Jde-li vám o zdraví, zajímavou práci a (při)výdělek, můžete se stát sponzorem – nezávislým distributorem sítě CaliVita

Potřebujete si vydělat na produkty, které užíváte…
Potřebujete si přilepšit ke svému rozpočtu
Potřebujete se zajistit na důchod
Současná práce Vás nebaví nebo dokonce ničí…
Zajímá Vás zdraví a baví Vás pracovat s lidmi a pro lidi…
Chcete podnikat, ale nemáte kapitál…

Různé potřeby mohou mít společné řešení a stačí k tomu vlastně velmi málo – jen pravdivě sdělovat své dobré zkušenosti!

Každý Člen spotřebitelské sítě CaliVita se vlastně automaticky stane Distributorem neboli Sponzorem v okamžiku, když předá svou dobrou zkušenost s produkty a/nebo s možností výdělku od distribuční spotřebitelské sítě CaliVita nějaké další osobě a ona se také zaregistruje jako Člen. Předal, sdělil, distribuoval, vyslal cosi pozitivního a za to musí obdržet něco zpět. To je zákon akce a reakce. To je zákon Vesmíru.

Takových spotřebitelů můžete zaregistrovat neomezené množství. Stejně tak i oni. Tím vzniká jakási „pavučina“ spoluspotřebitelů a de facto potenciálních nebo skutečných spolupracovníků – tedy „vaše“ spotřebitelská síť.

Za to, že takto získáváte nové zákazníky, kteří odebírají produkty CaliVita, Vám náleží spravedlivá odměna podle přesně stanovených pravidel. Říká se jí – stejně jako v jiných obchodních modelech – zprostředkovatelská provize a je součástí obchodních podmínek (stanov), které společnost CaliVita nabízí.

Pokud byste měli zájem spojit dvě ze základních životních potřeb – zdraví a zajímavou práci – a pracovat ve spotřebitelské síti CaliVita, neváhejte se na nás obrátit.

Robert T. Kiyosaki – autor bestselleru Bohatý táta – Chudý táta – je úspěšným multimilionářem, který však nezbohatl pomocí této formy obchodu. Přesto ve své další knize Škola byznysu předpovídá Distribučním spotřebitelským sítím skvělou budoucnost. Říká mj., že mít kvalitní produkty je základní podmínkou a možnost vydělat zajímavé peníze předpokladem fungující spotřebitelské sítě. Ale nejcennější na tomto obchodním modelu je možnost učit se od zkušenějších a možnost pomáhat lidem!

S touto myšlenkou se plně ztotožňujeme. Pokud budeme schopni, rádi Vám ve Vaší snaze pomůžeme podle našeho kréda:

Váš úspěch je naším štěstím – Vaše štěstí je naším úspěchem!

Těm Sponzorům, kteří to myslí s pomocí druhým opravdu vážně a jejich práce tomu odpovídá, věnujeme všechnu naši péči a naše zkušenosti. Mohou se pak stát Manažerem firmy CaliVita a/nebo Osobním poradcem zdraví Empatia.