Dotaz

Dobrý den, mám 16letou dceru, která stále nemůže nalézt sama sebe. Je snadno ovlivnitelná okolím, hlavně kamarády, kteří ji akorát využívají a nabádají k lumpárnam. Bezmezně jim věří, doma nám pak lže, podvádí, krade. Nám přestala věřit. Domluvy ať už po dobrém, či po zlém, různé tresty, zákazy nezabírají. Připadá mi, že si vytvořila svůj svět pravd, zákonů a realita kamsi zmizela. Když něco CHCE, získá to za každou cenu, jde, jak se říká přez mrtvoly, ale vše co provede, nedomýšlí do konce. Dříve nebo později se na vše přijde, je potrestaná, ale v zápětí trest poruší, aniž by si uvědomovala, že provedla něco špatně. Už jsem bezradná. Těch hodin prosezených společně u tématu ONA a svět okolo, těch je opravdu k nespočítání. Lze pomocí Kyneziologie tento blok odblokovat, mám již dobrou zkušennost z odblokování noční enurézy. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
pro vás je velmi důležité si uvědomit, že za svou dceru nemůžete přebírat její život, nemůžete ji změnit v ničem, pokud sama nebude chtít. Čím více na ni budete tlačit, tím více se bude vzpouzet. Děti jsou učiteli svých rodičů vždy, protože je učí na svých dětech nelpět, nechtít, aby děti dělaly, co chtějí rodiče, nechat dítěti svobodu a volnost ve všem, co chce ono samo. Nic není pro nikoho důležitější než vlastní zkušenost, proto jediná má rada zní: Nechte dceru být.
Projevem lásky není manipulování dítěte do svého obrazu, ale důvěra, že zkušenost, kterou si dítě vybere, a o které my víme, že je „špatná“ a pro dítě bolestná, je pro něj to nejlepší, co potřebuje. Čím dříve dítě pustíme ze svých pout, tím dříve a lépe se postaví na nohy vlastní… Kyneziologie pomoci může, ale pokud nezměníte vy svůj vztah k dceři, bude vás stále učit, co máte změnit vy 🙂
Podívejte se na Harmonické vztahy, nalezněte sebe a svou dceru a měňte své vztahy!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře