Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Dávej a nic za to nechtěj

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna dávka Strong Bones obsahuje tolik vápníku jako jedna sklenice mléka nebo 1 porce sýra, a tolik hořčíku jako 4 sklenice mléka nebo 3 porce (100g) sýra!? A přitom mléko obohacené o syntetický vitamín D organismus o hořčík okrádá?!

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana.

Žádné z informací, ani odpovědi na dotazy v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě zdravotního, školského nebo právního systému. Jsou to jen osobní zkušenosti našich redaktorů!

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití nepřijímáme žádnou právní odpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

Odpověď na svůj dotaz nečekejte obratem, protože nestíháme osobní konzultace.

Věnujeme se intenzivně těm, kteří hledají sami v některém programu

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Naším přáním je, aby se všichni lidé naučili, jak se mohou o své zdraví postarat sami a nemuseli tak potřebovat nikoho jiného, kdo by jim to řekl.

Protože ale víme, že je třeba ukázat první směr, tak žádný dotaz z poradny nikdy nezůstane nezodpovězený.

Jen trpělivost a hledejte zatím sami!

Dobrý den Miluško, ráda bych Vás poprosila o radu. Už asi dva roky mě trápí bolesti bederní páteře a bolesti podbřišku. V listopadu jsem byla na odstranění polypu z dělohy a od října mě neustále zlobí hrozný tlak v zubu (čtvrtý zub vpravo nahoře), přitom můj zubař na zubu nevidí nic, co by tlak způsobovalo. Moc děkuji za odpověď. Vendula

Dobrý den,

ano, spojitost tam skvěle tušíte, je tam! Zuby předstoličky souvisí s orgány slezina, slinivka a žaludek, tj. lymfatický a následně hormonální systém. Slezina filtruje umělé hormony a díky jejich užívání se přetěžuje. Plný lymfatický systém blokuje hormonální systém díky souvislosti hlavního terminusy lymfy v krku a štítné žláze, která na něm v podstatě sedí. Neřekla bych, že polypem je vyřešen váš hormonální problém, odstraněním se v podstatě neřeší nic, často zhorší celý stav. Nevím, co vám polyp údajně způsoboval, ale většinou jde o naprosto zbytečné operace. Hlavně že vám dělohu nechali! Přečtěte si podobný dotaz na polyp v děloze tady.

Nevím, zda užíváte nějaké hormony - antikoncepci, na štítnou žlázu, na astma, alergie, ... v každém případě to chce...

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem ohledne čerstvě zjištěného Angiomu. Již delší dobu mi otekaji nohy pri delsim sezeni, předpokládám tedy, že je tu spojitost. Angiom mi byl zjisten, jelikoz jsem sla k lekari s virozou, nechutenstvim a prujmem. Krevni skupinou si nejsem jista, oba rodice maji A, tudiz to bude asi podobne, ale nemusi.

Celková situace je taková, že jsem na začátku roku změnila praci a prestehovala se do jineho mesta, a denne dojizdim za praci zhruba 1h a pul, coz je pri rannim vstavani pro me velice nepohodlne, malo se vyspim, nemam cas na sport co mam rada a jsem velice unavena. Nove mesto, je pro me celkove nepohodlne, hlavne z pohledu cloveka co neridi a nema auto a jsem odkazana jen na mestskou dopravu, ktera neni velice pravidelna.

V praci jsme nespokojena, sla jsem za vyssi vyplatou, ale prace me ubiji, nebavi me sedet 8 h denne, mezi vetsinou negativnimi kolegy, co si mezi sebou neustale neco septaji, tak abych to neslysela.

Radsi bych chodila nekde venku a delala fotky nebo sportovala a cestovala. 

Vim, ze moje nespokojenost a psychosomatika pracuji na plne obratky a proto vim, ze musim odejit a najit si jinou praci i kdyz je tato tak dobre placena.

Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den,

všechny vaše potíže pramení z nespokojenosti. Jste 3 Dřevo a vaším životním úkolem je učit se být spokojená se vším a umět zpracovávat negativní emoce. Přečtěte si podobný dotaz tady, jsou tam popsány souvislosti. Vaším hlavním problémem, proč stojíte na místě, takže vám stojí lymfa a vy otékáte a máte probllémy s cévami, je, že vám chybí pětka, nejste schopná udělat krok ke změně, něco zkusit, začít nově, bojíte se a máte obavy, co bude když... vše analyzujete a hledáte, proč ne. Je třeba se rozhodnout, že to, co vás ničí, nebudete dál dělat a teprve poté se porozhlédnout, co nového je k mání. Nečekat,...

Dobrý den Miluško,

jsem zcela bezradná a moc se bojím co bude zítra a jak to budu zvládat dál. Trpím od svých 21 let na endogenní deprese, úzkosti, panické ataky. S velkými či menšími přestávkakmi  beru antidepresiva, která mi pomohla a byla jsem dalo by se říci bez problémů. Před pár měsíci,jsem objevila Vaši akademii celostního zdraví a programy, které máte, jeden kurz jsem obsolvovala (odpustit je láska). Rozhodla jsem se, že již nebudu brát antidepresiva a že jdu do boje a že vše překonám. Teď jsem pár dnů po vysazení antidepresiv a začíná mě být čím dál hůř, vše se mi vrací. Vyčetla jsem z Empatie, že je dobré odkyselit organismus, doplňovat hořčík s vápníkem, vitamín B, užívám rozchodnici růžovou, cvičím, medituji, ale nejde mi to. Bojím se, že spadnu úplně na dno, kdy nebudu schopná vstát ani z postele. Nechci se vrátit k chemii, ale zároveň má strach z neznáma, abych to nezanedbala úplně. Co mi radíš dál..?

Děkuji moc za odpověď. Andrea

Ahoj Andreo, 

pokud jsi prošla kurz Odpustit je láska, tak víš o svých životních výzvách - hlavní je učit se odpouštět, ale současně i ventilovat svou ohromnou energii, kterou v sobě máš. Jde o dvě nejsilnější roviny - plná rovina odhodlání a energie, je to síla lidí, kteří dokážou cokoliv, pro co se rozhodnou. Možná se ptáš, jak je možné, že se tak necitíš, že tak nežiješ. Je to proto, že pokud nevyužíváš své schopnosti a prakticky je neventiluješ ven pozitivně, pak se obrací uzavřená nevyventilovaná energie proti tobě a ničí tě. Proto máš deprese.

Je třeba najít, co miluješ a to dělat. Prakticky každý den dělat to, co tě baví, a k tomu navíc hodně, hodně sportovat, a to do té doby, než se tvůj koníček nestane prací na plný úvazek. Tolik energie máš....

Možná tě brzdí minulo...

Ahoj Miluško,

Mohla bych se prosím zeptat, co znamená, když má novorozenec: novorozeneckou žloutenku, musí nosit řemínky na nohy a kyčle, má šupinky v hlavě, nechce váhově přibírat? Má to nějaké duchovní příčiny?

Děkuji, Anna

Ahoj!

Duchovní příčinu má všechno :-) ALE!

Těhotná a kojící matka je hájená, její práce v této době je pouze a jen věnovat se dítěti. Žádné pátrání po duchovních příčinách, žádné nehmotné cesty, ale pouze a jen dávat fyzickou podporu a lásku. Je to strašně důležité...

Představ si, že se duše z nehmotného světa rozhodne narodit se do hmoty. Vybere si podmínky pro svůj úkol, pro který se rozhodla, že bude tady prakticky trénovat, rodiče, kteří jí poskytnou ten nejdůležitější základ, vštípí do ní své chyby, nezvládnuté výzvy, aby je pak v dospělosti mohla sama vědomě řešit. A narodí se do hmoty a setká se zase jen s pátráním po duchovních souvislostech... ono chce ale fyzické projevy přijetí a lásky! Proto veškerá starost o děti do deseti let má být pouze fyzická. Žádné pátrání po tom, proč to potřebují prožívat, žádné odblokovávání nebo nějaké další duchovní techniky. Jen fyzická péče. Aby se tu duše stabilizovala, aby se uzemnila. Děti takto pátrajících rodičů po...

Dobrý den, mám dceru 3,5. Má ADHD se sklony k sebepoškozování a ubližuje někdy i mě. Byla narozena o neco dřív, váha 2 kila, pár dní v inkubatoru. Od malička nas trápili problémy. Pupeční kyla, na kontrolu chodime dodnes, drive alergie na laktozu, postupne vymyzela, rok a pul jsme cvičili vojtovku 4 stupeň z 5. Nemela svuj klid. Hodne plakala, malo spala. Je neklidná, hodne se vzteka, boucha hlavou, trha si vlasy, nekdy i me, vyzaduje hodne pozornosti a kazi se ji hodne zuby a byva casto nemocna. Doporučili by jste mi nějaké přípravky, děkuji moc.

