Dotaz

Dobrý den,
trpím familierní polypozou tlustého střeva. Je mi 28 let asi před 10 roky mi při kolonoskopi našli polypy ve tlustém střevě. Při poslední letošní kontrole jejich počet stanovili na desitky největší o velikosti 1,5 cm. Lékaři mi doporučili protkokolektomii eventualně subtotalní kolektomii. Potřeboval bych prosím poradit jestli není nějaká jina pomocná léčba nebo musím přistoupit takový necitelný zásah.
Děkuji a přeji příjemný den.
S pozdravem Radek B.

Odpověď

Hezký den,
zadejte si do vyhledávače Polypy a přečtěte si info k nim. Toť na úvod 🙂
Vůbec se vám nedivím, že hledáte jiné možnosti, než to, co vám nabízejí lékaři, já bych na to nešla ani za nic. Nemějme jim to však za zlé, nic jiného se neučí, a tak nijak jinak „léčit“ neumí, i když o léčení vlastně vůbec nejde. Něco uříznout a odstranit není léčba, ale najít příčinu, proč se tak děje a pak tělo přimět, aby se samo vyléčilo a případné výrůstky zpětně zlikvidovalo, to je cesta. K tomu je ale třeba chápat nemoc jako upozornění, že děláme cosi špatně, pak se jí nebudeme chtít za každou cenu jen zbavit, ale budeme chtít hlavně toto poselství pochopit a pak tělo podpořit, aby to zvládlo samo s podporou přírody.
Potíže se střevy mají lidé, kteří špatně odpouští, kteří si dlouho pamatují křivdy. Střevní polypy se tvoří lidem, kteří chtějí pomáhat a radit druhým, ti tuto pomoc nevidí a nechtějí, a tak tato nevyužitá pomoc, která v onom člověku zanechává křivdy (já chtěl dobro a on si dovolil mne odmítnout!), se zhmotňuje jako střevní polyp. Pro vás je toto výzvou nechat druhé být, ať si dělají, co chtějí, ať si prožijí špatnou zkušenost, ať si nabijou hubinky, ať si dělají věci špatně – nechte je být! Pokud chci pomoci, prostě ji nabídnu a zda to dotyčný přijme či ne již není má věc. Zda pomoc odmítne a pak následně špatně dopadne, už není má věc. Nikdo z nás neví, proč se věci dějí, jak se dějí, rozhodně bychom si měli být jisti tím, že se vždy dějí ve prospěch všech zúčastněných 🙂
Kupte si knížky Čtyři dohody a Láska, vztahy, přátelství a úžasnou knížku, vám šitou na míru Spratek od Z. Jordánové.
Co se týká těla, tak zákrok nic nevyřeší, spíš bych řekla, že vás zavede do hlubších a obtížněji řešitelných zdravotních potíží. Je třeba jednoduše posílit funkci tlustého střeva, podpořit jeho sliznici, imunitní systém, aby začal fungovat správně. Nečekejte, že za měsíc bude vše OK, ale rozhodně se cestou přírodní dostanete zpět do zdraví (to vám lékaři rozhodně nabídnout nemohou), jestli to bude trvat půl roku nebo tři roky dle mého soudu není vůbec důležité. Jste ještě velmi mladý, šance veliké 🙂
Takže co doporučuji:
Acidophilus with Psyllium – příznivá střevní bakterie, která podpoří střevní mikroflóru, ta sama o sobě je základní pro imunitní systém člověka, a navíc zreguluje stav ostatních nepříznivých mikroorganismů ve střevě, které způsobují zánětlivá ložiska, dále obsahuje psylium, které střevo šetrně čistí, dávkování 2-0-2 na lačno, zapít.
Pure Yucca – rostlina obsahující přírodní saponiny, která velmi intenzivně čistí tlusté střevo, zbavuje ho všech usazenin kdekoliv v klcích a mezi polypy schovaných, tyto nečistoty jsou zdrojem tvorby zánětlivých ložisek a následně vzniku dalších nepříjemných „věcí“ ve střevě, dávkování 1-0-1 společně s acidophylem, hodně zapít.
Mega Protect – antioxidanty, které sbírají ve střevu i v krvi volné radikály, podporuje prokrvení, odvádějí nečistoty s těla pryč, dávkování 1-1-1 po jídle.
Culevit – speciální produkt posilující imunitní systém člověka, likviduje buňky, které se chystají bujet, dávkování 1-1-1 po jídle.
Betacaroten – na pomoc sliznicím střeva, dávkování 1 po obědě.
Pijte bylinkové čaje, vždy si uvařte 1 litr (2 sáčky). Bylo by dobré vypít ještě navíc 1 litr čaje Vilcacora. Pitný režim je pro vás velmi důležitý, bylinné čaje zezásaďují organismus, pořiďte si Aquarion. Ze stravy je nutné vyřadit maso, uzeniny, sladkosti a cukr (i třeba v limonádách), jíst většinou zeleninu jakkoliv upravovanou a rýži (nebo pohanku), důležité jsou zeleninové polévky (ne masové vývary), používat hodně česneku a cibule. Z ovoce jsou výborné hrušky, jablka a ananas. Přečtěte si naše zásady zdravého stravování, je tam více.
Na jakékoliv radikální zásahy je vždy času dost, zkuste se starat o sebe především sám, pokud máte nějaké otázky, jsem tu.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře