Od roku 1996 používáme pro sebe i naše klienty přírodní produkty výhradně od společnosti CaliVita! Jak je můžete získat?

CaliVita Int. je společnost, působící ve více než třiceti zemích, distribuující přírodní potravinové doplňky té nejvyšší kvality, dnes už převážně z vlastní produkce.

Spolupracujeme s CV exkluzivně už od roku 1996. To znamená, že používáme výhradně tyto potravinové doplňky už přes dvacet let! Za tu dobu jsme ani jednou nenašli převažující důvody, proč odejít k jiní firmě, k jiným produktům. Z hlediska kvality výběru výrobních surovin, kvality výrobního procesu, poměru ceny vůči množství a kvalitě účinných látek, ani z hlediska filozofie firmy a energie lidí z vedení firmy, počínaje zakladatelem a prezidentem firmy, panem Gerrym G. Hargitayem a vedením pro ČR a SR konče.

Distribučním systémem je tzv. spotřebitelská síť (nebo také Multi Level Marketing).

Člen spotřebitelské sítě CV má nárok nakupovat výrobky CV se slevou 25 % a navíc dostává nejnovější informace o produktech, zdravém životním stylu, a možnostech spolupráce s firmou CaliVita.

Mnohé z informací, třeba o účincích vitamínů, minerálů a dalších účinných látkách, se jinak nedají získat, protože podle mnoha legislativních směrnic se nesmí veřejně šířit. Kdopak na tom má asi zájem? Každý ať si odpoví sám..

Jsou distribuovány do klubové sítě formou neplacených časopisů a newsletterů. Dále jsou pro členy sítě organizovány nebo zvýhodňovány některé akce, semináře, lékařské i jiné přednášky, konzultace, apod.

Členové sítě CV dostávají i od nás informace, ke kterým se koncoví spotřebitelé (nečlenové sítě) z důvodu výše zmíněného nedostanou.

Členové nemají žádnou povinnost dalších nákupů (kromě „udržovacího“ nákupu alespoň jednou za rok, zhruba ve výši registračního nákupu), nakupují pouze podle své potřeby.

Nemají také žádnou povinnost hledat další spotřebitele. Pokud se však rozhodnou své dobré zkušenosti sdělit někomu jinému a on je také začne používat, stanou se naprosto nenásilným způsobem tzv. sponzory (distributory) a mohou dostat podle přesných pravidel (stanov) odměnu za to, že udělali produktům a firmě CV dobrou reklamu.

JAK SE STÁT ČLENEM SÍTĚ CALIVITA

JAK NAKUPOVAT PRODUKTY JAKO ČLEN SÍTĚ CALIVITA

 


 

Rádi Vám předáme naše zkušenosti a můžete přijmout i naše krédo:

Váš úspěch je naším štěstím – Vaše štěstí je naším úspěchem!