Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Chcete-li lépe milovat, ptejte se svých blízkých: Jak bych ti mohl lépe posloužit? Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Arginine Plus obsahuje tolik L-argininu jako 4,5 kg vlašských ořechů?

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana.

Žádné z informací, ani odpovědi na dotazy v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě zdravotního, školského nebo právního systému. Jsou to jen osobní zkušenosti našich redaktorů!

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití nepřijímáme žádnou právní odpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

Odpověď na svůj dotaz nečekejte obratem, protože nestíháme osobní konzultace.

Věnujeme se intenzivně těm, kteří hledají sami v některém programu

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Naším přáním je, aby se všichni lidé naučili, jak se mohou o své zdraví postarat sami a nemuseli tak potřebovat nikoho jiného, kdo by jim to řekl.

Protože ale víme, že je třeba ukázat první směr, tak žádný dotaz z poradny nikdy nezůstane nezodpovězený.

Jen trpělivost a hledejte zatím sami!

Dobrý den,

dva roky zpět jsem prodělala papilarni karcinom štítné žlázy, takže mi jo odstranili celou. Proběhla 2x léčba radiojodem. Letos jdu na kontrolní radiojod tak uvidím jak dopadnou výsledky. Ale hlavní problém vznikl už při léčbě. Začaly mi bolesti velkých kloubů,, po příchodu domu už jsem si nemohla ani dřepnout. Dal pokračovali malé klouby, svaly, upony, bolí mě pokožka, maso, kosti. Již od 4/2017. Lékaři mi akorát diagnistikovali Fybromialgii. Pořád mi cpou opiaty. Já je nejím. Je mi z nich Zle. Mám polyneuropatii axonalni prvního stupně. Už to mám asi v celém těle. 11 let beru antidepresiva, 2 roky rivotril. Budu moc ráda za odpověď. Děkuji Pavla

Dobrý den,

přečtěte si o svém dni narození, o svém životním čísle 9, o své charakteristice podle astrologie devíti planet 7 Kovu, o svých třech plných rovinách – odhodlání, myšlení a pochopení. Jste člověk s obrovským množstvím energie, máte jen jedno sudé číslo, tedy skoro jen samou mužskou energii.  Tu svou velkou fyzickou energii, potřebujete pravidelně odvádět, aktivně něco dělat, a s tím souvisí vaše problémy se štítnou žlázou, která zobrazuje naše chtění, jen chci, ale reálně, prakticky nic nezměním. Vy vše jen rozpitváváte a analyzujete v hlavě –...

Dobrý den, potřebovala bych poradit se svým vztahem. Již dlouhou dobu se nevím rady. Jsem 18 let vdaná, dva roky před svatbou jsme s manželem chodili. Od narození syna se náš vztah začal pomalu, ale jistě měnit. Poslední roky žijeme jen vedle sebe, dokonce něco méně než sourozenci. Vyprchala jakási vzájemná úcta, vyprchala vášeň, něha, doteky ... Neumíme se mezi sebou bavit, často se hádáme, resp. já poslouchám dlouhosáhlé monology. Jsem frustrovaná, nenaplněná, bez životní energie ... Podle manžela jsem k ničemu, neustále na mně vidí nějaké chyby, nic neudělám dobře ... Necítím se být ženou, spíš jako servaný pes (ani ne fena). Jsem manželem neustále urážená, ponižovaná, sráží mi sebevědomí, které je už tak téměř u samého dna. Bylo by to na velmi dlouhé psaní. Nevím jestli svého  muže ještě miluji, mám ho ráda, ale jestli ho ještě miluji? Tím si opravdu jistá nejsem? Nevím kde začít alespon s pokusem o nápravu našeho vztahu..... Asi ho nechci úplně zahodit ...

 

Dobrý den,

pokud sledujete mé programy pro ženy, je vám jasné, že chyba není v partnerovi, ale že přesně vy tohle potřebujete sama kvůli sobě. Partner je náš největší učitel. Vytahuje ven něco, co máte řešit. Lásku je třeba DĚLAT, pokud jste svého partnera na začátku milovala, vzala jste si ho z lásky, můžete se k tomu zase vrátit. Jen je potřeba se rozhodnout a začít.

Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, tam se naučíte jednoduché věci, které když začnete DĚLAT, můžete změnit váš vztah.

Přidejte se na čekací listinu Kruhu, je v něm úžasná podpora a sdílení.

Podívejte se na video Vědomá žena nebo rohožka, a pochopíte, proč se cítíte frustrovaná a strhaná.

Přečtěte si o své energii podle astrologii 9 planet - jste...

Dobrý den Miluško, zajímal by mne názor na náměsíčnost.

Dcera je od mala náměsíčná, dnes jí je 22 let a náměsíčnost přetrvává. Chodí po bytě, osmiletý syn jí v noci zahlédl a byl z toho trochu vyplašený. Pamatuji si její náměsíčné pochody po bytě když už byla malá, nemluví, nekomunikuje, jen se prochází po bytě, občas vykonává nějakou drobnou činnost - třeba nalévá pití apod. Teď již žije sama a říká, že pozná, že opět byla náměsíčná a v noci chodila po bytě, protože má ráno po těle modřiny a cítí se unaveně a nevyspale. Zajímalo by nás jaký je to stav a zda se s tím dá něco udělat. Děkuji moc 

Dobrý den,

pro vaši dceru je důležité hodně odpočívat, relaxovat, ale i ventilovat své energie fyzicky, dělat něco rukama, má plnou rovinu dovednosti, takže nejspíš je šikovná, zručná. Má 2 devítky, tedy jakési silnější napojení nahoru, je hodně citlivá, vciťuje se do pocitu druhých lidí, touží, aby všichni byli v pohodě. Bere si některé věci osobně, jako křivdy a neumí je odpustit. Současně nese silnou energii krevní skupiny O, takže pokud nežije v životě jako vůdce, pak se nevyventilovaná energie projevuje jinak. 

Je už ale dospělá, a jsou to její výzvy! Ona je ten, kdo se musí ptát a chtít slyšet odpovědi. Nemůžete...

Dobrý den, prosím o odpověď.

Dcera, bude jí 6 let, pociťuje časté nucení na močení. Někdy čurá, často je to jen pocit, ale na WC vždy jde. Nucení má i po 10ti minutách. U MUDr. dětské jsme byly, moč má v pořadku, tudíš i ledviny, říkala doktorka. Dcera cítí nucení mimo jiné i vždy, když jí řeknu, že se má napít. Bojí se už pít, protože pak má častější nucení. V noci spí klidně, nebudí se. Podávali jsme i Homeopatika Cantharis, obtíže se zmínili na nějakou dobu, ale zase se vrátily. Myslím, že to má souvislost s psychikou, ale nevím, jak ji mám pomoct. Moc děkuji za radu. Lenka

Dobrý den,

nemocí dětí do 6 let jsou nemoci matky, a tak vaše dcera na sobě zobrazuje vaše nevyřešené výzvy. Přečtěte si tento podobný dotaz.

Ty duchovní příčiny jejich potíží musíte změnit vy, jí jen podpořit tělo přírodně. Je jasné, že pokud budete dcerku jen léčit a vy nic nezměníte, potíže se budou vracet. Děje se tak kvůli vám, aby vy jste něco pochopila a změnila.

Močový měchýř ukazuje, jak umíme snášet a vypouštět tlak života, a souvisí se strachem, který v sobě máte. Zřejmě se cítíte pod tlakem, nenapsala jste své datum narození, takže nevím, jaké jakou vaše výzvy.

Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma, určitě to souvisí i s vaší ženskou rolí, protože problémy s močovým měc...

Milá Miluško a Ivane, 
předem chci ještě jednou moc poděkovat, že jste a co vše pro nás bytosti tvoříte.

Moc vás chci poprosit o váš názor na partnerství:

Nežijeme spolu, po dvou předešlích vztazích - pro něj špatné zkušenosti, už nechce udělat to, že se sestěhujeme po krátké době (známe se 6měsíců).. když jsme spolu je nám krásně a vše je krásné.. (shodli jsme se na urovni srdce, to co je mezi námi - jsme zažili oba poprvé v životě a to již teď ).. je to krásné do doby, než se vrací domu.. vedle k sousedce se přestěhovala jeho bývalá přítelkyně, aby byla na blízku doufajíc, že se k sobě vrátí.. 
On sice říká, že čím více se tam jeho bývalá partnerka objeví, tím více si uvědomuje, co cítí ke mě... ALe zároveň nechce aby věděla, kdo jsem já, aby jí nebylo ublíženo... 
Začala jsem být více pasivní, dala mu naprostou svobodu... Začala jsem si více tvořit svůj volný čas podle sebe.. jezdit na kole a díky vám, jsem konečně okusila sílu přítomného okamžiku, DĚKUJI !!! 

Děkuji předem moc za jakoukoliv odpověď, čím upřímnější, tím lepší :-D
S láskou a velkým pozdravem M.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. 

Váš problém je v tom, že příliš vše analyzujete a rozpitváváte v hlavě - máte 3 devítky (nula za číslem posiluje energii čísla předchozího) a protože jste energie 1 Vody, která je nejuzavřenější energií, nedokáže mluvit o tom, co cítíte, čeho se bojíte, ale držíte v sobě všechny smutky a strachy. Vše zesiluje vaše izolovaná sedmička, která je o izolované citlivosti, a pro vás opět výzvou mluvit o svém nitru, o tom, co se vám nelíbí, co vás bolí, z čeho máte strach. Důležitost komunikovat o svých pocitech a otevřít své nitro, nebát se, že druhého ztratím, zvýrazňuje...

Ahoj Miluško,

chtěla bych se zeptat, jak mohu podpořit své poprsí především v době těhotenství a kojení aby se z něj nestalo povislé poprsí. Jake produkty případně uživat? Moje maminka má povislé poprsí a proto mám trochu obavy abych po těhotenství a kojení neměla také takové. Jsem krevni skupina 0 a záleží mi na vzhledu. Děkuji za radu.

Ahoj, 
prsa jsou symbolem ženství, jejich krása, velikost a zdravotní stav ukazuje, co se odehrává v duši ženy, jestli žena uvadá (a současně s tím chřadnou i její symboly – prsa) spoustou povinností a starostí nebo prožívá v duši radost a štěstí. Takže především hodně radosti a prožívání šťastných okamžiků s příchodem miminka.

Podpořit své prsa můžeš dodáním dostatečného množství živin New life -1-1-1, multivitamín pro těhotné a kojící, Strong Boness – vápník a hořčík 2-0-2, a k harmonizaci hormonální činnosti a dodání všech živin pro tebe i pro miminko Noni - džus ze vzásného ovoce – 3 lžíce denně, přidat pupalku 2-2-2.

Přečti si podobný dotaz tady.

S láskou empatia

Dobrý den, Miluško,

náhodou jsem narazila na vaše stránky a ráda bych poprosila o radu. Je mi 35 a už 9 let mám revmatoidní artriditdu. Beru léky, ale nemoc je čím dál horší. Už mám potíže sevřít ruce v pěst, každé ráno klouby úplně tuhé. Nejlíp to vystihuje věta ze seriálu Bylo nás pět: "vždyť ty máš klouby jak ředkvičky!" Přestala jsem i dělat svůj oblíbený sport, protože už mě bolest nepustila. Před čtyřmi měsíci jsem úplně změnila stravu. Vysadila mléčné výrobky, lepek, cukr, bio maso jím 1 - 2 týdně (před tím jsem byla dva roky vegetarián). V té euforii, že tentokrát mi to pomůže, jsem po týdnu vysadila léky a byla 3 měsíce bez nich. Pak jsem se k nim pokorně vrátila, protože nemoc se hrozně zhoršila. Bolelo mě se i v noci převalit a popotáhnout peřinu. 

Četla jsem si duchovní příčiny artiritidy tady a obzvlášť tahle věta mě neuvěřitelně vytáčí: "nechtějí se projevovat klasickými ženskými vlastnostmi, jako je skromnost, pokora, naslouchání svému muži." Z toho vidím rudě. Takže se mě to asi dost týká :)

Jinak mě od miminka trápí atopický ekzém, alergie, záhy se přidalo astma, toxoplazmóza zapouzdřená v pravém oku, mononukleóza, opary.... Prostě zdraví na huntě :) Četla jsem vaši radu jiné ženě, která RA trpí, doporučovala jste Pure Yucca, Protect, Willow a Lecithin. Myslíte, že je to vhodné i pro mě?

Moc děkuju za vaši radu a čas :)

Dobrý den,

všechny vaše potíže spolu souvisí, je důležité nejen upravit stravu a podpořit tělo přírodně, ale současně pracovat na těch duchovních příčinách.

V pozadí každého zánětu kloubu (artritidy) je nezvládnutá nespokojenost s něčím, (s někým), s chováním nějaké osoby k nám, s křivdou a ublížením. Důležité je pohnout se z místa, začít změkčovat své postoje, stávat se pružnější v přístupu k druhým. Bolí nás klouby a tuhnou, protože i my jsme sklouzli k tuhosti a tvrdosti. Stejně jako pomáhá na bolest kloubů a ztuhlých svalů teplo, stejně tak působí ženské vlastnosti – laskavost, pokora, měkkost a naslouchání svému muži.

Vy jste energie...

Hezký den přeji, už druhým rokem mne trápí hučení v uších a problémy se sluchem, snažím se více naslouchat sobě i blízkým, ale zřejmě někde dělám chybu. Také pociťují tlak na pravé straně pod žebry, budím se kolem 2h, může to být žlučník, před 3 lety mi zjistili kámen, často mne poboliva i na pravé straně pod klíční kosti az k lopatce - na pravé straně hrudníku i zad a v oblasti ramen, někdy právě a taky levé rameno, občas jsem vlivem zřejmě hormonálních změn měla potize se psychikou. Některé věci si umím odvodit, ale nejsem si celkem jistá, moc přeji vyřešit problémy se sluchem a se žlučníkem. Mě problémy taky hodně souvisí i s mými problémy ve vztazích, na kterych se snažím pracovat, ale jde mi to ztěžka, občas 1 krok vpřed a 2 zpatky. Začala jsem brát noni, koenzym Q10, hořčík, lecitin a na hormonální vyváženost mi pomáhá female balance, které obsahuje výtažek z vojtěšky, rozchodnice, chmelu a červeného jetele. Sledují vaše programy a vím, že všechno souvisí se vším a nic není náhoda tak jsem Vás chtěla poprosit o radu, které přípravky a v jakém dávkování brát a jak pokračovat v krocích ve vztazích, ať se běžícím pořád dokola a spíše vzad, jsem i v kruhu žena je láska, ale pořád na začátku jakoby zaseknuta, předem moc děkuji za odpověď. Maja

Ahoj Májo,

tvoje potíže samozřejmě zobrazují problémy ve vztahu, žlučník je o nespokojenosti a zlosti. Žlučníkové kameny jsou zhmotnělé agresivní myšlenky, které v sobě udržujeme.

Máš jen jedno sudé číslo, tedy příliš aktivní, mužské energie, kterou potřebuješ odvést, ale zřejmě to neděláš. Máš prázdnou Rovinu senzitivity, velmi silně prožíváš své city, příliš vše analyzuješ a rozebíráš v hlavě (izolované číslo 3 a izolované ...

Ahoj Miluško, Velké dík za to co děláte :*

Pročítám si Vaše stránky již delší dobu a rozhodla jsem se Tě poprosit o radu. Od 15 let cca do 20 jsem brala antikoncepci. Pak jsem jí vysadila, protože mi nedělala dobře. ale hned na to jsem měla dost nepravidelnou menstruaci na což mi nasadili opět antikoncepci (prý aby se mi upravil cyklus) po nějaké době jsem tuto "léčbu" odmítla

Následovaly vyvolávací injekce a po čase se to celkem srovnalo (nemám to dodnes uplně pravidelné. Asi od 18 let jsem brala hodně antibiotik na záněty močového měchýře. Ale prášky nepomáhali a po mnoho vyštření mi řekli že mám hyperaktivní močový měchýř (lèky už neberu několik let. Ale abych se dostala k mému současnému problému.

Již 4 roky užívám letrox 100, víkendy 75. Začalo mi to velkou únavou, bolestny svalů, kloubů a hrozně mě bolely mandle (těm doktoři nevěnovali pozornost). Příznaky mi začali v dobe kdy jsme byla ve stresu a vyčerpaná jsem chodila z práce. V poslední době chodím na lymfatickou masáž, cvičím hormonální jógu a upravila jsem si jídelníček (nejím pecivo, mléko a pomálu masa. Poprosím Tě tedy o radu co by jsi mi doporučila abych podpořila funkci štítné žlázy. Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne, Mirka :)

Ahoj Mirko,

už sis asi četla duchovní příčinu snížené funkce štítné žlázy, je tam proklik na přírodní léčbu. Hormony zatěžuji lymfatický systém, a pokud jsi navíc byla dlouhodobě ve stresu, tělo se překyseluje, dojde k vyčerpání z živin a tělo ztrácí minerální látky, které potřebujeme pro správné funkce. Je potřeba srovnat hormonální systém, rozhýbat lymfu, pomoct tělu z překyselení a stabilizovat tělo dodáním živin.

Doporučila bych ti Noni, i vzhledem k hormonální nerovnováze, ono krásně srovnává hormonální systém a harmonizuje štítnou žlázu, posiluje imunitu, dávkov...

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na vitiligo, kterým trpím asi od svých 12. let. Po celou dobu bylo dá se říct v neměnném stavu, posledních pět let se začalo rozšiřovat a poslední rok hodně znatelně. Asi 10.let se zabývám alternativní medicínou a vědomým žitím, přesto nedokážu rozšifrovat, co pro mne tato nemoc znamená a co mám změnit, abych se vyléčila, nebo alespoň se nerozšiřovala. Kromě toho mám asi poruchu termoregulace, protože ve vedrech trpím na bolesti hlavy, vlastně se nepotím, tutíž se neochlazuji a ta horkost mi zůstává v těle. Nasměrujete mne, prosím?

Děkuji vám za odpověď a přeji pěkný den. Ž.

 

Dobrý den,

vitiligo je karmické onemocnění, něco si neseme z minulých životů: „Co jsme kdysi svým jednáním zasévali, to nyní, pro očistu a růst svého ducha, nepříjemnou viditelnou odchylkou na pokožce sklízíme.“(M. Hrabica) Chybili jsme, povýšili se, chtěli vyniknout na úkor někoho jiného - a teď to tedy máme, přesně to, co jsme kdysi chtěli. Přijměme to s pokorou k věčnému životu naší duše.

Vitiligo je vždy o špatném náhledu na život jako takový, a o jistém stupni povýšení, snaze odlišit se od ostatních, ukázat, že jsem jiný, lepší, čistější, bělejší. Jde o kontakt, naše hranice, jak umíme vycházet s druhými lidmi, jak je umíme přijímat, tolerovat, respektovat, milovat takové, jací jsou, bez souzení a odsuzování. Bílé skvrny na těle jsou projevem temných skvrn na duši, které nemáme chuť ukazovat druhým ani sobě, ale přece každý má své temné skvrny, je důležité přijmout se jako ce...