Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Štěstí tvého života nezávisí na tom, jak se utváří tvůj osud, ale na tom, jak se vůči němu zachováš.

Erich Fromm

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že kuřáci potřebují mnohem více vitamínu C než nekuřáci? Jedna cigareta zničí účinek 150mg vitamínu C. Kuřáci by měli dodat organismu denně minimálně 1000 mg vitamínu C.

Migréna

Chybí sexuální orgasmus.

Migréna je ukazatel problémů s játry a žlučníkem.

Jde o neventilovanou energii nespokojenosti a zlosti, agrese. Křečovitě ji držíme v sobě, ale ona někudy ven vylézt musí... a když přijde, tak máme v hlavě orgasmus. Návaly bolesti a uvolnění.

Velmi často lidé s migrénami mají zablokovanou krční páteř a ztuhlé trapézy. Křeč se projevuje na tkáních fyzicky. Pak stačí rozvolnit masáží nebo Lecitinem nebo jaterní kůrou

Jenže, co se stane, když si vezmeme na migrénu chemický prášek na bolest?

Ještě víc si přetížíme játra, ještě víc nám játra "ztuhnou", příště bude bolest ještě intenzivnější. A my vezmeme silnější prášek, až nepomůže už nic. Snad to tak nemáte :-)

Pokud vás trápí migrény, moc přemýšlíte a upřednostňujete rozum před srdcem a city.

Vše chcete mít nalajnováno a předem rozmyšleno. A jste často s mnoha věcmi nespokojení, máte problém být vděční za to, co máte teď. Přijmout sebe a vše kolem jako to nejlepší pro mě, a stávat se přizpůsobivějším a pružnějším k okolí, je cesta měkkých jater a hlavy bez bolestí.

Oslabená játra mají za následek nejen migrény a tuhnutí tkání, bolesti krční páteře a ztuhlé trapézy, ale máme i málo energie.

Málo energie se projevuje třeba vypadávajícími vlasy.

A tak není divu, že hodně studií dokázalo, že s migrénou pomáhá koenzym Q10. Koenzym je energie.

Jak poslouchat srdce a přestat vše řešit hlavou se naučíte v RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak najít spokojenost se vším a nebýt zatvrzelý v TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak se migrény zbavit přírodní cestou