Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Stále směj se a tak jen dále moc hezky směj se. Závistí, lhostejností a zlobou těch druhých otrávit nedej se.

H. Volf

Poslední komentáře

Na okraj

Vitamíny jsou biochemické „šrouby a matky“, které umožňují bílkovinám, uhlovodanům a tukům našich tání, aby fungovaly jako sladěný celek.
I když chybí pouze jeden vitamín, nebo je ho nedostatek, nepříznivě to ovlivní i fungování všech ostatních.
Proto zde jsou Multivitamíny.

Poradna zdraví a vztahů

Vítejte v naší láskyplné poradně zdraví a vztahů


Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana.

Žádné z informací, ani odpovědi na dotazy v poradně(!), nelze chápat jako "odborná doporučení" na základě zdravotního, školského nebo právního systému. Jsou to jen osobní zkušenosti našich redaktorů!

Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné názory aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití nepřijímáme žádnou právní odpovědnost!


Najdete zde již více než 2000 dotazů

Pro vyhledání nějakého termínu použijte volbu VYHLEDÁVÁNÍ v pravém sloupci nahoře.

Když nenajdeš odpověď, zadejte NOVÝ DOTAZ!

Hledat můžete i v Duchovních příčinách nemocí.

Odpověď na svůj dotaz nečekejte obratem, protože nestíháme osobní konzultace.

Věnujeme se intenzivně těm, kteří hledají sami v některém programu

AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Naším přáním je, aby se všichni lidé naučili, jak se mohou o své zdraví postarat sami a nemuseli tak potřebovat nikoho jiného, kdo by jim to řekl.

Protože ale víme, že je třeba ukázat první směr, tak žádný dotaz z poradny nikdy nezůstane nezodpovězený.

Jen trpělivost a hledejte zatím sami!

Dobrý den Miluško,

nejdřív bych Vám moc chtěla poděkovat za Vaši knihu a za to, že ukazujete ženám, že mohou být opravdové Ženy.

Moc bych Vás chtěla poprosit o radu a Váš moudrý názor. S partnerem máme každý v hlavě něco, co nás brzdí. A kvůli tomu, co tam máme nevidíme ani jeden budoucnost v našem vztahu a tím pádem se nemůžeme pohnout a máme problémy.

Partner je o 16 let starší a už několikrát mi řekl, že ví, že si najdu časem někoho mladšího, protože teď je to ještě v pohodě, ale až mu bude 50 a víc přestane se mi líbit. Já jsem ho mnohokrát ujišťovala, že to tak není, že ho miluju proto, jaký je, ale i když řekl, že mi věří, tak to má podle mě pořád v hlavě.

Můj problém je ten, že si není jistý, jestli chce děti. Zavinila jsem to nejspíš sama tím, jak s ním jednám a pořád chci něco řešit. Vadí mi spoustu věcí ohledně jeho bývalé partnerky (pracuji na tom), prý chci pořád něco řešit, přitom jsou to prý malichernosti. No když se nad tím zamyslím a po tom, co jsem přečetla Vaši knihu a články s ním musím souhlasit. Ale tak nějak to ve mě pořád je.

Poradíte mi prosím, jak máme budovat vztah, ve kterém se oba milujeme, ale ani jeden nevidíme společnou budoucnost?

Děkuji moc :-)

Dobrý den,

děkuji, jsem ráda, že se kniha líbí.

Jste energie 6 Kovu to je tuhá a uzavřená energie, má své zásady a pravidla, vaším úkolem je učit se odpouštět, a tak je jasné, že abyste se to naučila, musíte potkávat trenéry, abyste v sobě neukládala křivdy, nebyla ublížená, ale naučila se otevřít a říct, jak se cítíte, sdělit svůj pocit a odpouštěla. 

Vy vše příliš analyzujete, rozpitváváte v hlavě - máte dvě devítky, navíc osmičku ta vám dává negativní pohled na situace a na život, tendence vše vidět negativně. Je to pro vás výzva učit se pozitivnímu myšlení, obrátit si to a ptáte se: Z ...

Dobrý den,

vím,že náhody neexistují a že vše je jak má být... Proto jsem teď tady a zkusím popsat mé potíže a poprosit o radu. Minulý rok jsem skončila na plicním, kde mi zjistili astma a chlamydie. Bohužel antibiotika to byla jedenáctá, trápily mne také záněty močových cest. Tušila jsem, že si potřebuji uzdravit hlavně hlavu, tak jsem den ze dne změnila zaměstnání, opustila partnera a myslela jsem, že mám vyhráno. Na rýmu jsem užívala Dymistin, takže jsem rýmu dva měsíce neměla, no ztratila jsem úplně čich. K tomu se přidal kašel, cítím, jak jsem plná hlenů, no nejhorší je rýma, z nosu mám kapající kohoutek. Mám docela náročné povolání, jsem řidičkou autobusu a někdy je to až obtěžující. Hodně jsem si tady toho přečetla, vím, že musím zapracovat na sobě a naučit se odpouštět. Objednala jsem si u Vás Pure Yucca, Ac Zymes, Mega Protect a C 1000 plus. Jen v tom dávkování se trochu ztrácím, tak Vás chci poprosit o pomoc -:) 

Taky bych chtěla upravit jídelníček, nejím moc zdravě, myslela jsem si, že bych vysadila lepek, mléčné výrobky no a hlavně se naučila odpouštět. Děkuji za radu a přeji krásné dny. Grmelová 

Dobrý den,

asi jste si četla o astmatu a rýmě, souvisí s tlustým střevem, jeho zahleněním. V tlustém střevě je základ imunity, jeho párový orgán jsou plíce (astma), jednou z kontrolek je stav našich sliznic (rýma).

Přečtěte si o vedlejších účincích antibiotik:, podívejte se na video o antibiotikách. A na vid...

Dobrý den.

Prosim, mam dotaz ohledne ztopoření penisu. Zazival jsem ve vztahu velke stresy a po rozchodu jeste vice. Rozesli jsme se pred týdnem a ja najednou zjistil, ze muj penis uz vubec nechce ztvrdnout. Neni mi prijemne psat toto do dotazů, ale je mi 32 let a z niceho nic. Prislo to znenahla tento problém. Moc děkuju za případnou odpověď.

Dobrý den,

přečtěte si článek Když muži nechtějí sex  a duchovních příčinách problémů s potencí. 

Přečtěte si o své energie 4 dřeva a plné rovině energie. Jste člověk zásadový, nerad měníte svůj názor, s velkou aktivní energií, kterou nutně potřebujete ventilovat. Máte rovinu Saturnu – to je karmická rovina a znamená, že jste vyspělá duše a vybral jste si větší úkoly, protože máte dost síly na to je zvládnout. To zesilují vaše...

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na můj problém, který začal minulí rok v říjnu, kdy jsem poprvé dostala panickou ataku a já myslela, že mám infarkt v tu dobu jsme se starali o dědu, který mi umíral pod rukama do toho rozchod s přítelem, který mě psychicky ničil. Myslím si, že zhoršení mé psychiky už začalo před 3 lety, kdy jsem začala pracovat u táty ve firmě. Neměla jsem žádné volno a já dřela jako kůň, bohužel díky tomu jsem byla dost nemocná, ale já to moc neřešila. Ještě k tomu mi umřela 2016 prababička a 2017 babička. 

Vrátím se zpět k broblému panických atak první jsem rozchodila a věděla jsem, že teď je důležité, abych se postarala o dědu. V prosinci děda umřel a já nějak ten smutek udusala v sobě a snažila se být podporou hlavně babičce. Když už se to trochu ustálilo a já začala zase trochu fungovat dostala jsem v únoru tohoto roku druhou panickou ataku, kterou jsem opět neřešila, ale radši jsem se objednala na kardiologii. Dalším mým problémem byla bolest od 19 let nohou. Bolest už byla tan nesnesitelná, že jsem poprosila známého, aby mě dostal k nejlepším doktorům a konečně zjistili co mi vlastně je. V dubnu jsem šla na magnetickou rezonanci, v které jsem trpěla strachem a tam už začal zlom, že mi bylo dost po "zákroku" špatně. Pár dní na to mi diagnostikovali bechtěrevovu nemoc.. Můj život se najednou zhroutil a nějak se i vytratila chuť do života. V květnu přišla 3 panická ataka + úzkosti a deprese. Ležela jsem v nemocnici týden, aby se vyloučila jiná nemoc. Nasadili mi antidepresiva, neuroli atd.. po týdnu užívání jsem se vším sekla i s antikoncepcí a řekla jsem, že to zvládnu i bez prášků. Týden na to jsem dostala angínu a bohužel i antibiotika, když už vypadalo, že je lépe tak přišlo nejhorší období mého života. Chtěla jsem si vzít život, protože přišli tak strašné stavy, že se to nedalo vydržet ani potom jsem se nenechala uvrtat do prášků. Začala jsem brát, L-tryptofan, třezalku, B-complex, hořčík, železo, heřmánek, meduňku atd,.. je to skoro půl roku od diagnózy a cítím se o mnohem lépe, ale stavy se občas vrátí v podobě myšlenek, že mě nebaví, živat a jestli chci žít ani chuť do žovota není tak velká a nejhorší je strach + mi začal tinnitus. 
Předtím jsem  byla střelená, veselá plná energie. Dojíždím k psychologovi s kterým jsem rozklíčovala, že na sebe moc tlačím a jsem k sobě hodně kritická a že mám v sobě potlačený smutek, který si ještě musím odžít. Je pravda, že na sobě nedávám moc znát, že mě něco trápí, ale to je asi má beraní paličatá povaha. Děkuji za rady a přeji hezký den. :)

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii panické ataky, úzkosti, deprese a vyskočí vám spousta dotazů a mých odpovědí, třeba tento 

O souvislosti probiotik a psychických potíží jste si četla?

Přečtěte si o duchovní příčině Bechtěrevovy nemoci

Vy jste energie 5 Země, která si myslí, že má vždycky pravdu, nerada se přizpůsobuje, ustupuje, jste tvrdohlavá a paličatá. Vaším úkolem je učit se přijímat vše, co k vám přichází jako to nejlepší pro sebe, pro svůj posun. Vše zesiluje rovina o...

Dobry den, mam problemy s krecovyma zilama, moje obvodni doktorka me poslala na vysetreni kam se mam objednat a po te me pry ceka operace.... Slysela jsem ze na to nemam chodit ze se me to stejne vrati, ted nevim jak se rozhodnout,... Jsem s toho ve stresu.... Obcas me ty zily tlacej a vadi me i obleceni ktere je vic na tele,... Dekuji za odpoved Pavlina

Dobrý den, 

zadejte si do vyhledávače na empatii křečové žíly a najdete tady spoustu dotazů a odpovědí. Přečtěte si tento článek

Podívejte se na video o křečových žilách

Přečtěte si o duchovních příčinách křečových žil. Najdete tam i proklik na přírodní léčbu.

Vy jste energie 8 země to je nejsvobodnější energie. Pro vás je důležitá svoboda, vlastní názor a seberealizace.  Vše u vás ale probíhá v hlavě - máte dvě devítky, o všem přemýšlíte, vše analyzujete, ale skutek ut...

Dobrý den,

mnohokrát děkuji za poradnu i programy.  Pravidelně vás sleduji a velmi se učím. Jedna věc se mi stále nedaří zpracovat. 

Asi rok jsme spolu s přítelem a milujeme se.  On však často zmiňuje bývalé přítelkyně.  Je to většinou v rámci nějakého zážitku, historky, někdy mám však pocit, že nebylo nutné, aby mi to říkal.  Je to skoro denně. Já o svých bývalých nemluvím, nemám proč, je to pro mě minulost.  Již jsem mu to dvakrát řekla, poprvé odpověděl, že má minulost vyřešenou, podruhé vyletěl jako čert z krabičky a obrátil vše proti mě - že žárlím, obviňuji ho atd.  To ale vůbec není pravda, jsem velmi tolerantní a mám pocit, že nežárlím (podotýkám, že přítel je bohém z uměleckých kruhů, kdybych měla žárlit, zblázním se.)  Nicméně na jeho bývalé přítelkyně myslím často, nevím, jak se toho mám zbavit. (nepřidává mi ani to, že se jedná o známé osobnosti, krásné ženy)  Nepomáhá tomu ani to, že o nich tak často slýchám a znám spoustu detailů.  Se všemi vychází přátelsky. 

Je to v podstatě jediná věc, která mi na vztahu úplně nevyhovuje.  Ptala jsem se přítele, co mi tím dává za signál, že o nich tak často mluví, neodpověděl a to stejné se ptám sama sebe.  Už se s tím snažím pracovat rok, ale nenastala žádná změna.  Také už nedokážu odhadnout hranici, co je ještě v mezích a co už třeba není až tak v pohodě vůči mě. Bohužel mi to kazí i ty krásné chvíle, kdy si říkám, že toto všechno již dávno zažil s jinou, třeba lepší holkou, že to pro něj není nic vyjímečného. Když si povídáme, už předem se bojím, kdy o které zase začne mluvit.  Chtěla byh být uplně nad věcí a hezký vztah si užívat, toto mi to ale velmi kazí.

Předem děkuji za jakýkoliv názor.  Gabriela

Dobrý den,

pokud vám v tom není dobře je potřeba mluvit o tom, co cítíte, ale tak, aby to partner slyšel. Tedy říct jen svůj pocit, mrzí mě, že.. je mi líto, když… Neznamená to, že se máte partnera ptát, proč to dělá, ale jen sdělit svůj pocit. Říct, že je vás s ním moc hezky, ale tohle je vám nepříjemné, a že byste byla ráda, aby s tím přestal. Pokud vás miluje a je s vámi ve vztahu spokojený, nebude chtít, abyste se vedle něho cítila špatně. 

Jste velmi silná energie, máte jen jedno sudé číslo a to ještě osmičku, která dává ženám tvrdohlavost a umíněnost, zásady a pravidla, které vyžadují, a často mají tendence ve vztahu s muži bojovat.

Navíc máte rovinu energie – to je silná mužská energie, kterou potřebujete...

Dobrý den, Miluško. Často pročítám Vaše články a dívám se na videa.

Přesto jsem se dlouho odhodlávala , napsat a poprosit o radu.

Mívám často pocit vyčerpání, totálního vyhoření. Pravidelně tak 1 x týdně se vše nashromáždí až do výbuchu. Vše mně strašně vytáčí, nejvíc ze všeho moje maminka. (79).

možná jsem jen přetížená starostma a zodpovědností, stresem? Bůh ví. pro jiné je můj den nabitý k prasknutí , pro druhé normálka. Jsem skoro by se dalo říct hyperaktivní člověk, stres v rozumné míře potřebuji k svému životu.

Je již těžce nemocná, nechce spolupracovat, má těžké zažívací potíže, nemůže již skoro ani chodit, sluch neslouží . .... Své potíže léčí ne stravou, ale kapkami proti bolesti. Vzpurností atd....

Už jsem na ní tak strašně alergická, že jen k ní přijdu a křičím. Než k ní vkročím, slibuji si jak se ovládnu, nebudu se rozčilovat, prostě přijdu a odstraním škody, které stačila napáchat a budu klidná. Nebudu komentovat nepořádek, plýtvání s jídlem, ( které se vyhazuje hodně) a následné naříkání, že nemá peníze, což mimochodem není pravda.

A litování těch druhých a vymýšlení další práce, ( které mám i tak nad hlavu), ale musí se udělat i za ostatní, jak by to vypadalo, naříkání jak se ji motá hlava, že nemůže do sklepa nebo vyplejt záhody... a pak přijdu a najdu jí jak leze téměř po čtyřech ze sklepa, že musí. Přitom se jí i motá hlava, většínou se toto stane, když jsem někde poblíž, ale ona nezavolá telefonem  , to je jí blbé ( její slova , ) nechce otravovat, ale skoro vzápětí volá dceři do práce, že nemůže toto a tamto a naříká jak jí je špatně, ( k snídaní většinou uzeninu na kg oleji), dcera pak nešťastná volá mně. Já s ní lítám po doktorech, nikdo jí nechce pomoc , protože si jede furt svou. A tak se vše shromažďuje a shromažďuje k tomu se přidají jiné starosti. Jsem z toho tak strašně nešťastná. Mám výčitky svědomí, pocity viny, jen chodím doma a brečím, že jsem se zase neudržela.  Je to skoro k nevydržení. Pomáháme jí s dverou jak můžem, ale nejsme tam 24 hod u ní.

Když umřel táta, (stařecká demence, agresivita, byl zrovna tak výbušný jako já teď, psychologické vydírání. dokázal volat dceři i 15 x denně). Tenkrát jsme ho nechápali, myslely jsme si, že nás to z babičkou nemůže potkat. Potkalo,

Nejhorší jsou ty pocity , co se mi vkrádají do hlavy, nechat jí být napospas, přání ať už to skončí , že to dál již neunesu, vzápětí obrovskej stud  za takové rouhání, myšlenky, že se mi to jednou vrátí, tak jak jste to definovala ve svém klipu ,, nasrání do vlastního hnízda" . Moje dcery to sice chápou, taky toho již mají nad hlavu, ale jednou se tak budou chovat ke mně.

Nechci se litovat,  jaký jsem chudák. To určitě ne. Vím moc dobře, že se vztah s maminkou svezl tam kam neměl a vše zhoršuje moje netolerance a chování, nepkročení vlastního stínu.

Velká otázka, jak z toho kruhu ven?

moc děkuji za pochopení a možnou odpověď

Anna

Dobrý den,

pokud mě sledujete, pak víte, že vaše maminka je váš trenér. Učí vás přijmout ji tak, jak je a milovat ji, nesoudit její chování a přijmout, že druhého člověka nemůžete změnit, změnit musíte svůj přístup.

Staří lidé jsou jako malé děti, někdy navíc hodně umínění a tvrdohlaví, ale přistupovat bychom k nim měli jako k malým dětem. Když malé dítě zlobí a nechce si nechat říct, napomenete ho, vysvětlíte mu, jak by se mělo chovat, možná zvýšíte hlas nebo mu dáte na zadek, ale budete ho milovat stejně, přestože vás rozčílí nebo neposlechne. To je bezpodmínečná láska a ve vztahu k dětem nám jde snadno a samozřejmě.

Ale měli bychom stejně přistupovat ke všem lidem. Berte svou maminku jako to malé dítě, které to prostě neumí jinak. Už ji nezměníte.

Vy jste hodně citlivý a vnímavý člověk, máte rovinu empatie a...

Krásný dobrý den, 

už dlouho váhám Vás poprosit o radu, protože už si opravdu nevím rady :) 
Je mi 33 let, měřím 163 cm a vážím 47 kg. Vždycky jsem byla štíhlejší typ, ale po porodu druhého syna (před 2 lety) jsem více zhubla. Syn se narodil s Downovým syndromem a pár měsíců mi trvalo než jsem to psychicky přijala. Tím jsem málo jedla. Teď (půl roku) se cítím dobře a snažím se přibrat, ale nedaří se mi to. Snažím se už pár let jíst zdravě (omezit maso, ml. výrobky, lepek a cukr) a pít jen čistou vodu a čaje. Pohyb mám dostatečný (mám ráda sport).
Nerada bych přibírala jen zvýšením bílkovin v rámci masa a ml.výrobků (nedělá mi zvýšené množství dobře na trávení a mám oslabené ledviny). 
Moc si Vás vážím  Vašich rad, které na stránkách a videích dáváte a věřím, že i mi dokážete poradit, co jíst, abych přibrala (necítím už se ve svém těla pěkná a pro svého manžela přitažlivá). 
Předem moc děkuji za Vaší odpověď
S láskou a pokorou Ivet

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatii jak přibrat a podívejte se podobné dotazy, třeba tento: Jak přibrat na váze

Jste člověk empatický, dokážete se vcítit do druhých (vaše dvojka) s velkou vazbou na rodinu a partnera (vaše šestka), ale současně máte osmičku, která vám přináší negativní pohled na život a situace, tendenci vše vidět černě, a tak možná příliš řešíte starosti s druhými, staráte se o všechny, protože jako 5 Země všechno...

Dobrý den, 

chtěla bych Vás poprosit o radu. Lékaři si mě přehazují jako horkou bramboru a nevědí, co se mnou, nejraději by, abych asi skončila na psychiatrii. Na konci roku 2014 jsem prošla těžkým rozchodem. (s přítelem jsem žila 9 let - byla jsem s ním moc šťastná - on se mnou asi nebyl - 4 roky mě podváděl - ale já to asi nechtěla vědět). 

Po rozchodu jsem se zavalila prací, abych vůbec dokázala přežít - bez něj mi život nedával smysl - díky mé práci - jsem učitelka a miluju práci s dětmi - přátelům a rodině, jsem se postupně dostávala zpět do  života - snažila jsem se pečlivě naplánovat každou minutu, abych jich minimálně trávila sama se svojí hlavou. 

Po roce jsem si našla nového přítele - hodného, ale dost flegmatického a city najevo nedávajícího - začátky pro mne byly moc těžké, ale teď se nám spolu žije moc hezky. Naučil mě trpělivosti a trochu té flegmatičnosti - on se zase naučil říkat mám tě rád a objímat.

Asi po roce mého uspěchaného života se začaly objevovat virózy - nedávala jsem jim patřičnou pozornost - vše přecházela - abych náhodou nezůstala doma sama - v zimě 2017 moje tělo už nevydrželo a skončila jsem v nemocnici s těžkým zánětem dutin. Z nemocnice jsme odcházela s hroznými bolestmi -celodenními - hlavy - žádné léky nepomáhaly - bolesti trvaly cca 9 měsíců - pak se změnily a do teď mě navštěvují cca 1x týdně v podobě několikahodinové velké bolesti. Během roku 2018 jsem měla opakované záněty dutin - 2x píchané uši. Nemoci se pokaždé objevily, když jsme měly prázdniny, nebo pokud jsem si dovolila zvolnit tempo. Do teď mám strach z jakéhokili volna. V tomto roce se záněty dutin přesunuly z uší do zubů - po každé rýmě mě bolela horní pravá část - zuby i dásně - především 4 a 5. 

Od srpna tohoto roku mě tyto zuby bolí už nezávisle na nachlazení - vžy se to na pár dní uklidní a znovu se to stejné objeví - začne bolet 5 a pak 4 a pak dásně až k 1 - a to se již osm týdnů opakuje.

Před měsícem se mi začala točit hlava - takový pocit opilosti a trvá to celý den už 4 týdny. Někdy je to lepší, někdy je to hrozné. 

Už nevím, co mám dělat - zkoušela jsem klasickou medicínu, bylinky, akupunkturu... mám pocit, že když se mi psychicky uleví a já si začnu trochu myslet na spokojený život v rovnováze - dostanu kopanec a přijde další zdravotní problém a bolest. Tak ráda bych se zase cítila plná energie a bez bolesti. 

Jinak se léčím se štítnou žlázou - mám sníženou funkci - zjistili mi jí až při prošetřování mých bolestí hlavy.

Moc se omlouvám, za tak dlouhý popis. Krevní skupinu neznám, ale rodiče oba mají A. 

S přáním hezkého dne a poděkováním za Váš čas

Radka 

 

Dobrý den,

neřeknu vám nic, co byste uvnitř nevěděla. Vaše potíže souvisí s neodpuštěním, to se zobrazuje jako problémy s tlustým střevem. Dutiny jsou kontrolkou tlustého střeva, virózy a oslabení imunity souvisí se střevem, kde je základ naší imunity, uši jsou kontrolkou ledvin – našich vztahů. 

Protože jste nic neřešila, problém se přesunul dál – do zubů a dásní, bojíte se do toho zakousnout a vyřešit to. Točení hlavy je jen další důsledek - souvisí s překyselením (nespokojeností) a následným přetížením jater díky špatnému odvodu zplodin a zahnívání ve střevu. Ze stejného důvodu máte i přetíženou lymfu, která úzce souvisí se štítnou žlázou. 

Vy jste rozchod a kř...

Dobrý den, již 3měsíce trpiím bolestí zad. Byla jsem na kurzu hormonální jógy a od té doby vyloženě trpím bolestí. Mám pocit jakoby mě tam zůstala nějaká špatná energie co nemůže ven z těla. Bolesti se stěhují od krční páteře bolest hlavy a zase zpět mezi lopatky a k bedrům. Bolest a ztuhlost je nejvíce po ránu a i v noci, kdy se vzbudím a nemohu spát. Cítím, že mě to i psychicky vyčerpává, jsem pořád unavená. .Mohu poprosit o radu co by to mohlo být?

Dobrý den,

přečtěte si podobný dotaz, a o duchovní příčině bolesti zad.

Vaše problémy souvisí s překyselením a následným tuhnutím svalů v oblasti páteře.

Jako energie 2 země máte k překyselení sklony a vaším úkolem je přijímat vše, co k vám přichází jako to nejlepší pro sebe. Máte dvě osmičky, tedy sklon k nespokojenosti a negativnímu myšlení. Jako krevní skupina B nemáte ráda pravidla a normy, zákazy a příkazy, máte svou hlavu....