Dotaz

Dobry den,
nevim ani, kde presne zacit. Jeste pred dvema lety jsem byla zdrava, po pracovni strance uspesna, ale ve vztahu nestastna a pravdepodobne nerealizovana. Svuj zivot se mi podarilo zmenit, nasla jsem lasku, kterou jsem hledala, otehotnela jsem a citila se silna a stastna. V osmem mesici tehotenstvi se ale najednou vsechno zmenilo a tehotenstvi mi museli ukoncit cisarskym rezem pro pro me tehdy neznamy Hellp syndrom. Holcicka se sice narodila mensi, ale diky Bohu zdrava, ale o to hur jsem na tom byla ja. Dlouho jsem se z toho nemohla vzpamatovat a citila jsem se mizerne a s podlomenymi koleny. Dnes je tomu sedm mesicu a ja stale jeste nejsem v poradku. Navic jsem chtela zacit uzivat znovu hormonalni antikoncepci, jako jsem ji uzivala leta pred otehotnenim, ale sesty den jsem ji musela vysadit, protoze se u me projevila silna alergicka reakce a zvysil se mi krevni tlak. Citim se spatne a nevim, jak se znovu dostat do rovnovahy, i kdyz bych si to moc prala, abych konecne mohla naplno zit se svou milovanou dcerou a se svym partnerem.
Dekuji za odpoved.

Odpověď

Hezký den,
Hellp syndrom zanechává největší následky na játrech, proto se cítíte tak špatně, unavená a vykolejená z rovnováhy. K přetížení jater u vás docházelo už dávno před otěhotněním, především užíváním hormonální antikoncepce, o které se píší zatím samé chvály, ale která nám teprve ukáže v budoucnu své následky. Vaše játra ji nechtějí přijmout, jsou natolik oslabená, že už nezvládají, proto se u vás při snaze opět ji začít užívat objevily nepříjemné reakce. Játra jste si také přetěžovala svou nespokojeností se svým životem, jste člověk velmi citlivý, kterého jeho emoce dostávají do stavů velké nespokojenosti především sama se sebou. Máte veskrze mužskou energii, je třeba učit se být láskou, milovat všechny a vše, být spokojená se vším, co vám životní zkoušky přinášejí. Máte energii Dřeva, stromu (podle Astrologie devíti planet), kam energeticky patří i játra se žlučníkem – opět to ukazuje na váš životní úkol, který jste si dala – být Radovánkem a učit se být spokojená, žít v souladu s principy vesmírné lásky. Přečtěte si knížky Hovory s Bohem; Přátelství s Bohem; Upřímností k Bohu – ve všech najdete návod na jiný pohled na život, jste otevřená vesmíru a těmto „jiným“ informacím, chce to jen změkčit své postoje a zženštit.
Doporučuji vám užívat Noni a to 6 lžic denně. Noni staví tělo zpět do rovnováhy, dodává vitamíny a minerály, ale především energii, která pomáhá člověku najít v sobě vlastní síly a pomoci si zacelit rány sám, harmonizuje všechny systémy těla, dává ho zpět do rovnováhy, regeneruje jaterní tkáň. Pokud již nekojíte, přidejte si očistnou jaterní kůru, je teď nejvhodnější doba na regeneraci jater, všechna podpora je v tuto dobu mnohem účelněji využita. Chce to vydržet 3 měsíce a pak se ozvěte, jak se cítíte.
Kdyby vám něco nebylo jasné, jsem tu 🙂
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře