Váš úspěch je naším štěstím – Vaše štěstí je naším úspěchem!

Stále se snažíme rozšiřovat služby i teritoria naší činnosti.

Komu nabízíme spolupráci: (nikoliv zaměstnání!)

 • Nezaměstnaným, kteří chtějí pracovat – přestaňte žadonit o práci a vezměte zodpovědnost do svých rukou. Přestaňte si namlouvat, že zaměstnání je nějaká sociální jistota. Kdo vám to říká, tak lže..
 • Lidem, kteří hledají přivýdělek, vedlejší příjem, brigádu, apod.
 • Lidem, kteří chtějí pomáhat druhým lidem
 • Lidem, kteří chtějí začít podnikat, ale nemají počáteční kapitál
 • Lidem, kteří se chtějí stát finančně nezávislými
 • Lidem, kteří se chtějí zbavit strachu z chyb, zvýšit si sebedůvěru, naučit se mít se rádi, zlepšit si komunikační dovednosti a schopnost jednat s lidmi, zlepšit si organizační schopnosti, naučit se stanovovat si cíle a přijímat zodpovědnost, naučit se vůdcovství, spravovat finance, atd.

 

Jaké jsou možnosti spolupráce

Distributor v síti CaliVita

Možnost pro toho, kdo by se chtěl věnovat poradenství v užívání potravních doplňků a budování spotřebitelské sítě CaliVita a tím si zajistit zajímavý příjem. Můžete pracovat ve všech zemích, kde CaliVita působí.

Každý Člen spotřebitelské sítě CaliVita se vlastně automaticky stane Distributorem neboli Sponzorem v okamžiku, když předá svou dobrou zkušenost s produkty a/nebo s možností výdělku od distribuční spotřebitelské sítě CaliVita nějaké další osobě a ona se také zaregistruje jako Člen. Předal, sdělil, distribuoval, vyslal cosi pozitivního a za to musí obdržet něco zpět. To je zákon akce a reakce. To je zákon Vesmíru.

Takových spotřebitelů můžete zaregistrovat neomezené množství. Stejně tak i oni. Tím vzniká jakási „pavučina“ spoluspotřebitelů a de facto potenciálních nebo skutečných spolupracovníků – tedy „vaše“ spotřebitelská síť.

Za to, že takto získáváte nové zákazníky, kteří odebírají produkty CaliVita, Vám náleží spravedlivá odměna podle přesně stanovených pravidel. Říká se jí – stejně jako v jiných obchodních modelech – zprostředkovatelská provize a je součástí obchodních podmínek (stanov), které společnost CaliVita nabízí.

Pokud byste měli zájem spojit dvě ze základních životních potřeb – zdraví a zajímavou práci – a pracovat ve spotřebitelské síti CaliVita, neváhejte se na nás obrátit.

Osobní poradce tělesného a duchovního zdraví

Tato činnost vyžaduje o dost více znalostí, než u poradce/distributor CaliVita, ale umožňuje komplexnější pomoc ve zdraví tělesném i duševním/duchovním a ve vztazích, ale také rozšíření zdrojů příjmů.

Kdo by chtěl být Osobním poradcem zdraví Empatia:

 • musí být nejdříve NAŠÍM členem (tzn. členem naší sítě) a následně i sponzorem (distributorem) ve spotřebitelské síti CaliVita, protože právě tyto produkty používáme už přes dvacet let jako základ pro podporu zdravého těla.
 • musí přijmout duchovní podstatu nás lidí i všeho, co existuje. Přitom „duchovní“ v žádném případě neznamená „náboženský“. Nebudeme popírat, ža naše pojetí duchovní podstaty bývá často i v rozporu s výkladem, jak nám duchovno prezentují současná náboženská učení. Ale to není rozhodující. Důležité je, že vycházíme z předpokladu, jenž se někdy nazývá Trojjedinnost: neoddělitelnost Těla, Mysli a Duše…
 • musí se na tělo a zdraví dívat z tzv. celostního pohledu. Moderní medicína si rozseparovala tělo na jednotlivé komponenty a – bohužel – jí unikají vztahy a souvislosti, které jsou pro naše zdraví leckdy důležitější, než stav orgánu konkrétního. Dvakrát bohužel, že naukami, které chápou člověka především jako „Celek“ a umí s tím pracovat, alopatická moderní medicína spíše pohrdá..
 • musí absolvovat minimálně základní online kurz Základy celostního zdraví
 • musí absolvovat online kurz Zdravé bohatství – kde se naučí všechno, co pro tuto činnost potřebuje

Pokud si myslíte, že by Vás tato práce uspokojovala a vidíte věci podobně jako my, ozvěte se nám.

 

Vše, co nabízíme a děláme, vás i naučíme

Neváhejte se nám ozvat, nejlépe na tuto e-mailovou adresu: empatia@empatia.cz

Váš úspěch je naším štěstím – Vaše štěstí je naším úspěchem!