Dotaz

Dobrý den,

mám velkou touhu se konečně uzdravit, proto hledám, co mi pomůže. Kdybych popsala podrobně své zdravotní problémy, bylo by to na dlouhé čtení, tak se pokusím to zkrátit. Již 8 let se lecim s hypofunkci štítné žlázy, od dětství  Gilbertův syndrom, mám problémy se střevy, slepé střevo odoperovano v 11 letech, ale ve 20 se objevily prujmy a nechutenství a hubnutí, pravděpodobně se jednalo o zánět. Od te doby si hlídám stravu. Po porodu druhého dítěte jsem začala trpět velkou plynatosti, která me velmi omezuje, je spojena i s průjmy. Vzhledem k tomu, ze podle krve je vše OK, tak mi lékař diagnostikoval dráždivý tračník. Jelikož kojím, beru jen espumisan. Snažím se jist lehká a zdravá jídla, ale jsem už velmi hubená a žádné velké zlepšení se nedostavuje. Pred 5 lety se mi objevil ekzem v pravem uchu, stale svedi a nezabiraji ani kortikoidy. Taky se zamýšlím, co změnit v hlavě, ale vypadá to, ze asi všechno…přiznám se, jsem naprosto zoufalá. Tusim, ze problem je i ve vztahu s manzelem, je to muz s velkym M, velmi dominantni. Já jsem spis submisivní a nenápadna osoba. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
moc bych neřekla, že jste submisivní osoba, spíš osoba, která svou silnou energii drží v sobě a neví, jak ji ventilovat, energie máte na rozdávání. Stačí si přečíst charakter podle svého dne narození 🙂 Předpokládám ale, že ji plýtváte na nepodstatné věci, a hlavně ji nevěnujete sobě a tomu, co by činilo šťastnou vás. Když člověk nepřijímá život jako super příležitosti, tak ani jeho tělo nepřijímá živiny a on hubne. Možná je vše o tom, že neumíte přijímat sama sebe, neumíte se mít ráda taková, jaká jste, máte k sobě negativní vztah. Doporučuji vám program Přijímat je láska, je právě o přijímání svých stinných stránek.
Doporučuji vysadit hormony na štítnou žlázu, všechno jen zhoršují, a místo toho nasadit:
New Life (3 denně) + Power Mins (3 denně) + C 1000 (2 dopoledne) + ProbioBalance (3 denně na lačno) + vojtěška Green Health (2-2-2 před jídlem)
Uvidíte, jak za měsíc spravíte trávení, získáte sílu, jste vyšťavená …
Co se týká vztahu muže a ženy, tak si uvědomte, že máte sílu vytvořit harmonické partnerství, jen si uvědomte, že muž nechce ženu, která se neumí postavit za sebe a neví, co chce. Nechce rohožku. Podívejte se na záznam webináře Vědomá žena není rohožka a přečtěte si článek: Čím se liší moudrá žena od chytré
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře