Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Co jest dole, jest jako to, co jest nahoře. A to, co jest nahoře, jest jako to, co jest dole.

Smaragdová deska

Poslední komentáře

Na okraj

Jezte potravu s nízkým obsahem tuků, s nízkým obsahem soli, s nízkým obsahem cukru, vyhýbejte se červeným masům, chemicky zpracovaným masům. Jezte potravu s vysokým obsahem vlákniny, pijte dostatečné množství čisté vody, denně užívejte doplňkové živiny. Děláte to pro sebe...

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana.

Žádné z informací, ani odpovědi v komentářích nebo na dotazy v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě zdravotního, školského nebo právního systému. Jsou to jen osobní zkušenosti našich redaktorů!

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití nemůžeme přijmout žádnou právní odpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

Odpověď na svůj dotaz nečekejte obratem, protože nestíháme osobní konzultace.

Věnujeme se intenzivně těm, kteří hledají sami v některém programu

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Naším přáním je, aby se všichni lidé naučili, jak se mohou o své zdraví postarat sami a nemuseli tak potřebovat nikoho jiného, kdo by jim to řekl.

Protože ale víme, že je třeba ukázat první směr, tak žádný dotaz z poradny nikdy nezůstane nezodpovězený.

Jen trpělivost a hledejte zatím sami!

Dobrý den,
na doporučení kamarádky, která mi dala odkaz na Vaši poradnu, se na Vás obracím.
Potřebuji radu ohledně následujících potíží.
Již od dětství opakované záněty horních cest dýchacích, trvají dosud.
Naposledy na přelomu roku těžká viróza(?), dušnost, bušení srdce, bolesti hlavy.
Horečky nemívám téměř nikdy, spíše zimnici.

Poslední rok také mívám problémy s levou částí těla, nejde o nějaké výrazné bolesti, ale prostě o "o ní  vím".

Chodila jsem na masáže, nepomohlo.
Byla bych moc ráda za nějaké nasměrování, jak bych tyto problémy mohla řešit.
Za radu předem velice děkuji.

S pozdravem

Hana K

Dobrý den,

duchovní příčina problémů s plícemi je tady.

Jste citlivá - dvojka v datu narození, a potřebujete k životu klid a harmonii - šestka. Problémem ale je, že máte rovinu dovednosti, která vás tlačí k tomu, abyste tu harmonii, kterou potřebujete k životu, vyžadovala po druhých. Chcete po druhých, aby dělali věci, které vy považujete za správné. Obraťte se k sobě, začněte žít podle sebe, věnujte se své vlastní přeměně a druhé nechte svému, dovolte sobě i druhých konečně dýchat!

Rovina dovednosti ve vás vyvolává potřebu důvěrného, inti...

Dobrý den,

chtěla bych moc poprosit o radu. Téměř od mala se strašně moc trápím skrz nadměrné pocení. Potím se opravdu hodně, na holku až neuvěřitelně. Při jakékoliv fyzické zátěži se celá zpotím, mám mokré vlasy a celé tělo. Nemůžu skrz to vůbec sportovat,pracovat na zahradě, dělá mi problém jet i na výlet v teplém počasí a hrozně mě to omezuje v osobním životě. Hrozně se za to stydím a neustále nosím černé oblečení na kterém to je málo vidět. Neustále jen někde posedávám, abych se moc nezpotila.

Už od mala jsem neustále myslela na to, aby nebylo moc velké teplo když se jelo na školní výlet. Byla jsem hrozně spocená a červená. Moc mě to trápilo.

Potím se i při stresu, když mě někde zastaví nějaký známý, tak se také hned zpotím, při jakémkoliv stresu.

Kamkoliv jdu s přítelem, tak vyhledávám stín a jen se trápím tím, aby přestalo svítit a nevšiml si,jak moc se potím. 

Hrozně ráda bych sportovala, pracovala na zahradě, nosila barevná trička, ale opravdu to nejde. Mám malou dcerku a i ji omezuji, nedokážu s ní být na slunci na hřišti, jezdit na kole, prostě žádná fyzická zátěž. Hrozně špatně zvládám teplo a naopak také zimu, brzo promrznu.

Skrz omezený pohyb jsem i kapku při tělě. Měřím 160cm a mám 60 kg. Hodně málo piji a nevím, kde je problém. Je to celé začarovaný kruh.

Moc bych si přála, aby s tím šlo něco dělat, aby to šlo vyléčit. Můj taťka se také hrozně potí, neustále z něho teče a kape mu z obličeje, ale u chlapů je to pořád více snesitelnější, jak u holek. Nevím, jestli to není prostě dědičné a nic s tím nenadělám :(

Prosím moc o radu co se s tím dá dělat. 

Dobrý den, 

dědičné není nic, je to jen výzva ke změně - viz článek Dědičnost - smůla nebo příležitost :-)

Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Nadměrné pocení, vyskočí vám hodně podobných dotazů a mých odpovědí. Na vás to sedí naprosto skvěle...

Nadměrné pocení je o problému jater a žlučníku, tzn. výzvě učit se pracovat s agresivitou, nespokojeností a svou energií. 

Vy jste podle Astrologie devíti planet 4 Dřevo, kam přesně patří orgány játra a žlučník - energetická růžice, vy jste se na...

Dobrý den p.Miluško,
již po třetí během 7 let jsem znovu dostala úzkostí a strachy. Beru rhondolin, strong bones, noni, stress management již měsíc a pul, ale zatím není moc velké zlepšení. Bylo to tak silné, že jsem musela nasadit od doktorky velaxin a večer pregabalin. Vím, že bych se měla v něčem seberealizovat, ale nemůžu na nic přijít v čem. Ráda dělám na zahrádce, čtu knihy, cvičím. Nevím jak to vyřešit, chtěla jsem Vás poprosit, zda by jste mi poradila s užíváním výrobků z calivity a pokud je to možné s tou seberealizaci. Někdy mám pocit jak kdybych měla svázané ruce, ráda bych něco dělala a nevím co. Nyní mi dokonce vypadávají hodně vlasy, nevím co s tím se dá dělat.
Děkuji moc za odpověd Marta

Milá Marto,

v r.2016 jste se na mne obrátila s tímto dotazem:

Dobrý den,

chtěla bych Vás moc požádat o radu,jak zlepšit můj zdravotní (psychický)stav. Hlavním problémem jsou úzkosti a deprese, které trvají už asi 4roky.  V roce 2013 úzkosti vyvrcholily do stavu, kdy jsem musela byt hospitalizována v psychiatrické léčebně,neboť jsem se všeho bála a neuměla si nijak pomoci, nemohla spát, soustředit se. Léky zabíraly jen dočasně. Pak bylo třeba období, kdy jsem se cítila lépe, léky jsem pomalu vysadila. Vím,že to jsou svinstva.Nyní to na mně ale zase sedá, úzkost se prohlubuje, hůř se mně dýchá, občas třes rukou. Dle lékaře mně chybí serotonin. Musím opět začít brát léky. Někdy se mně zdá, že už jen přežívám a nežiji plnohodnotný život.

V mládí,no vlastně skoro do 35 let jsem trpěla častými anginami, záněty močových cest,vaječníků, tudíž samé ATB.Asi ve 20 letech jsem podstoupila vytržení krčních mandlí. Zlepšení samozřejmě skoro ž...

Dobrý den,

moc ráda si čtu na téhle stránce a poslouchám Vaše videa. Mám dotaz: Pořád přitahuji podobné typy partnerů a nevím přesně, co mi to má zrcadlit. Jsem tři roky rozvedená a s exmanželem jsme byli 9let spolu. Začali jsme už špatně, nechal mě těhotnou a já později potratila. Přesto všchno jsem si ho ale vzala a měli spolu dvě děti. Bohužel ty nevěry tam byly pořád a nakonec to byl i důvod k rozvodu. teď už vím, že jsem se i já měla chovat jinak.A mám za to, že jsem mu odpustil a pochopila ho. Teď spolu máme docela fajn vztah a on je znovu ženatý. Já jsem od té doby sama a když už jsem někoho potkala, byl to muž, který prožil něco podobného jako já a nikdy to vlastně ani nedorostlo do vztahu a vyšumělo to..Nevím, co přesně mám na sobě změnit nebo na co se mám zaměřit. Jinak mám kolem sebe plno přátel a i milující rodinu.Co ještě řeším od doby rozvodu je akné na obličeji,hlavně v oblasti brady a líček.Brala jsem docela dlouho, asi 4 roky antikoncepci, kterou jsem ale asi před půl rokem vysadila. Koušu si nehty a jsem cholerik..to jen, že jsem takový netrpelivý typ, takže dost věcí mi i tahle povaha komplikuje :D 

Moc Vám děkuji za odpověď a mějte se krásně :) 

Dobrý den,

přesně takto vypadá škola života - všichni se snaží, co jim síly stačí, abychom my pochopili sami sebe a vrhli se do životního úkolu, výzvy, kterou jsme si dali. Jakou výzvu máte, co je třeba na sobě změnit, jak všechno pochopit, najdete v kurzu zdarma Žena je láska. Kromě toho, že tam najdete, v čem jsou všichni vaši partneři vaše zrcadla, najdete tam hlavně způsob a cestu, co dělat. Zkuste hledat sama, věřte, že to pro vás bude mít mnohem vyšší hodnotu než kdybych vám odpověděla já :-)

Nenechte si ujít KRUH Žena je láska, který otevírám 1x ročně a to v květnu. 

Jinak jen ve zkratce naťuknu. Jste veskrze mužská energie, máte problém komunikovat pomocí svých pocitů, ohromné uzavření svého nitra (tři izolované jedničky) a nesch...

Dobrý den,

Moc Vás prosím o radu. Minulý rok jsem úspěšně udělala řidičák, ale jezdila málo, protože jsem se bála. Strach specifikovat úplně přesně neumím, ale co mi vadí vlatsně nejvíc, tak jsou rozjezdy a to vlastně jen v případě, kdy za mnou někdo stojí a parkování, když musí být rychle a je málo místa. Ale je to i nějaký strach obecně.. Přečetla jsem knihu od Zdeňky Jordánové - já řídím, částečně jsem na to téma měla i odblok (prý mám přijmout to, že se učím a chyby jsou v pořádku, dále jsme vztahovačná - každé troubení je na mě a podobně...), Pořád se to ale nedaří překonat tak, abych byla v autě v klidu s tím, že vím co dělám. Na podporu samostatnosti a odhodlanosti jsem si koupila tedy vlastní auto (že když by se něco stalo, rozbiju svoje a ne přítele). Vzhledem k tomu že jsem takový hravý člověk - barevné nehty atd tak jsem chtěla neobvyklé, výletní, malé a hlavně moje - takže mám malého peugeota v cabrioletu. Možná i ta volba něco prozradí :) Auto si sebou nese celkové číslo 7 =16, 8 číslíce a 8 písmena). Pro přesnost - kdyby se Vám s tím chtělo pohrát 4SY 0148. Ale v autě chyba nebude, mám to ve všech. Slečna co ho měla přede mnou je kinezioložka a masérka, auto působilo velmi pěknou energií a na svůj věk je jako nové. 

Asi 6x jsem teď jela do práce či za rodiči - celkem asi 190km sama v autě, ale strach mě pořád svírá. Včera když jsem jela domů, celou cestu se mi klepaly zuby a to je cesta, kterou znám nazpamět, po dálnici, kde jsem v klidu téměř vždy.,. takže mě to zaskočilo i samotnou. Už jen při představě, že někam mám jet, se mi sevře žaludek a rozbolí střeva (mám ulcerozní kolitidu, ta se teď postupně tím stresem zhoršuje a to byla v klidu téměř 2 roky). Když už jedu je to lepší... Do práce jezdím velmi brzy ráno, aby nebyl provoz a abych našla místo, to mě vcelku uklidňuje. Na podporu pozornosti jsem si koupila Guaranu, ale moc to nezabírá. Četla jsem v nějakém přísppěvku zde Noni, to jsem užívala ještě nedávno, takže zase nasadím. Ale co dál by mohlo pomoct? Jak se toho zbavit? Řízení mě i baví, včera ráno jsem i na chvíli pocítila obrovský vděk a radost, že je to super, jen si asi moc nevěřím - jsem perfekcionista a ještě k tomu docela nerozhodná. Ale jak se rozhodnu tak jdu za tím a hledám cesty. Obecně i v životě mám ráda organizaci, věci pod kontorlou, plány, nejlépe to musím organizovat já, jinak mám pocit, že to neklapne jak má, až na nějaké výjimky, kdy se ráda jen svezu. Jsem velmi samostatná a většinou si poradím sama, či vyhledám informace (což vlastně není nijak pozitivní, protožě mi unikají nové zdroje, co ke mě plynou sami a já je nevidím, dokud je nehledám). Tímto chci jen říct, že přirovnání k tomu, že se bojím řídit svůj život mi moc nesedí, ale třeba na to opět koukám úplně jinak a neumím uchopit.. :) 

Moc děkuji za Vaši odpověď a případné postřehy a rady. Ráda si zaplatím i nějaký delší rozbor :)

S pozdravem

K.

 

Dobrý den,

nejprve si přečtěte podobný dotaz TADY, pokud jste ho nečetla... 

Ukážu vám jiný úhel pohledu na váš problém :-)

Co když strach řídit svůj život znamená strach jít do životních výzev a překonávat je? Protože vy žijete mužský život, přitom jste ženou. Nemůže to být strach pusitt mužský princip a konečně začít žít to, kým jste? Vědomé ženství. Vidím v tom strach z této cesty, protože vědomé ženství je pasivní přístup. Nekontrolovat, dovolit věcem volný průběh, nehlídat výsledek, ... prostě žít přesně obráceně, než jak popisujete, že žijete :-D

Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma a najdete v něm své ženské výzvy i způsoby, jak je překonávat. Máte pouze mužskou enertii (samá lichá čísla) a to navíc hodně...

Dobrý den,

Jsem drevo, prochazim kurzem tolerovat je laska, dava mi to smysl,  jen nekterym vecem nerozumim. casto se to ve mne pre. Dceri byla diagnostikovana epilepsie. Ja jeji mala zahledeni prisuzovala tomu, ze treba dcera "neco" vidi, ze to casem vymizí, manžel trval na vyšetření a eeg ukazalo vyboje 2-3sekundy (pry lehka forma) a dle dr. je nutno podavat leky. znela take rozumne, pochopitelne, ale po tom co uz vim me napada jake jsou negativni ucinky leku atd...zajimalo by mě čím jsem si tuto nemoc u dcerky přivolala. kdyz jsi najdu epilepsii v duchovnich pricinach nemoci, vykladu moc nerozumim... Souvisí to s mym problémem s hranicemi a duslednosti u deti ktere ted resim? jak dceru vhodne podpořit prirodne? dekuji moc

Dobrý den,

děkuju za dotaz i za komentář k členské sekci Tolerovat je láska, má to smysl...

Nemoci dětí do šesti (často až do deseti) let, jsou odrazem nevyřešených výzev matky. Je samozřejmě jasné, že i samo dítě jako duše si nese své výzvy, ale ty vždy korespondují s výzvami rodu, kam se narodila. Z nějakého důvodu to potřebuje i vaše dcera.

Přečtěte si článek o očkování, je tam sdílený příběh, který je možná totožný s vaším. Jde totiž o to, že na děti se navalují tak nesmyslné léčebné postupy - ATB místo aby se posílila jejich imunita, antihistaminika na alergie, kortikoidy na vyrážky a ekzémy, masivní povinné očkování,...., že je s podivem, že to děti vůbec zvládají. Proto především přemýšlejte, co má vaše dcera za sebou, jak je zdravá či nemocná, kolik čeho u lékařů prodělala, protože to je základ, od kterého se odpíchnete při léčení.

Poslechněte si video...

Dobrý den,

prosím o radu ohledně vracejících se zánětů močáku a bolestech hlavy. / Nikdy se nejedná u močáku o prostydnutí nebo něco podobného. Jak jsem vypozorovala, zánět se objeví buď když řeším vztahové,resp. partnerské  problémy, nebi i při vztazích třeba ve spolku, kde jsem vedoucí. / při 13 členech se to někdy stává/. dle astrologie 9ti planet jsem "dřevo"- ročník 1951. Zatím jsem záněty řešila atb, ale tentokrát jsem si řekla dost. Nasadila jsem vysoké dávky chlorely a zeleného ječmene. Léčba bude asi delší než u atb, ale snad by tato přírodní léčba mohla zabránit aby se záněty vracely. Ale je tam ještě ta duchovní příčina...Tam si rady tedy opravdu nevím. Co bych měla změnit, nebo jinak řešit.No a nyní k té hlavě. Mám blokové postavení krční páteře / snímek rtg/. Bolesti mám od svých 20 ti let. Samosebou cvičím pravidelně už od mládí, rehabilitace,masáže,atd. Ale bolesti tu jsou stále. Rozhodla jsem se při posledním ataku bolesti si prášek nevzít, zakusila jsem opravdu takové bolesti, že jsme myslela, že to nezvládnu..Nakonec jsem vydržela, ale nevím na jak dlouho, kdy se to zase ozve. Nevím, jestli při této diagnóze je vůbec možné se bolesti úplně zbavit. Moc by mě  zajímala i tady příčina a docela ráda bych se s tím poprala. Nějaké velké starosti nemám, docela si žiju dobře, roky kdy jsem se přetěžovala a  pracovala na mnoho procent už jsou díky B. pryč. Odpočívám,starám se o sebe, zažívám docela běžný normální život. Vztahy s dcerami a vnoučaty jsou bez vážných problémů.Máme se rádi. O mých partnerských vztazích už se nezmiňuji, jsem rozvedená, to nechávám plynout jestli dojde k obnovení vztahu s bývalým přítelem nebo ne. , uvidíme co čas ukáže. Takže takto to mám ,kéž bych Miluško s tvojí pomocí přišla problémům na kloub. Předem moc a moc díky za radu.   Zdraví Jiřina Bělohoubková.

Ahoj Jiřinko,

problémy s krční páteří ukazují na problémy s játry a žlučníkem, což jsou podle A9P právě tvé životní orgány - viz energetická růžice. Máš veskrze mužskou energii (pouze lichá čísla v datu narození) a silnou mužskou rovinu odhodlání a rovinu pochopení (viz plné roviny), kdy je tvá potřeba mít vždy pravdu a aby bylo vše po tvém se střetává s touhou a potřebou důvěrného vztahu, přátelství a partnerství. Když si přečteš o svých výzvách podle 4 Dřeva a podle krevní skupiny O, je zřejmé, že tak silná energie v ženském těle je výzvou pr...

Dobrý den,

v únoru jsem byla nemocná a musela brát ATB. Od začátku března se mi střídaly období klidu a období nadýmání a bolestí břicha. Nyní cca 14 dní mám již bolest břicha  a nadýmání + plynatost v kuse. Probudí mě to i v noci.

Vůbec nerozumím tomu co je příčinou, nejsem si jista, že bych v sobě něco nějak dusila, držela apod...

Můžete mi prosím poradit ? Mám pocit, že mám v sobě tuny vzduchu, který odchází i ústy.

Ještě doplnění - k tomu mám studené ruce a nohy - není možné je zahřát. Léčím se na na sníženou funkci šítné žlázy , již 10 let, ale tyto studené končetiny mám posledních 14 dní. Děkuji za opověď a přeji krásný den :-) Andrea 

Dobrý den,

zadejte si vyhledávači na empatii nadýmání, plynatost a objeví se vám spousta dotazů a mých odpovědí.

Přečtěte si o duchovní příčině, je tam i proklik na doporučení k léčbě.

Jste 2 Země podle Astrologie 9 planet a vaším úkolem je učit se přijímat, co přichází, brát vše pozitivně a s vděčností. Jste perfekcionista a máte pocit, že nikdo druhý neudělá práci stejně dobře jako vy. K tomu máte navíc energie 4 v mřížce. K negativnímu pohledu na druhé a možná i na sebe přispívají vaše dvě osmičky, máte problém být spokojená se sebou i druhý...

Dobrý den,

knihu Žena je láska čtu jedním dechem ... postupně provádím zadané úkoly. Sklízím první plody své snahy. Dostávám se k pro mě k podtatě problému. Než napíšu dotaz nastíním trochu situaci.

Letos jsme s manželem spolu devatenáct let, Pro nás oba jde o druhé manželství. Z přátelství se zrodila láska. Manžel se ke mně vždy choval s úctou a respektem. A to platí i dnes. Sex byl také v pořádku. 

Poslední dva roky se manžel začal chovat postupně odtažitě. V této době přišel postupně o kamaráda z práce a oba rodiče. Situaci jsem silně podcenila to nyní vím. Nabyla jsem přesvědčení, že potřebuje čas se vším vyrovnat a nechala ho být.  Byla jsem somozřejmě starostlivá a pečující. Chěla  a dávala doteky pohlazení i milování. Ze strany muže byla ale potřeba stále menší až nakonec nebylo nic. vše skončilo pusou na dobrou noc či přivítání. Komunikace nám začala váznout a já se domnívala, že má poměr. Nemá . Nejdřív odmítal jakoukoliv diskusi na téma co se děje.."Nechci o tom mluvit" řekl a hotovo Ani na podruhé jsem nepochodila.  Po čase mě už ani nepohladil, za ruku jsme se taky přestali držet.." to je pro puberťáky" . Nepoznávala jsem ho. V práci je hodně pod stresem vím. Jenže se už ani neusmíval. "Mám tě rád, je to jiné, cítím přátelství" to byly jeho odpovědi na mé otázky. 

Jsme padesátníci a v našem věku je to normální slyším ze všech stran. Při dalším rozhovoru , kdyč jsem mu řekla, že mi chybí jeho pohlazení, milování, obejmutí koukal jako bych mluvila jinou řečí. "Jsem uvnitř prázdný, zhasnul jsem" řekl. V tento moment zásahl vesmír a já dostala do rukou Vaší knihu Žena je láska. Nyní si doma hodně povídáme o všem možném jen né o tom co je mezi námi vlastně teď za vztah. Děláme jeden druhému drobné i větší laskavosti. Manžel se občas i směje a vtipkujeme. Co se nezměnilo je náš jakýkoliv fyzický kontakt. Instink mi napovídá, že musím být trpělivá.

Prosím o radu jak postupovat. Muže se dotýkám nahodile jakoby mimochodem. Nechci být vlezlá, protože cítím, že o doteky moc nestojí. Nikdy to nebyl problém. Vždy byl na sex .Teď si nevím rady. Múj muž je řekla bych muž činu. Radši koná než mluví. O cokoliv požádám rád udělá. Nemám na mysli malování bytu a tak , ale drobné opravy nebo něco přidržet, podat a tak. Díky knize si už o to umím říct. Dávám mu jasně najevo, že on je pro mě ten jediný, ale má náruč je pořád prázdná. Co s tím?

Děkuji

Dobrý den,

jsem moc ráda, že se vám kniha líbí a pomáhá v pochopení a změně. Přečtěte si článek Když muži nechtějí sex nebo Co dělat, když máš chuť na sex a on ne, tam najdete odpovědi, co máte dělat. Je ale jasné, že se to nezmění za týden, buďte trpělivá. 
Vy máte silnou aktivní rovinu myšlení a tak máte tendence mít na všechno rozumové, logické argumenty, tlačit svůj názor za každou cenu, přesvědčovat o své pravdě. Vykašlete se na rozum, zeptejte se svého srdce, naslouchejte, buďte pasivní a naplňujte svého muže. 
Najděte si nějakou seberealizaci, koníčka, něco co vás bude naplňovat, kde můžete své silné, aktivní energie, odvádět, ventilovat. Pro vás jako energii...

Dobrý den, 

již třetí týden se s dcerou (1r a 8m) léčíme s rýmou, zalehlýma ušima, bolestí v krku a kašlem. První týden se vše zdálo jako běžné nachlazení, tak jsme byli doma, pily čaje s citronem a medem, používaly kapky do nosu (Vix a dětský Olynth) plus já paralen grip a acc long. Po týdnu bylo zlepšení vidět pouze na kašli, tak jsme vyrazily k doktorce. Oboum nám na konci dalšího týdne vyšel pozitivní streptokok na 3 křížky. Dostaly jsme Ospen. Já v tabletkách, dcera sirup. Nyní ho užíváme 7 den a výrazné zlepšení bohužel není nijak vidět. V krku mne už nebolí, pouze na pohled mám stále povlaky, bolí mě ucho a té rýmy se nemůžeme pořádně zbavit. Proto bych ráda zkusila také přírodní cestu jak pro mě, tak i pro dceru. Prosím o radu co v tuto chvíli začít užívat a zda máme stále užívat i ty atb? Děkuji a přeji hezký den, Bára 

Dobrý den,

přečtěte si článek Jak vyléčit své dětí a podobný dotaz, najdete tam, co dělat.

Zadejte si do vyhledávače na empatii streptokoková infekce a přečtěte si odpovědi.

Teď jsou nejdůležitější probiotika, a to hodně a dlouho, alespoň 2 měsíce. Dceři dávejte AC zymes PLUS 1-0-1 vysypat do kaše + Noni 3 lžičky denně, je to tekutý produkt, takový džusík.

Vy užívejte AC zymes PLUS 2-2-2, před jídlem+ Noni- 3 lžíce denně, pomůže vám odhlenit + C 1000 2-1-0+ New life 1-1-1+ Liquid Chlorophyll -3x1 lžičku denně naředit do sklenice vody a vypít na lačno. 

Vše si pořídíte v empatia-shopu

Upravte stravu, vyřadit sladkosti, cukr, bílou mouku a pečivo, mléčné výrobky, podívejte se na...