Dotaz

Dobrý den,

syna (4 roky ) trápí často rýma a ucpané dutiny – od podzimu do jara. Teď užívá homeopatika (nux vomica, kalium muriaticum) + kapky homeopatické (GUNA-LYMPHO). Čeká nás vyšetření ORL, zda nejsou zvětšené nosní mandle – přes noc má problémy i s chrápáním – chrčením…Poslední dobou si stěžuje na  bolesti bříška, většinou po jídle či pití. Břicho má občas nafouklé (plynatost). Na ultrazvuku mu mimojiné zjistili i malou cystičku na játrech… 

Prosím Vás o radu+doporučení jaké přípravky bych mu mohla podávat. 

Předem moc děkuji!

Odpověď

Dobrý den,
jeho potíže jsou velmi lehce řešitelné 🙂 v žádném případě neodstraňovat mandle, neužívat žádná antialergika, spreje, … dojde ke snížení imunity ještě víc.
Doporučuji vysoké dávky probiotik a  posílit vlastní imunitní systém, na 3 měsíce je v naprostém pořádku:
ProbioBalance – probiotika, která rozkouše, chutnají jako lipo – 6tbl. denně
Organic Noni – léčivé ovoce, které uvolňuje ucpané dutiny, posiluje vlastní obranyschopnost, „naučí“ tělo zase fungovat správně 🙂 dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Najdete v našem eshopu.
Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii mandle, alergie, rýma u dětí, vyskočí vám mnoho dotazů a mých odpovědí. Přečtěte si o probiotikách, bolesti bříška úzce souvisí – resp. tam je základ potíží vašeho syna – s dutinami. Dutiny jsou kontrolkou tlustého střeva. 
Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky a sladkosti, začít se zdravě stravovat – i vy 🙂
Nemoci dětí do 6ti let jsou nevyřešné problémy matky, doporučuji pro vás kurz Odpustit je láska.
Kdyby něco, ptejte se!
S láskou vaše Empatia
 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře