Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Přijímání od druhých je projevem lásky. Gary Chapman

Poslední komentáře

Na okraj

Trpíte migrénami?
Zvyšte denní příjem vápníku a hořčíku (ženy potřebují 1 500 mg vápníku denně!), používejte kopretinu řimbabu jak vnitřně, tak zevně k potírání čela a spánků a vězte, že bolest hlavy je potlačovaný sex.
Migréna = orgasmus v hlavě.

Yucca (juka)

Juka je rostlina z pouště v Utahu a má antioxidační účinky.

Převážná většina léčivých rostin obsahuje účinné složky, jako jsou alkaloidy, třísloviny, silice či pryskyřice, bílkoviny, enzymy apod. Juka tyto látk obsahuje v mizivém množství.

Zato její výluh obssahuje 90% saponinů.

To bylo překvapivé zjištění, protože léčivé rostliny obsahují kolem 3 až 8% saponinů. Jejich užívání v medicíně je takřka neznámé kromě toho, že uvolňují hleny. Naopak se tvrdí, že jsou jedovaté a způsobují hemolýzu (rozklad červených krvinek za současného uvolňování krevního barviva). To je sice pravda, ale saponin juky se chová trochu jinak. V lidském organismu se totiž ihned mění na neškodný saponin, který se s ničím neslučuje, nic nerozkládá a ničemu neškodí. To vše lze pochopit, jenomže nebylo možné vysvětlit, jak může juka léčit takřka všechna onemocnění.

Svůj organismus budujeme ze zbytků jiných organismů, rostlinných nebo živočišných. Při přestavbě starého domu víme, že jeho materiál sice můžeme použít, ale je nutné ho demolovat. Co nelze použít, vyhodíme. Zdivo musíme rozbít na jednotlivé stavební kameny, cihly očistit a teprve potom z nich můžeme dále stavět. Jestliže do žaludku dodáme obrazně řečeno starý dům, dobře rozbitý, enzymy ho rozloží na základní kameny, bílkoviny, na aminokyseliny, tuky, na glycerol a mastné kyseliny, škroboviny na jednoduché cukry. Tyto základní cihly očistí a ony se ze střev vstřebají do cév, kde kolují v krvi a lymfě. Z nich buduje náš organismus svaly, nové vlasy, nehty nebo slouží jako zdroj energie.

Současná generace bohužel nenáleží ke žvýkací, ale hltací generaci. Ráno vstaneme, spolykáme snídani a spěcháme do práce. To stejné s obědem a večeří. Do našeho žaludku se dostávají nepřežvýkané kusy potravy, ale enzymy nemají zuby, aby dokonaly tuto práci. Protože nedokáží řádně rozštěpit kvanta nepřežvýkané potravy, postupuje špatně rozmělněná strava do střev, kde se děj opakuje. V žaludku i ve střevech pak zůstávají na stěnách usazeniny, které způsobují, že další trávení je ještě horší. Ucpávají se vývody slinivky a žlučníku, oba orgány přestanou fungovat, objeví se stáze, křeče, písek, kameny a cukrovka. Tlusté střevo ztrácí svou pružnost a mění se na fekál, sklad kvasící a zahnívající masy. Přistupuje zácpa, plynatost a další nepříjemné příznaky. Potrava se stěnou střeva vstřebává obtížněji, takže člověk má stále pocit hladu, protože jeho tělo není stejnoměrně zásobováno všemi složkami potravy. Člověk nekontrolovatelně přibývá na váze. Stejný obraz se odehrává i na stěnách cév, kde se začíná usazovat cirkulující cholesterol a cévní stěny ztrácejí pružnost. Začíná se zvyšovat krevní tlak.

Usazeniny se objevují i ve vylučovacích orgánech, kde drasticky snižují filtrační plochu. Takový člověk močí méně, ale koncentrovanější moč. Nemá tak silný pocit žízně, a proto pije méně tekutin. Nastupuje uzavřený koloběh doslovného vysychání. Usazeniny je možno prokázat i na nervech, v kloubech, očních a sluchových strukturách. Nemocný se potom ocitá u lékaře, který zkouší lék za lékem, ale ani jeden nedává uspokojivé výsledky. Nakonec lékař prohlásí, že těžkosti jsou způsobeny věkem, a mávne rukou. Moderní medicína zná samozřejmě postupy, které mohou takovému konci zabránit.

Jestliže delší dobu vříme v jedné nádobě vodu, usadí se v ní vodní kámen. Podrobná analýza prokáže, že to není jen vápník, ale stroma ze špíny obsahující bílkoviny, tuky a cukry, na které se usazují i anorganické složky. Lidské orgány, jak jsme je popsali, vykazují tentýž obraz usazenin způsobujících těžkosti. Vodní kámen odstraníme horkým octem nebo saponáty. Bohužel ve svém těle si takkové uklízení nemůžeme dovolit. A právě teď nastupuje juka se svými saponiny, které nabízejí novou možnost rehabilitace vlastního organismu a které jsou schopny lidský organismus vyčistit, detoxikovat a odstranit z něj všechno škodlivé.

Někdy je však nutné uživatele upozornit, že juka pracuje u každého stejně globálně.

To znamená, že neupravuje právě jeho těžkosti nebo nemoci ihned. Například užíváme-li juku proto, abychom upravili stav svých kloubů, je to správné. Ale juka není specifický lék, ketrý by ihned začal reparovat klouby. Jistě, dostane se i do jemných cév kloubních chrupavek, vyčistí je a napraví existující poruchy. Aby se tam ovšem dostala, musí doslova odbagrovat haldy nánosů, které stojí v cestě. Proto při používání juky klademe důraz na trpělivost a dlouhodobé užívání.

Juka dává lékařům do rukou další možnost vypořádat se s problémy chronických onemocnění.

Juka není interní přípravek, to znamená, že s ničím nereaguje, a proto se může užívat při každé léčbě, se všemi léky a u každé diety. Juka díky své schopnosti urychlování vymývání kyseliny mléčné ze svalů je vhodná i pro sportovce. Zvyšuje výkonnost a odstraňuje pocit únavy.

Doporučené denní množství:

Nejedná se o lék, a předávkování tudíž není možné. Běžně se užívá 1 tbl. denně první týden, druhý týden pak 2tbl. na lačný žaludek - ráno a večer. Při razantní očistě je možné užívat až dávku 3x2tbl.. Juku můžeme užívat bez přestávky, je však potřebné vypít alespoň 1,5 - 2 ltiry vody.

Vedlejší účinky:

Účinky juky pocítí každý z nás. Po dvou třech dnech se pocity, které člověk v důsledku onemocnění má, trochu zhorší. To znamená, že juka pracuje. Kontraindikace s jukou je pouze kovová část v těle, kterou by juka mohla uvolnit a snažit se z těla vypudit.

Juku koupíte v empatia shopu