Dotaz

Moc prosím o radu byla jsem na operaci štítné žlázy jelikož mi byl diagnostikovám papilární karcinom. to bylo v roce 2007 výsledek byl: TTE PRO NODOZNÍ STRUMU S FOLIKULÁRNÍ NEOPLÁZÍÍ DLE FNAB. KARCINOM ZASAHOVAL DO TUKOVÉHO POUZDRA TNM T4 NOMO. ještě ten rok jsem jela do motola na radiojod a bylo mi řečeno že se ty zbytky po tom spálí. nic víc!!! v roce 2008 jsem jela na další rad. jod a zase mi bylo řečeno pouze že se ten zbyteček nespálil ale že ani nic jiného nedělá takže je to dobré ale pro jistotu že za rok v září 2009 mám přijet zase rovnou na velké pití. bylo mi to divné ženské co tam ležely semnou už tam paj jely jen na 3 dny nebo vůbec a tak jsem si vyžádala od mého endokrinologa zprávy které má on z motola a nestačila jsem se divit!! najednou čtu přesun akumulace do dalších uzlin v levo a z druhého radioj. je přímo napsánona tyr zbytky a v.s uzlinu vlevo na krku s postaplikačním přesunem do dalších META UZLI V LEVO!!! ZÁVĚREČNÁ DIAGNOZA : T4a N1a MO/TNM 6VERZE: T3N1a MO. PROSÍM PORADTE MI CO MÁM DĚLAT?? MÁM ČEKAT ZASE NA RAD. JOD KDYŽ MI VYDITELNĚ NEPOMÁHÁ??!! A JEŠTĚ K TOMU JE TO SKORO ZA ROK?? VŽDYT SE MI TO MŮŽE METASTÁZOVAT PŘECE DO CELÉHO TĚLA?? PROSÍM PORADTE MI JSEM NEŠTASTNÁ JE MI 35 LET. DĚKUJI.

Odpověď

Milá Pavlínko,
vaše zděšení je namístě, rozhodně bych nečekala další rok a rozhodně bych nenechala rozhodování o svém zdraví jen lékařům. Lidé si naivně myslí, že lékaři přece při tak vážné diagnóze jako je rakovina, postupují nanejvýš rychle a starostlivě, není tomu ale tak. Pracují naprosto normálně, v klidu, o jejich životy nejde. Možná má slova vypadají tak, že lékaře soudím, ale má zkušenost s nimi je veskrze špatná, já je nesoudím, ale také nechápu, k čemu mají sloužit, když neléčí, mám pocit, že spíš překáží. Většinou jsem se setkala pouze s tím, že když onkologičtí pacienti chtěli znát jejich názor na doplňkové užívání potravních doplňků k jejich léčbě, pacientům to vymluvili, že je to zbytečné, škoda peněz nebo dokonce nežádoucí a nebezpečné! Ale když jejich léčby selhala, prostě to suše pacientovi oznámí a řeknou, ať teď už dělají, co chtějí a umí, klidně přírodní léčbu, že oni skončili! Chápete to?! Jsem zděšená z tohoto postupu, ale udělat s tím nemohu nic, je to v rukou právě oněch postižených pacientů, aby vzali svou nemoc do svých rukou a nenechali se ze strachu zmanipulovat. Proto rozhodně ANO! Dělejte něco sama! Nečekejte a konejte!
Culevit – 10×1 tabletu – je komplexní preparát na podporu imunitního systému
Noni – 5×1 lžíci – tekutý přípravek z tropického ovoce, který má výborné účinky na posílení imunity, detoxikaci organismu a povzbuzení psychiky
Mega pProtect – 3×1 tabletu – silný antioxidant, chytající škodliviny v těle
ImmunAid – 3×2 tablety – sušená rostlina Kočičí dráp, která podporuje funkci bílých krvinek a pomáhá jejich rozmnožování.
Ocean 21 – 3×1 lžíci – tekutý přípravek s výtažky z mořských řas, který podporuje imunitní systém a metabolismus, rozhýbává lymfu, zbaví vás otoků.
3 litry bylinných čajů na podporu imunity denně.
Co nejvíce zjednodušit stravu – pouze rýži, blanšírovanou zeleninu, zeleninové polévky, takto minimálně 3 měsíce – žádné maso, uzeniny, mléčné výrobky, sladkosti, cukr, kávu.
Potíže se štítnou žlázou jsou potíže se chtěním – přehnané či žádné. Protože vy jste člověk s veskrze mužskou energií, chtělo by to změkčovat své jednání a tlak na druhé. Nádorky ve štítné žláze se objevují, když je člověk usurpátorem druhých a příliš tlačí, nebo se nechá usurpovat a místo aktivní a konstruktivní obrany se utíká s myšlenkám typu – vždyť ono se ti to vrátí, jednou taky uvidíš, jaké to je – zkrátka touha po odplatě a vysílání nelásky. Dalším vaším úkolem je nechtít druhé lidi vlastnit, ale dát jim volnost a nelpět na nich, najít lásku v sobě a nehledat ji u druhých.
Držím vám palce a buďte si jista, že pokud se rozhodnete léčit se sama, dokážete to.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře