Dotaz

Dobrý den milá Empatie,

poprosím Vás o radu, již asi měsíc užívám pure yuccu, schanca piedru a probiotika, dále asi týden užívám čaj triphala, pupálkový olej, a tinkturu rozchodnici růžovou..a jedná se o to, že jsme měli s přítelem zcela nechráněné mazlení, antikoncepci jsem vysadila před před 6 lety, v době, kdy jsme spolu započli mít partnerský vztah..a k mazlení došlo okolo ovulace..Jedná se mi o doplňky stravy, zda-li by mohly mít nějaký neblahý vliv na vývoj plodu v prvních týdnech? Jedná se mi o to, zda-li je lepší vysadit a počkat do menstruace nebo vysadit některé doplňky až bych zjistila, že jsem těhotná?..k mazlení došlo včera i dnes,takže je to dosti aktuální a prozatím bylinky užívám.

Velmi děkuji, s pozdravem Ivona.

Odpověď

Dobrý den,
asi vám nemohu odpovědět přesně, protože to, co užíváte, neznám. Pokud užíváte doplňky od Calivity, pak u nich přesně vím, které můžete a které jako těhotná nemůžete. Za doplňky jiných firem mluvit nemůžu…
Pokud užíváte juku od CaliVity, tak tu v těhotenství já nedoporučuji, probiotika naopak ano. Ostatní, co užíváte. neznám, tak se musíte informovat tam, kde jste to pořídila.
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře