaké podmínky, které si kladeš. Neumíš milovat jen tak. Možná ti to ale vyhovuje, možná jsi v tom spokojená a šťastná. Tak to nech být. Třeba to máš mít tak, jak to máš. Možná ještě nějaký čas, neboř mosty násilím.

Nejlepší zkouška, jestli ve vztahu je skutečně láska, je samota.

Chvíli se oddělit. Na čas si dát pauzu. O samotě si ujasnit, kde je ten důvod, proč jsme spolu v partnerství, každý sám o samotě.

Pokud si nejsi jistá, jestli svého partnera miluješ a on tebe, oddělte se na chvíli. On o tom nemusí vůbec vědět, že to je nějaká zkouška, ale pokud bude, je to známka otevřenosti ve vztahu a dobré komunikace. Protože pokud ty máš pocit, že ti něco v partnerství chybí, kdo jiný by to měl vědět než partner.

Ale třeba to neví a nechceš nebo neumíš mu to zatím říct. A nevíš, zda tě on miluje a nevíš, zda ty miluješ jeho. Zařiď si nějak oddechový čas a to min. na měsíc. Za měsíc budeš vědět, jestli se ti po něm stýská. A taky budeš vědět, jestli jemu se stýská po tobě. Co riskuješ? Max. to, že poznáš ty nebo on, že se vám nestýská. Stejně by to dříve nebo později vylezlo ven a stejně byste se dříve či později rozešli. Tak co.

Být sám je stejná škola jako být v partnerství.

V partnerství se učíme být samy sebou tak, že nám to ukazuje partner. Vytahuje ven naše výzvy a životní úkoly, které se máme učit a my jsme nuceny je řešit, spravovat. Tím si uvědomujeme sebe, kde máme své hranice, kde máme své zatvrzelé představy, v čem moc ustupujeme, kde se nemáme rády, kde moc tlačíme, a v čem se máme změnit. Skrze partnera si uvědomujeme své já.

Pokud jsme samy, musíme se vypořádat se vším samy, naučit se být samy se sebou spokojené a šťastné. Netrápit se samotou. Samota je výzva dát sebe na první místo, dělat věci, které nás baví, naplňovat si den tím, co máme rády. Dělat si radost a plnit si to, co chceme. Koho jiného by člověk měl činit šťastným, když ne sebe, pokud je sám?

Být sama je ideální čas dát sobě to nejlepší, naučit se být pro sebe nejdůležitější.

Samota je úrodná půda pro nalezení své seberealizace.

Můžeš rozvíjet svého koníčka, máš čas se mu věnovat, když jsi sama. Můžeš se mu naplno oddat, nemusíš se ohlížet na nic a na nikoho. Můžeš do toho jít naplno. Můžeš zkoušet spoustu věcí, které tě baví, můžeš tím zkoušením zjistit, co je to ono, co bys chtěla dělat nejvíc. A můžeš to rozvíjet a prohlubovat, až se z koníčka stane něco, co ti přinese odměnu, peníze. Protože Vesmír nechce, abychom se trápili v práci pro peníze a pak je utráceli za své koníčky. On chce, abychom se bavili tím, co nás těší, a to nám přinášelo peníze. Vždycky to tak zařídí a vždycky nám pomůže v tom, co nás baví, aby nás to jednou i živilo. Je to tak bez výjimek. Přinese nám takové pomůcky, lidi, příležitosti a nástroje, které budou rozvíjet to, co děláme s radostí a láskou jako koníčka, že to rozvineme v práci, která nás bude živit. K tomu je úžasný stav, kdy jsi sama.

Pokud jsi právě teď sama, už víš, proč tomu tak je. Z A9P a z numerologie víš ten základ, na čem pracovat. V čem se změnit, až se objeví další partner. Ale teď se naplno ponoř do toho, co tě baví.

Má to totiž další důvod.

Řekly jsme si, že důvodem toho, že jsme samy, je nedostatek sebe-vědomí. Jak si posílit sebevědomí?

No jasně! Když budeš dělat, co tě baví, budeš v tom dobrá! Bude se ti v tom dařit, protože to, co nás baví, to se nám vždycky daří. A jsme v tom úspěšné. A když máš úspěch, jak se cítíš? Jsem dobrá, jsem šikovná, jsem úžasná, jsem skvělá! Zvyšuješ si tím své sebevědomí.

Pokud víš, že jsi dobrá, že je něco, co skvěle zvládáš a dokážeš, pokud máš vědomí sebe, jsi svobodná. Jsi svobodná sama a jsi svobodná i v partnerství. Svoboda je základem naplněného partnerství. Nejen svoboda, kterou máš dát partnerovi, ale hlavně svoboda, se kterou ty sama v partnerství jsi.

Víš, že tam být nemusíš, ale chceš. Víš, že jsi spokojená a naplněná i bez partnera, ale s ním je to jen bonus plus. Víš, že jsi skvělá a dobrá i sama, že partnera nepotřebuješ a ani jemu nepotřebuješ sloužit.

Jsi ve vztahu svobodná.

Hledej sebe v kurzu zdarma Žena je láska

děkuju ti!

s láskou Miluška

Článek Jak být v ženské energii, když jsem sama appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/jak-byt-v-zenske-energii-kdyz-jsem-sama/feed/ 0
Děkuju ti! https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/dekuju-ti/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/dekuju-ti/#respond Fri, 27 Sep 2024 06:00:00 +0000 https://empatia.loc/aktuality/dekuju-ti/ Prožíváme přechod, transformaci. Přechod z energie tisíciletí pod vládou čísla 1 (ega, já) do nového tisíciletí pod vládou čísla 2...

Článek Děkuju ti! appeared first on Empatia.

]]>

Prožíváme přechod, transformaci. Přechod z energie tisíciletí pod vládou čísla 1 (ega, já) do nového tisíciletí pod vládou čísla 2 (srdce, my).

Teď právě probíhá střet  srdce a ega v praxi …

Vše, co prožíváme, vždy vychází z našeho nitra.

Jak to máme v sobě nastavené, tak se nám skládá i obraz vnějšího světa.

A tak se pak stává, že stejnou věc vidí dva lidé úplně obráceně.

Jedna žena je plná strachu a druhou stejná situace povzbuzuje a dává sílu pokračovat.

Vždycky a všechno slouží k našemu posunu.

Pokud jsi žena, tak ať se tě dotýká v partnerství cokoliv, slouží to k tvému posunu.

Pokud jsi žena, tak ti to slouží k posunu jít víc k sobě jako k ženě. Fungovat v praxi víc jako žena. Pomáhá ti to, ačkoliv můžeš mít pocit, že je to přesně naopak.

Základem je znát sama sebe, vědět o svých ženských výzvách, přijmout je, ztotožnit se s nimi jako se svými životními úkoly, které sis sama dala. A rozhodnout se na nich pracovat.

Pokud je náhodou neznáš, tak v kurzu zdarma Žena je láska je najdeš, a hlavně najdeš cestu, jak k sobě jít skrze svého partnera, skrze partnerství. Protože nejrychlejší a nejintenzivnější cesta k sobě je skrze partnerství.

Já jsem si díky uplynulému roku boje ega a srdce uvědomila, jakou neskutečnou sílu má ženská pasivní láska a vědomé ženství. Jak moc je silné právě ve své pasivitě.

Zakusila jsem na vlastní kůži, co se děje s mým sebevědomím a sebeláskou, když prostě nereaguji.

Když jsem úplně a totálně pasivní a nechávám všechno venku, aby se bouřilo a tlačilo a chtělo po mně cokoliv. A já nic… bez akce.

Nevím ani, jak vám všem, které jste u toho byly se mnou, poděkovat, protože má sebeláska vyrostla neuvěřitelně.

UŽ NEPOCHYBUJI O TOM, CO V ŽENA JE LÁSKA SPOLEČNĚ DĚLÁME.

UŽ VÍM, ŽE TATO CESTA JE NEJSILNĚJŠÍ CESTA K SEBELÁSCE

A tak ti dnes chci složit poklonu, ať jsi se mnou (nebo zatím proti mně) kdekoliv:

♥︎ Jsi nádherná, obdivuji tě, jsi úžasná!

♥︎ Je v tobě touha lásku dávat a přijímat ničím nezničitelná

♥︎ Máš sílu změnit ve svém životě cokoliv, pro co se rozhodneš

♥︎ Jsi jedinečný originál, který je na přesném místě, kde má právě teď být

♥︎ Za žádných okolností nepochybuj o své hodnotě.

♥︎ Jsi hybatelkou světa v lepší místo k žití, věř tomu.

♥︎ Dokážeš změnit svět – láskou. Tak mocná jsi. Tak milující jsi.

Měj hodně touhy a víru pokračovat na své cestě být víc ženou, být víc láskou.

Je lhostejné, kde jsi, ale pokračuj a nevzdávej to.

Věřím v nás, ženy.

Ať ti vše, co ti předkládám, dělá radost a posiluje tě na tvé ženské cestě za láskou!

Děkuju ♥︎

Pojď a staň se další KRUHOLÁSKOU ♡

KRUH Žena je láska

S láskou Miluška

Článek Děkuju ti! appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/dekuju-ti/feed/ 0
Svět zachrání ženská síla https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/svet-zachrani-zenska-sila/ https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/svet-zachrani-zenska-sila/#respond Sun, 15 Sep 2024 07:54:51 +0000 https://empatia.ideacloud.cz/?post_type=article&p=15373 Ženská síla – šakti, kundalini – je ženská síla, která je přítomna ve všem, co existuje. Je to základní duchovní...

Článek Svět zachrání ženská síla appeared first on Empatia.

]]>

Ženská síla – šakti, kundalini – je ženská síla, která je přítomna ve všem, co existuje.

Je to základní duchovní energie, která neproudí lineárně, ale volně, intuitivně.

Podstatou ženské energie je umět se přizpůsobovat, respektovat vyšší řád a nechat se jím vést, plynout s proudem, nebránit se a nepádlovat proti proudu.

Šakti – kundaliní, také hadí síla, je kosmická a současně lidská energie známá v hinduismu, tantrismu a v józe. Je uložena nad první čakrou (Múladhárou) v takzvaném múladháru v křížové kosti. V tomto místě spí, resp. většinou spí. Pokud ji dokážeme rozvinout, dochází k duchovním propojení, uvědomění si svobody a současně spojení se vším, co existuje.

Existují dva druhy energií – jin a jang. Ženská a mužská. Musí fungovat v rovnováze. Základní pochopení těchto dvou energií můžeš najít v JIN a JANG

Ve všem, co existuje, jsou přítomny obě síly.

Ženy žitím a projevováním své ženské síly JIN vyvažují žití mužů v jejich mužské sile JANG. Pak je celá společnost v rovnováze.

Dnes ale většina žen žije mužskou energií. Bláhově si myslí, že tak budou šťastné. Když ale okusí sílu skutečné ženské energie v praxi, už nikdy se zpět do mužského fungování nevrátí.

Síla šaktí je silou, která rozbýbává intuici, způsobuje příliv a odliv a díky které rozkvétají květiny. Která z nás zažije její sílu, chápe, jak omezená žila v mužském lineárním světě.

Nositelkami šaktí jsou ženy.

Proto muži potřebovali ovládnout a potlačit tuto ženskou sílu, protože jinak by nemohli získat nad ženami žádnou moc. Bohužel si neuvědomili, že potlačením ženské síly ztratí i svou mužskou. Tak se to děje.

Šakti v nás obnovuje bezpodmínečnou lásku, ukazuje nám, že jsme v dokonalé harmonii se vším, co existuje, že jsme propojené.

Tato síla vylučuje soupeření a boj o cokoliv, protože se díky této síle ztrácí důvod o cokoliv bojovat.

Pokud ji rozvineme, víme, že všeho je dostatek pro všechny, protože každý tu máme své nezastupitelné místo, víme, že každý a všechno je kapka v oceánu a každá kapka je důležitá.

Pokud žena rozvine tuto energii, stává se bohyní, čarodějkou, spojuje se s akašou a duchovními světy, dostane se k nekonečné moudrosti života.

Pak se stává svobodnou a neovladatelnou, protože VÍ.

Nepotřebuje se za ničím honit, nepotřebuje nic získávat, nepotřebuje ničeho většího dosahovat, protože ví, že to nejvíc má v sobě.

Ztratily jsme spojení se svou šaktí, ztratily jsme propojenost se vším. Převálcoval nás mužský princip. Je nutné znovu vzkřísit tuto zapomenutou sílu.

Planeta Země na to už dlouho čeká.

Na tebe čeká ♡

Staň se nositelkou nové doby v KRUHU Žena je láska, přidej se k tisícům Kruholásek ♡

s láskou Miluška a Žena je láska (vaše Empatia)

Článek Svět zachrání ženská síla appeared first on Empatia.

]]>
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/svet-zachrani-zenska-sila/feed/ 0