Dotaz

Dobrý den.
Psala jsem sem už dříve a poté na vaše doporučení začala užívat vše na detoxikaci moč. měchýře:) . A ono to pomohlo!! Mám za sebou detoxikaci vobodobí zimi.. děkuju Vám proto strašně moc:) . Jenže teď z ničeho nic náhle zánětek zase přišel. Nasadila jsem brusinky, lichořeřišnici a čaje a uvidíme.. Chtěla byhc se zeptat, moje zdraví ted konečně začalo být dobré, ale ted když mám zánět močového měchýře, nevrátí se mi zase špatná imunita jako dřív? . A taky se chci zeptat, co byhc mohla udělat proto aby se u mě už zánět neobjevil?. Vím, že jsem si tyto problémy způsobila nejspíš sama svým mšlením, jenže si nejsme jistá čím přesně..Ptoro byhc Vás poprosila o radu co v mém myšlení zpsobuje to že mi zánětek vrací.. Děkuju Vám za jakoukoliv radu:)

Odpověď

Zdravím!
Ano, užívala jste doporučené produkty, jen ale moc krátce. Uvědomte si, že pokud trpíte opakovanými záněty, nemůže vám stačit přírodní léčba měsíc. Takže má rada je – vydržte se stejným doporučením určitě 3 měsíce v kuse.
V minulé radě jsem vám posílala odkazy na duchovní příčiny nemocí i na důvod vašich potíží – rodinnou karmu. Máte strach o druhé a malé sebevědomí 🙂
Podívejte se na videa kurzu Soužít je láska, je tam hodně souvislostí, které hledáte….
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře