Dotaz

Dobrý den,
Zajímal by mě váš názor na otázku týkající se dětí. Je mi 36 let a nemám děti. Jsem zdravá, manžel také, ale děti nemáme. Je posláním člověka se množit a mít děti, nebo je to jen naše schopnost, aby další duše mohly přijít na Zem splnit své úkoly? Děti jsou přece naši učitelé, ale co když mým úkolem tady je věnovat se sama sobě a naučit se vyplnit svůj život jinak, než dětma? Spousta lidí se ve svých dětech vidí a skrze ně si naplňuje svůj život, ale neměli bychom si jej naplnit sami? Moje okolí a rodina mě pořád tlačí, že už mám nejvyšší čas, ale já nechci umělé oplodnění, protože věřím, že co má přijít – přijde. Budu šťastná když budu mít dítě, ale budu šťastná i bez něj, tak jsem se rozhodla a pracuju na tom. Jsem normální, nebo si jen vytvářím obranu, protože neplním „poslání“ ženy na zemi? Co je správně? Mám pocit, že správně je všechno.
Děkuju za názor.

Odpověď

Krásný den,
je krásné číst vaše slova 🙂 Máte naprostou pravdu v každém z nich. Člověk má žít především svůj život sám pro sebe a svůj posun, druzí lidé, včetně dětí, jsou jen našimi pomocníky, zrcadly, v nichž máme vidět sami sebe. Je to skutečně tak, že mnoho lidí upřednostňuje život svých dětí před svým, na svých dětech lpí a pak se diví, že je ztrácejí. Poslání člověka tady na Zemi je najít svou celistvost – proto se rodíme neúplní, buď jako žena nebo muž. Nalézt svou druhou polovinu můžeme jen prostřednictvím druhého pohlaví, svého partnera, proto je pro nás, naši školu a pochopení, ten nejdůležitější. Partnerství je to, v čem můžeme pochopit svou druhou stránku, pochopit ji a přijmout, naučit se partnera milovat bez podmínek, přijmout ho i sebe bez kritiky a se vším, co k nám patří. Příroda vše nádherně vymyslela, vždyť jak krásně se může muž se ženou spojit v jedno tělo, ale cílem je spojit i duše v jedno. Proto při sexuálním aktu můžeme dosáhnout stavu jiných vědomí, kdy se dostáváme někam, kam při zapojení rozumu dojít nemůžeme, je potřeba se ale od toho rozumu oprostit a skutečně přijmout sebe i druhého. Dítě přichází jen prostřednictvím nás, ono si nás volí, ne my jeho. Jen nás „použije“, abychom mu pomohli dorůst a vylétnout, dítě naším životem jen prochází, jakékoliv vazby typu „moje dítě“ jsou jen zdrojem dalších našich lekcí – ale každý má přesně, co potřebuje. Tudíž úkolem člověka na Zemi je najít sebe a a pochopit, co je láska, v ničem jiném to není. Žena má jakýsi bonus plus navíc, může se stát matkou. Není to žádná povinnost, je to jen možnost. Žena má být především partnerkou a milenkou, teprve poté matkou – dobře to cítíte. Umělá oplodnění jsou jen pokusem řídit, máme tendenci řídit dnes vše, i přírodu, bohužel je to proti zákonům vesmíru a tyto zákony platí pro všechny a všude, tudíž se nám to jako lidstvu jednou jistě vrátí a jásat nebudeme. Kéž by všechny ženy chápaly své poslání jako vy 🙂 Je pravda, že všichni řešíme nějaké problémy, převážně vztahové (jde přece o školu, bez lekcí by to ani nešlo), tím, že na sebe narážíme, jen tím se učíme a brousíme a chápeme a měníme se. V každém partnerském vztahu je cosi, co je třeba pochopit a přijmout.
Je dobře, že nechcete umělý zásah, ale co zkusit přírodní podporu? Máme fungující kůru, která vás může připravit na těhotenství, můžete vyzkoušet:
Pro muže:
Chelated Zinc – 1-1-1 = zinek – podporuje potenci a plodnost
Pro Selenium – 1-1-1 = selen – totéž
Arginin – 1-1-1 – totéž, společně pomáhají produkci většího počtu spermií a jejich větší aktivitě
VitalMan – 1-1-1 – obsahuje mimo mnohé složky extrakt z yokimby, který stimuluje činnost pohlavních orgánů, mozku a srdce.
Pro ženu:
VitalWomen – 1-1-1 – podporuje pohodu a chuť ženy k milování mnohými výtažky z cizokrajných léčivých rostlin.
Vitamín E – 1-1-1 – zlepšuje plodnost žen, je velmi účinnou látkou proti spontánním potratům
New Life – 1-1-1 – multivitamin pro těhotné a kojící, obsahující výtažky z bylin, které posilují ženu, aby úspěšně donosila zdravé dítě
Kdyby jste potřebovala něco doplnit, jsem tu 🙂
Všechno je správně.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře