Dotaz

Dobrý den,

je mi 21 let a už asi před půl rokem mi zjistili zvětšnou nosní mandli. V té době mi kromě chvilkového zalehnutí uší nijak nevadila, ale poslední dobou mám pocit ucpaného nosu a špatně se mi dýchá. Táké jsem stále unavená a to i ihned po probuzení. Cítím se jako bych vůbec nespala a to i po 9 hodinovém spánku. Dále mám problém se seberoickou dermatitidou, která se mi pravidelně vrací už několik let. Už jsem z toho dost zoufalá a tak prosím o radu. Zejména mě zajímá možná psychická příčina.

Odpověď

Dobrý den,
pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Nosní mandle, vyskočí vám spousta podobných dotazů a mých odpovědi, takže hledejte 🙂 Zvětšená nosní mandle souvisí s problémy s kůží, protože plíce jsou stejným kontaktním orgánem jako kůže – s okolím. Ukazuje na zvětšenou potřebu bránit se světu okolo, nechuť do sebe pouštět vnější podněty, uzavření se do sebe. Pro duchovní příčinu vás konkrétně bych musela udělat placený rozbor, ale jen tak na první pohled je zřejmé, že máte problém se svou ženskou rolí, jste čistě mužská energie, tipla bych to na problém se sexualitou, vlastní tělesností a vztah k mužům (otci?).
V každém případě něco začněte dělat se svým tělem, ono vás dovede i k duchovnímu pochopení, obráceně to nejde, když už je nemoc na fyzické úrovni.
Ráda vám poradím, co užívat, ale potřebuji vědět, zda neužíváte nějaké léky nebo nejste s něčím nemocná.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?