Dobrý den,

dítě vždy ukazuje na nevyřešené výzvy svých matek, je třeba, abyste vy začala nějakým způsobem ventilovat svou uzavřenou energii v sobě tím, že budete dělat, co milujete a budete komunikovat o svých pocitech. Máte plnou rovinu energie, jste jedna z nejsilnějších energiií - 8 Země, ale máte izolovanou trojku a izolovanou jedničku. Máte v sobě ohromné množství mužské nevybouřené energie, a v podstatě vaše dcera ji skrze sebe dostává ven. Nemoci dětí do šesti let...

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat na příčinu ječného zrna u 8mi letého dítěte? Již před třičtvrtě rokem se dceři objevilo ječné zrno na horním víčku levého oka, dávali jsme různé masti a obklady ze světlíku lékařského a pomalu se to zrácí, ale před týdnem se jí objevilo ječné zrno i na dolním víčku stejného levého oka, tak to už si myslím, že opravdu není virového původu. Když jsem si četla duchovní příčinu nemoci na Vašich stránkách - Konflikt o vidění věcí a odvrácení pohledu od nich, kromě třísek v cizím oku také vnímat břevno ve vlastním - tak se omlouvám, ale vůbec tomu ve spojitosti s tím malým dítětem nerozumím. Můžete mi to prosím zkusit trošku rozvést? Dcera je bezproblémová, šikovná, ve škole ve 3.třídě samé jedničky, aktivní, usměvavá, jen trošku trémistka, ale neuvědomuji si žádné problémy ani s kamarády, učiteli ani s okolím... Děkuji mnohokrát. Lenka

Dobrý den,

duchovní příčina ječného zrna je vaše, matky, na dítěti se projevuje jen tělesně. Přečtěte si dotaz: Proč má dítě příčinu nemoci v mtace. Protože vy hledejte, co nechcete vidět, s čím jste ve konfliktu, co ve vás vyvolává vztek a zlost, agresivitu, protože ječné zrno je zánět, a zánět je vždy boj. Nenapsala jste své iniciály, takže vám přesně nenapíšu, kde to máte, ale krásně si na to přijdete sama třeba v programech AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, které sledujete. Všude každého učíme, aby pochopil své životní výzvy a úkoly a taky našel způsob, jak je překonávat.

Vaše dcera si nese určitě podobné úkoly a výzvy, proto se k sobě přitahujeme a vybíráme se, neseme si stejnou karmu, ve které si můžeme pomáhat. Rozhodně má tendence schovávat v sobě emoce, které ji trápí, má...

Dobrý den Miluško,

prosím o radu. Před mým druhým těhotenstvím, před cca 3 lety mi začaly potíže se střevy/ trávením.

Několikrát týdně mi bylo zle po jídle, vetšinou po obědě a pak po večeři. Bolest břicha nebyla nijak velká, ale projevovalo se to hlavně ohromným nadýmáním a až nekontrolovatelnou plynatostí, která hrozně zapáchala. Trvalo to celé těhotenství, a  cca měsíc po porodu nastal klid. Mohla jsem jíst zas normálně. Potíže se vrátily tak před půl rokem, po roce a půl, nebylo to ale často. Teď to však zase přišlo a mám to každý den už týden v kuse. Ať sním, co sním, jsem nafouklá a plyny jdou ven. Navíc jsem dost zhubla, za posl. roky jde váha dolů (řekla bych, co mám děti (4 a 2 roky), ale teď když jsem stoupla na váhu, tak to byl šok - 55 kg při 173 cm výšky, to už u mě není standartní.

Ještě doplním - další potíže - studené ruce, nohy, zima, v zimě kožní problémy-suché ruce, nohy, výtoky, a co mám děti i větší nervozita a vztek (to jsem nikdy nemívala - spíše obavy, protože jsem rak :-)

Prosím o radu, už jsem zoufalá, přítel mě žene na kolonoskopii, už má taky strach. A mě je zas šíleně nepříjemné kolem něj pořád prdět.

Moc děkuji za odpověď a moc vám a Ivanovi fandím. Mám vaše knížky Žena je láska a Základy celostního zdraví, jsou úžasné, vše dává ohromný smysl. Z toho zhruba tuším, proč potíže mám, jen nevím jak to řešit, zda už teď zkusit produkty z Calvita, nebo se nejdříve zajít ke klasickému lékaři, zda tam není něco většího..věřím, že ne.. + samozřejmě odbrourat vztek a negativitu, ale nevím jak, teď mi to nějak nejde..

Děkuji

Lucka

Dobrý den,

vaše potíže pramení z vašich uzavřených strachů, nejste schopna mluvit o to, co cítete a čeho se bojíte (když se bojíte kolonoskopie, je třeba to příteli sdělit) - jste 1 Voda a máte dvě izolované jedničky, všechno vám probíhá pouze v hlavě - dvě trojky, máte tam katastrofické scénáře, co kdyby, především na ohrožení druhých, strach o druhé, lpění na tom, abyste se všemi vycházela dobře a o nikoho nepřišla, kdybyste náhodou řekla nějakou nepříjemnost - rovina empatie. Tak mlčíte a držíte to v sobě, a ve vás to bublá a z toho...

Dobrý den, mám kameny ve žlučníku. Celý můj trávicí trakt je v nepořádku. Steatoza jater, poškozená slinivka, ledvinové kameny. Intolerance histaminu, sacharozy, laktozy. Neustálé diety a léčení a výsledek - zhoršování.

Vím, že žlučník je také nezbytný orgán. Doporučují vyndat. Co mám dělat?

Děkuji za odpověď.

Burianová

Dobrý den,

po vyndání se stav ještě zhorší, nemá to smysl dělat. Zvládnete pochopit, proč se vám to děje, zvládnete i změnu a vyléčíte se. Nepřestane mě fascinovat, jak vše u každého tak neuvěřitelně sedí!

Jste 3 Země podle Astrologie 9 planet, která má nejdůležitější životní orgány játra a žučník a výzvu učit se být spokojená se vším, co přichází. Máte izolované dvě jedničky a izolovanou sedmičku, takže vůbec nejste schopná mluvit o tom, co cítíte, máte uzavřené veš...

Dobrý den,

na základě výpočtu horoskopu 9 ti planet, jsem zjistila, že jsem 9. Přečetla jsem si, že trpím bolestmi hlavy a dostanu Alzheimra. Hlava mě téměř nebolívá, ale z toho Alzheimra jsem mírně řečeno vyděšená. Mám různé zdravotní problémy, vysoký tlak. Osteoporózu mi zjistili teď a na základě toho hledám alternativu jak nejíst léky, které mají šílené vedlejší účinky. A teď zjistím, že osteoporóza je brnkačka, protože mě čeká snad ten nejhorší konec jaký si umím představit, postupné odumírání mozku... Je mi 55, už od života moc nečekám, ale toto je nefér! Nechci být nikomu na obtíž. Je možnost jak zvrátit osud? 

Děkuji

Jana

Dobrý den,

Astrologie 9 planet není žádný horoskop, ale diagnostická metoda, díky ní můžete hledat sama sebe, své schopnosti, přednosti, ale i negativa, tudíž výzvy ke změně, abyste nemusela dostat např. nemoci, které jsou pro tyto energie typické. Žádný osud neexistuje, nic nemáme předurčeného, vše si tvoříme sami svými rozhodnutími a volbou. Nejdůležitějším zákonem života je princip svobodné vůle. 

Mrzí mě, že jste z našich metod vyvodila, že předurčujeme nějaký konec a jsme zastánci danného osudu, opak je pravdou. Snažíme se každého vyburcovat, že všechno, ale úplně všechno máme ve svých rukou, nejen štěstí, vztahy, ale i zdraví, dokonce si myslíme, že neexistují ani dědičné nemoci, tzn. nemusíte dostat nemoc, kterou měla vaše máma. Tak moc jsme přesvědčení o síle osobnosti a schopnosti člověka se změnit - k lepšímu. 

Přečtěte si článek: Dědičnost - smůla nebo příležitost...

Zdravím Vás, Ráda bych Vás poprosila o radu, jak si mohu pomoci zbavit se roupů. Je mi 40 a trápí mě cca od puberty. Brala jsem několikrát Vermox a to i ve vyšších a delších dávkách a vůbec mi to nezabere. Vždy zase nakazím děti, těm ale Vermox zabírá. Je to ukrutné trápení, svědění a někdy se neudržím a škrábu se až do krve. Děkuji Jana

Dobrý den,
roupy jsou cizopasníci, kterým se daří jen tam, kde mají dobrou živnou půdu, nejde tedy jen o to zbavit se jich, ale především změnit své vnitřní prostředí, aby se jim tam nelíbilo. Přečtěte si článek o parazitech.

Všechno, co se nám děje, je proto, že my to potřebujeme, že my máme něco pochopit a pak změnit. Vy jste velmi silná (mužská) enrgie, máte rovinu energie s vícečetnými osmičkami, což je nejen silná energie, ale také plná negativity a vidění světa spíše z té horší stránky. Navíc máte energii krevní skupiny O, která je vůdce a potřebuje být vidět, potřebuje dělat práci, kterou miluje...