Dotaz

Dobrý den,
prosím vás o radu, našla jsem si ve vašem článku o očistě tlustého střeva odkaz na rostlinu yucca, ale patřím mezi ty, co ji nemohou užívat z důvodů kovu v těle, čím by se prosím yucca dala nejlépe nahradit, nebo mám dle vašeho návodu yuccu v postupu při očistě střeva prostě jen vynechat?

Odpověď

Dobrý den,
určitě je třeba ji něčím nahradit, bez očistné rostlinky to fungovat nebude. Můžete místo ní užívat vojtěšku Green Health (2-2-2 na lačno před jídlem), ta obsahuje ale vitamín K, takže se užívá pouze po dobu 3 měsíců, pak následuje pauza, což by na očistu mělo stačit. Vojtěška má další očistné účinky na trávicí trakt, především žaludek, ale významně posiluje ledviny a močové cesty. Nebo Spirulinu Chlorellu Plus (1-1-1), ta má zase příznivé vedlejší účinky na očistu lymfy (pokud např. užíváte hormonální antikoncepci nebo míváte potíže s hormony, štítnou žlázou, bolestmi v krku). Nebo Nopalin, kaktus nopál (2-2-2), který zase navíc kromě očisty střeva stimuluje žlučník k činnosti, čistí ho, tak i játra, v této jarní době nejlepší.
Tak asi tak 🙂
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře