Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Až už tě nebude bavit shromažďovat, jsi zralý na další posun vpřed.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 1000 obsahuje tolik vitamínu C jako 2 kg pomerančů nebo 20 kg jablek?

Hemoroidy

Hemoroidy vznikají při pocitu silného vnitřního tlaku, kdy nejsme schopni nebo ochotni pohnout se z místa a konečně se postavit čelem problémům, které máme.

Při krvácení hemoroidů ztrácíme svou sílu a vitalitu, energie, kterou bychom měli věnovat prosazení sebe a svého života, promrháme. Je třeba si uvědomit, co nás štve a co nám vadí, pustit svou agresivitu ústy, vykomunikovat ji.

Agresivní emoce v nás tvoří uzly, svazují nás a nedovolují jít volně životem dál.

Uzly = hemoroidy je třeba rozvázat a to tak, že přijmeme, že příliš zdůrazňujeme bolest, kterou neseme, dusíme se s ní, obviňujeme druhé, ale pouze vnitřně, neřešíme to, nezasazujeme se o svou věc, nebráníme se. Tyto emoce jsou vlastní spíše ženám a jsou spojeny se zácpou. 

Agresivní emoce, které se vážou k hemoroidům jsou lpění, hamižnost, neúcta k lidem, snaha kontrolovat okolní dění, strach, ale i nezdravě silné pozitivní úsilí neselhat.

Hemoroidy na samém konci trávicího traktu jsou pouze projevem toho, co je na samém počátku - s jako agresivitou rveme život, kolik ohně = zloby, máme v ústech.

Hemoroidy v souvislosti s průjmy jsou spíše doménou mužů, kteří mají tendence řešit problémy agresivně bez pochopení.

Učte se přijímat vše, co přichází v PŘIJÍMAT JE LÁSKA a vnímat život spokojeně a bez zloby v TOLEROVAT JE LÁSKA.

Jak hemoroidy vyléčit přírodní cestou