Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Slovo, které vyřkneš, je hlas tvého ducha. Písmo, které napíšeš, je jeho malbou.

Čínské přísloví

Poslední komentáře

Na okraj

Bradavičky, znamínka a pihy jsou stmelené bolesti, jejich špatné pochopení a vnitřní neviditelný pláč.

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana.

Žádné z informací, ani odpovědi v komentářích nebo na dotazy v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě zdravotního, školského nebo právního systému. Jsou to jen osobní zkušenosti našich redaktorů!

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití nemůžeme přijmout žádnou právní odpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

Odpověď na svůj dotaz nečekejte obratem, protože nestíháme osobní konzultace.

Věnujeme se intenzivně těm, kteří hledají sami v některém programu

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Naším přáním je, aby se všichni lidé naučili, jak se mohou o své zdraví postarat sami a nemuseli tak potřebovat nikoho jiného, kdo by jim to řekl.

Protože ale víme, že je třeba ukázat první směr, tak žádný dotaz z poradny nikdy nezůstane nezodpovězený.

Jen trpělivost a hledejte zatím sami!

Dobrý den,

asi před 3 lety jsem se pohádala se svou kamarádkou. Postupem času jsme zjistila i své chyby a chtěla jsem vše urovnat, ale pokud jsme potřebovaly vyřešit důležité věci jednala s arogancí a stylem "ty mě jsi jedno", cítím ale, že jí to také štve. Když jsem s ní kamarádila, čekala až se jí lidé omluví a doslova přilezou.

Každý máme své chyby, ale vím že zrovna ona není pravá kamarádka. Lidi kolem sebe pomlouvá, je arogantní, a vymýšlí si. Proto nechápu, proč tak hrozně toužím po míru. Pár hádak jsme si v životě prožila, ale nikdy jsem necítila takovou potřebu vše urovnat.

Dobrý den,

nejde o vaši kamarádku, ale o vás. Vždycky žasnu, jak to krásně sedí, podívejte.

Vy jste energie 6 Kov a jeho životním úkolem je učit se odpouštět, nedržet křivdy a ublížení v sobě, ale mluvit o tom, co cítím, sdělit svůj pocit. Odpustit a vypustit ten přebytečný balast, co kdo udělal nebo neudělal, jak se choval, stejně jako odpustit si své chyby. 

Navíc máte dvě dvojky, jste velmi přátelská, máte silnou empatii, soucit s druhými, dokážete se vcítit do jejich pocitů, ale některé věci se vás více dotýkají a berete je jako křivdy, tedy odpouštět je váš životní úkol na druhou. Zkuste se podívat na svou kamarádku jako na trenéra, který vás svým chováním prostě učí pracovat na svém životním úkolu. Vy máte tendence lpět...

Dobrý den,

mám tatínka, který onemocněl infekční endokarditidou, je v nemocnici a perou do něho už měsíc antibiotika, lepší se mu to, bakterie ustupuje, ale je stále slabý a odmítá jíst, že prý mu to nechutná a ani mu to nejde polknout. Dělali mu sondu jícnem ke srdci, jelikož má operované srdce a má umělou chlopeň a tam ta bakterie byla, nebo ještě trochu asi je. A jelikož je jeho tělo zaplaveno antibiotikama, tak bych se chtěla zeptat, jak mu pomoci, aby se dal zase do pořádku, aby nebyl tak slabý a zase mu chutnalo jíst. nejlepší by bylo něco, co je v tekutém stavu, protože ty tabletky mi nespolkne.

Děkuji mockrát za radu

Sainerová Lucie

Dobrý den,

důležité je po tak razantní léčbě antibiotiky obnovit střevní mikroflóru, dávejte mu AC zymes PLUS 2-2-2 před jídlem cca 10 minut, jsou to tobolky, pokud nepolkne, můžete vysypat na lžičku s trochou vody a zapít. Určitě alespoň 3 balení za sebou takto, pak bych dala 1-1-1. 

Popíjet Liquid Chlorophyll - čistí krev, odvádí toxiny z těla, 3 lžičky denně, vždy naředit do sklenice vody a vypít. 

Na lepší regeneraci a chuť k jídlu, povzbuzení organismu a jako silný antioxidant  Zenthonik  3x1 lžíce denně + Noni - regeneruje, rozvolňuje tkáně, protizánětlivé, působí i od bolesti, pomůže harmonizovat psychiku a tím podpoří samouzdravné procesy, 3x1 lžíce denně. 

Až se trochu zotaví a nebude problém s užíváním léků, určitě přidejte Omegu 3x1 a C1000- 2-1-0 (céčko můžete zvolit i tekuté). Velmi vhodný by byl i koenzym,...

Dobrý den Miluško,

předem chci poděkovat za vaše videa jsou pro mne skvělým průvodcem v mém hledání sebe. Prosím o radu již čtyři měsíce mě trápí zánět prostaty po léčbě čtyřmi antibiotiky mi bylo řečeno, že je nemoc chronická a musím se s tím smířit. Pracuji v lese tak je pro mne toto omezení stresující. Děkuji moc za radu. Krásné dny, Vít.

Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu, máme radost.

Přečtěte si podobný dotaz.

Přečtěte si duchovní příčinu problémů s prostatou, je tam i proklik na léčbu.

Zánět je cosi horkého, co nám nedá spát, s čím vnitřně bojujeme, agrese, kterou se snažíme potlačit. Prostata je symbol mužství a ukazatel vztahu muže k ženám, souvisí se sexem a intimitou. Zaměřte se na váš vztah a svou mužskou roli v něm.

Vy jste energie 6 Kovu, jste velmi tuhá a uzavřená energie, neumíte mluvit o svých pocitech. Jste velmi citlivý a ochraňovatelský máte...

Dobrý den, milá Miluško,

píši s prosbou o radu, jak dále pokračovat v léčení svého těla, aktuálně beru Vojtěsku 2-2-2, AC Zymes 2-2-2, C100 Plus 2-1-0, Noni 3-4 lžíce denně, New life 1-1-1, Pupalkový olej 1-1-1. (Produkty jsem zvolila tak, abychom to finančně zvládla).

Vojtěšku s probiotiky beru nejdéle, už to budou 3 měsíce, některé věci se začaly zlepšovat a to především kvalita nehtů, přestala jsem mít křeče, každý den mám stolici (poprvé v životě asi), přestává mě pobolívat v podbřišku a boule, kterou jsem tam měla (vpravo v místě podbřišku), tak ta nejde téměř vidět a konečně se zatáhla, mám více energie, už nejsem tak unavená a nejsem tolik emočně rozhozená. Však mě trápí ještě další příznaky a myslím, že se bude jednat nejen o játra, ale především o lymfatický systém.

Moje další komplikace jsou především "kolabování", jak já tomu říkám, začalo to asi před 4 lety, stává se mi to buď po alkoholu (když je toho více), nebo při menstruaci. Po alkoholu je mi zle, že mi klesne tlak a hlavně mám takový divký pocit v oblasti zakončení žeber (něco jakoby pod prsy a v oblasti začátku žaludku), kdy cítím tlak a obrovský stres, jakmile to přejde, většinou se mi uleví, při menstruaci pak hodně trpím na nízký tlak, kdy mě to tolik vyčerpá, že musím zůstat několik dní doma (po tom, co beru výše zmíněné produkty to je trochu lepší, ale stejně se to děje), také cítím pořád, jak ve mě jakoby něco hormonálně lítá (tedy hlavně v hlavě, takové divné tlaky), od dětství mám problém, že když se rychle zvednu, zamotá se mi hlava, která se mi v poslední době motá dost často a ovlivňuje to moji stabilitu. Dále také řeším, že mám problémy s očima, něco kolem nosu(myslela jsem si, že to je dermatitida, ale změnilo se to, co používám vaše produkty) dle toho, jak to vypadá nyní, tak mám pocit, zda to není plíseň, kterou nejspíše mám i na patách, takové bílé puchýřky, ale objeví se jenom po sprše, když je kůže morká (po Noni se to začalo zlepšovat), také jsem se v posledních týdnech začala zadýchávat, nejsem najednou schopná moc sportovat, jakoby tlak na hrudi, kdy se mi špatně dýchá, bolest v podpaží, taky v podkoleních jamkách (asi lymfatický systém?), bolest na pravé straně beder, která přesahuje až lehce nad bedra a také tlučení v oblasti krční čakry. Také v sobě řeším to, že moc přemýšlím, snažím se uklidnit svou hlavu, ale někdy mi to moc nejde, no a potom taky, že se bojím, že se mi něco stane, nebo že moji rodiče umřou, už jsem s našima i o tom mluvila, ale nevím, kde to vylezlo, začalo to před 4 lety po rozchodu s přítelem, možná strach, že zůstanu sama, tak přemýšlím nad blbostma.

Jinak nejím mléčné výrobky, sladkosti, bílé pečivo, uzeniny a snažím se i omezit maso. Piji jaterní čaj, taky čaj na žaludek, jinak hlavně čistá voda cca 2.5 litru denně. V posledním měsíci jsem začala více dělat to, co mě baví a začala jsem sdílet různá videa na různá témata, o která se zajímám na instagramu a neuvěřitelně mě to baví a naplňuje. Také jsem viděla vaše webináře na ženská témata, která mi hodně pomohla (moc za ně děkuji, konečně jsem pochopila některé věci), no a sleduji vaše videa na youtube.

Moc děkuji za vaši radu a přeji, ať se vám daří, jste úžasní...:-))

Zuzana

Dobrý den Zuzko,

Vojtěšku po 3 měsících vysaďte, můžete vysadit i AC zymes, C 1000 a New life nechte.  A udělejte si nyní očistu jater.

Užívejte Nopalin 2-2-2, 10 min před jídlem, přidejte Silymarin 0-2-2 na regeneraci jater. Doporučila bych vám projet si celou energetickou růžici a podporovat orgány v jejich období. Očistu lymfy nechte na léto. 

Nízký tlak, kolabování ukazuje na malou aktivitu, snahu vyhýbat se některým situacím, zbavit se zodpovědnosti, cítit se jako oběť. Podívejte se na duchovní příčinu, je tam i proklik na léčbu. Přidala bych CO...

Ahoj Miluško,

obracím se na Tebe s prosbou, zda se dají Vaše produkty podávat i zvířatům, konkrétně kocourovi? Kocour (3 roky) trpí opakovaně na záněty močových cest. Je možné podávat Calivitu a konkrétně jaké produkty? Ze žrádla jsem odstranila komerční granule a podávám nyní pouze konzervy (vysoký obsah masa 72%, bez obilovin) a kuřecí vyvar. Děkuji.Denisa 

Dobrý den,

určitě ANO!

Přečti si článek Přírodní léčba našich čtyřnohých kamarádů

Kockourkovi bych dávala:

AC Zymes 3 denně vysypat do žrádla + Liquid Chlorophyll buď do vody 1 lžičku nebo vstříknout do pusy + Noni 3x lžičku, než bude delší dobu zdravý, pokud se zánět objeví, dávat Samburex 3 lžičky týden. 

s láskou Miluška

Dobrý den, 

ráda bych se Vás Miluško zeptala, co si myslíte o darování vajíček. Uvažuji o tom, nejenom kvůli finančnímu ohodnocení (jsem studentka a velmi by mi to pomohlo), ale i kvůli dobrému skutku, který bych tím vykonala. Nebo se mýlím? Četla jsem různá zdravotní rizika, ale to je přeci u všech zákroků. I u banální operace. Velký plus navíc vidím i v tom, že bych se dozvěděla vše o svém zdravotním stavu a pak následném vlastním těhotenství. 

Jsem dle mého názoru ideální dárkyně - Jsem mladá, nikdy jsem nekouřila, nepiju, žádné dědičné choroby, prášky neberu a jsem zdravá. Možná mě ale děsí představa, že bych pak měla někde svoje dítě... 

Proto prosím, rozepište se na tohle téma, klidně i natočte video. Myslím, že pokud je to nebezpečné, mělo by se o tom dozvědět co nejvíce žen (i pokud není).

Děkuji, jste skvělá žena! 

S láskou.. 

♥ 

Zdravím a děkuju za zajímavý dotaz...

Cokoliv se nám v životě děje - nebo neděje - má pro nás nějaký význam a je to tak, jak se to děje, pro nás nejlepší. Pokud se ženě netvoří vajíčka, aby skrze ně mohla do hmotného těla přijít duše, pak to má - pro ni - nějaký význam. Pokud ten význam nehledáme, jakože většina lidí ho nehledá, a řešíme jen problém, takže nejsou vajíčka, je třeba je někde získat a tím vyřešit problém, nepomíjí celá podstata - že je nějaký důvod, proč se té ženě vajíčka netvoří a tudíž je nějaký důvod, proč nemá mít děti. Já chápu, že je to velmi citlivé téma, protože každá žena touží po dítěti, a pokud ve své podstatě netouží, tak se cítí špatná, protože pokud žena nechce děti, je odsuzovaná jako špatná žena. Podle mých zkušeností je ohromné množství žen, které nemají děti proto, že by po nich samy toužily, ale proto, že se to od nich očekává. Bojí se přiznat, že je uspokojuje život bez dětí s jinou náplní. V prvopočátku tedy velmi těžko rozeznáme, zda...

Dobrý den,

byl mi diag. předčasná menopauza v 35 letech, dnes je 43let, i tak jsem po druhé otěhotněla, po posílení vaječníků od léčitelky. Nabídnuté umělé hormony jsem odmítla. Šediví mi vlasy, jsou jemné, a zjistili mi osteopenii, bolesti hlavy. Jinak žádné příznaky přechodu. Ještě bolesti bederní páteře, trvající 2 roky. Děkuji moc za odpověď. Mám ráda hořkou čokoládu a kávu. Doufám, že to není problém. Dodává mi energii. děkuji

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače ztráta menstruace a najdete tam dotazy a odpovědi, třeba tento.

Hormonální systém je přímo závislý na totálním deficitu minerálů v naší stravě, menopauza je přirozený přechod ženy do jiné etapy života a to, jak jí procházíme, ukazuje nejen na to, jak zvládáme být měkkou, pasivní, ženskou energii, ale i to, v jakém stavu je naše hmotné tělo. Jestli je dostatečně vyživené minerály a vitamíny, jak se stravujeme, jestli ho čistíme. Vy žádné přechodové problémy nemáte, jen přechod přišel předčasně, bylo by vhodné dodat tělu živiny a podpořit hormonální systém. 

Doporučila bych vám udělat si registraci v Calivitě a objednat si Menopausal Formula - speciální multivitamíny pro ženy v menopause, obsahuje byliny, které nám pomáhají srovnat hladinu našich hormonů, pokud nemáte žádné přechodové potíže pak dávkování  1-1-1 + Evening Primrose oil – pupalku,...

Dobrý den,

Byl bych moc rád za radu, která by mě nasměřovala k řešení mých zdravotních problémů.

Býval jsem zdravé a veselé dítě, avšak kolem 18.roku života jsem začal mít problémy s dušností a byla mi zjištěna alergie na roztoče s náběhem na astma. Toto alergolog řešil vakcínami, které mi v delším horizontu pomohly. Období VŠ jsem zvládl na výbornou a nastal nástup do zaměstnání. Ať už tím, že jsem měl k práci odpor, nebo náročností zaměstnání nebo mou vyšší citlivostí na stres, se můj zdravotní stav začal zhoršovat – problémy se stolicí, průjmy, bolesti břicha, nervozita, podrážděnost, vyčerpání. Dnes, cca po 8mi letech a ještě dalších životních kotrmelcích mám – stažené břicho bolavé nad pupíkem, občas tvrdé, úzkosti, bolesti svalů, řídkou stolici a všudypřítomnou únavu. Cítím, že jsem v napětí a nemůžu se uvolnit.

U doktorů jsem absolvoval různá vyšetření vč. kolonoskopie a gastroskopie – naštěstí vše v pořádku.

Navštívil jsem i různé léčitele, kapal kapky Energy atd. Podněty, které jsem si z návštěv doktorů a léčitelů odnesl: líný žlučník, vysoká reaktivita na stres, autoimunita, játra.

Poslední 3 roky zkouším meditace, měním svůj postoj k životu, změnil jsem jídelníček, teď nově dýchám pomocí Frolovova dýchacího přístroj, vzdělávám se ohledně zdraví a psychiky. Nicméně nic z toho mi nepomohlo tak, abych se cítil zase dobře.

Je dobré zmínit, že jsem zkusil i antidepresiva. Asi proto, že jsem citlivý mi zapůsobili velmi rychle a již po 14ti dnech jsem cítil výrazný posun – stolice, nálada i únava mnohem lepší. Vadilo mi ale, že s nimi to nejsem já, a tak jsem je vysadil. Samozřejmě nastal propad do původního stavu.

Z úspěchu dosaženého antidepresivy soudím, že mým hlavním problémem jsou mé nervy, které mám od mala slabší a v současné době VELMI pocuchané.

Nyní jsem na rozcestí, zda-li začít znovu ale dlouhodoběji užívat antidepresiva, anebo mě nasměřujete jiným/čistším směrem?

Předem moc děkuji za Vaši reakci,

Jakub

Dobrý den,

ony ty patálie se zdravím se vždy dějí pro naše dobro, i když jsou nepříjemné. Moc chválím, že hledáte jiný přístup ke svým potížím, než antidepresiva, a určitě je možné dostat se ke zdraví přírodní cestou a změnou duchovních příčin našich nemocí.

Podívejte se, jak to spolu sedí.

Příčina vašich potíží je ve špatně fungujícím žlučníku (nespokojenost) a následném překyselení, špatném trávení a zahnívání nestrávené potravy ve střevu. Toxiny se sliznici střeva dostávají do krve, čímž zároveň přetěžujete čističku - játra. Vlivem překyselení tělo ztrácí minerály, které používá k neutralizaci a schází pak k správnému fungování nervového a svalového systému a jsme u problémů s psychikou. V našem těle je vše dokonale propojeno. V tlustém střevu je základ naší imunity a je párovým orgánem plic. 

Takže jakákoliv léčba dýchacích potíží musí začít od očisty...

Dobrý den,  

chtela bych se zeptat na ekzem, který jsem měla v prvním těhotenství a teď znovu ve druhém na krku vzadu pod vlasy. Úplně stejné místo, po porodu zmizel. Teď mi přijde, že je horší. Dále má syn (2roky) útlumu na krku, má ji tam asi od roka možná dříve. Nezmizela, přijde mi, ze teď je tvrdší. Syn měl operaci triselné kyly, pokud to s tím nějak souvisí. 

Moje první těhotenství bylo těžší, dva hematomy v děloze, zvracení do porodu atd. Nyní si těhotenství užívám, přijala jsem svoji roli matky a nic mě kromě ekzemu netrápí. Ještě bych teda chtěla dodat, že mě trápí migrény, ale to celoživotně. V dětství jsem podstoupila operace Karcinoidu apendixu a zauzleni střev a vnitřní krvácení do dutiny břišní. Následovaly roky zkoumání co vše na mě muže být ještě špatně. Posledních 6 let se obchazim bez lékařů co to jde. Migrény z hlediska medicíny, neurologie, fyzioterapie zatím nevyreseny. 

dekuji za odpověď

Dobrý den,

ekzém souvisí s oslabením jater, na krku vzadu pod vlasy vedou meridiány jater a žlučníku. Stejně tak migrény jsou záležitostí jater. Játra a žlučník souvisí s nespokojeností, neventilovanou agresivitou, zlostí - viz duchovní příčina.

Dítě do 6 let je energeticky spojeno s matkou a jeho nemoci jsou nezvládnuté výzvy matky, které dítě na sobě projektuje jako slabší článek z páru - zde dotaz a odpověď proč.

Uzlina na krku vašeho syna souvisí s přetížením sleziny a...

Dobrý den Miluško,

chtěla bych Vás požádato radu ohledně mého zdravotního stavu. Od roku 2009 jsem v péči endokrinologiské lékařky, která mi na základě krevních výsledků : TSH 25 mlU/l, fT4 10,87 pmol/l, anti TPO 743 lU/ml nasadila letrox 75. Při kontrole v roce 2018, krevní vysledky : TSH 3,956 mlU/l, fT4 14,54pmol/l   jsem si paní doktorce postěžovala , že přibírám na váze , tak mi paní doktorka zvedla dávku lektroxu na 100.  Musím se přiznat, že ač to zřejmě paní doktorka myslela dobře, její rozhodnutí zvednout mi dávku léku mě rozčílilo, a rozhodla jsem se , že již letrox užívat nebudu a vydám se vlastní cestou. Nyní je to rok a pul, co místo letroxu užívám : C1000, Ocean 21, omega , jod ,Xshape .  Občas si nechám v laboratoři udělat kontrolní krevní testy a bohužel jsem  ted po roce a pul zjistila, že hodnoty krevních testů jsou schodné s hodnotami z roku 2009. tedy :TSH 21,696mlU/l, fT4 9,88 pmol/l, anti TPO 694,8 IU/ml.

Kde jsem udělala chybu ? Poradíte mi ? Nebo se mám zase vrátit k Letroxu ??  Nechce se mi vracet se k chemii. tolik jsem přírodní cestě věřila a stále chci věřit.

Cítím se dobře, nemam pocit, že by mi něco chybělo, bohužel má obvodní lékařka mi za tyto výsledky vynadala a vyzvala mně, abych okamžitě Letrox opět nasadila a nezahrávala si s tím.

Předem děkuji za radu  Michaela H.

Dobrý den,

chápu vaše pocity, ale zkuste se na to podívat jinak. Nemoc je dáreček - viz Co je to přírodní léčení,  signál našeho těla a ukazuje nám, kde v životě děláme chyby, co potřebujeme změnit. Není to vlastně super, že nám tělo ukazuje, jak moc se nám to daří nebo nedaří? Nechtějte se jí jen rychle zbavit, ale spíše pochopit její poselství a zavést změnu do svého života, a zkuste se na své tělo dívat jako na pomocníka na vaší cestě. Nevím, jak se stravujete, jestli jste dělala i očisty orgánů podle energetické růžice, bylo by vhodné projet si kolečko očisty jednotlivých orgánů v jejich období, neřešit jen jeden orgán, ale vzít to komplexně. 

Také nevím jestli pracujete i na duchovní příčině, jestli aktivujete tam, kde máte, a jak moc se vám to daří. Jestli jste...