Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Chceme-li mít lásku k druhým, musíme mít trpělivost i sami se sebou. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, proč se nedoporučuje mlsat čokoládu?
Obsahuje totiž teobromin (látka příbuzná kofeinu) a rafinovaný cukr. Začne v organismu kvasit a vyvolává tvorbu kyseliny octové, uhličité a alkoholu, což jsou pro tělo jedy. Navíc často obsahuje plísně.

Zánět tlustého střeva

Strach stát si za svým názorem, chybějící průbojnost, touha vyhnout se konfrontacím.

Zánět tlustého střeva souvisí s neschopností odpouštět, přečtěte si duchovní příčinu problémů s tlustým střevem. 

V tlustém střevě si hromadíme křivdy a neodpuštěná ublížení.

Zánět je výraz boje, agresivního střetnutí, které nejsme schopni udělat na úrovni komunikace.

Nedokážeme se postavit za to, co potřebujeme, nedokážeme to vyjádřit, ale dusíme to v sobě se zlobou a rozhořčením na druhého.

Při zánětu tlustého střeva s průjmem odchází i krev, ztrácíme tak svou vlastní životní sílu, která nám pak chybí pro náš život. Tím, že se stále zaměřujeme na toho, kdo nám ublížil, nezbývá nám energie na sebe a věnování se sobě.

Pokud žijeme v roli oběti, která má pocit, že nemá vliv na svůj život a je závislá na někom druhém, litujeme se uvnitř, máme pocit, že jsme v bezvýchodné situaci, se kterou sami nic nezvládneme,

a k tomu obviňujeme druhé, že nás do té situace dostali, a my musíme s takovými lidmi žít, takže jsme i naštvaní a plní nespokojenosti a agresivity, máme zaděláno na zánět tlustého střeva. 

Zánět tlustého střeva u dětí ukazuje na přílišný tlak ze strany rodičů na výkon dítěte, nebo projev nelaskavých a ubližujících vztahů mezi rodiči. 

Jak se o své tlusté střevo postarat v základu TADY

Vše o odpuštění, jak vypustit křivdy a přeměnit je na vděčnost, v kurzu ODPUSTIT je LÁSKA