Hemoroidy

Hemoroidy vznikají při pocitu silného vnitřního tlaku, kdy nejsme schopni nebo ochotni pohnout se z místa a konečně se postavit čelem problémům, které máme.

Při krvácení hemoroidů ztrácíme svou sílu a vitalitu, energie, kterou bychom měli věnovat prosazení sebe a svého života, promrháme. Je třeba si uvědomit, co nás štve a co nám vadí, pustit svou agresivitu ústy, vykomunikovat ji.

Agresivní emoce v nás tvoří uzly, svazují nás a nedovolují jít volně životem dál.

Uzly = hemoroidy je třeba rozvázat a to tak, že přijmeme, že příliš zdůrazňujeme bolest, kterou neseme, dusíme se s ní, obviňujeme druhé, ale pouze vnitřně, neřešíme to, nezasazujeme se o svou věc, nebráníme se. Tyto emoce jsou vlastní spíše ženám a jsou spojeny se zácpou.

Agresivní emoce, které se vážou k hemoroidům jsou lpění, hamižnost, neúcta k lidem, snaha kontrolovat okolní dění, strach, ale i nezdravě silné pozitivní úsilí neselhat.

Hemoroidy na samém konci trávicího traktu jsou pouze projevem toho, co je na samém počátku – s jako agresivitou rveme život, kolik ohně = zloby, máme v ústech.

Hemoroidy v souvislosti s průjmy jsou spíše doménou mužů, kteří mají tendence řešit problémy agresivně bez pochopení.

Učte se přijímat vše, co přichází, jako výzvu ke zlepšení života v programu PŘIJÍMAT JE LÁSKA a vnímat život spokojeně a bez zloby, s tolerancí v programu TOLEROVAT JE LÁSKA.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Hemoroidy jsou oteklé žíly v okolí konečníku a uvnitř něj, které mohou z konečníku vyhřezávat. Významně připomínají křečové žíly. Rozšiřují se a ztrácejí pružnost, což má za následek váčkovité výhřezy do řitního otvoru. Příčinou může být dlouhodobé sezení nebo stání, zvedání těžkých předmětů, namáhání střev třeba při zácpě, obezitě, těhotenství, nedostatkem tělesné aktivity nebo nedostatečnou konzumací vlákniny. K příznakům patří svědění, pálení, bolest, záněty, otoky, podráždění a krvácení, které může vypadat děsivě. Hemoroidy jsou problémem pouze lidské populace, což je důkazem, že největší příčinou jsou naše stravovací a životní návyky.

  • Základem je starat se o svou pravidelnou a kvalitní stolici užíváním probiotik a vlákniny ve stravě (Probiotika)
  • Důležité je podporovat dobrý stav svých cév jako takových přísunem minerálních látek, především vápníku s hořčíkem, které jsou nezbytné pro srážení krve a jako prevence rakoviny tračníku (Strong Bones) a antioxydantů s výtažkem z gingko biloby (Mega qProtect nebo qProtect)
  • Pro dobré trávení a zmírnění namáhání konečníku je nutné užívat komplex vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex) a cholin s inozitolem (Super Soya Lecithin)
  • Na podporu hojení a normální srážlivost krve je nutné užívat vysoké dávky vitamínu C 1000 a Vitamínu E
  • Ke zhojení krvácejících hemoroidů jsou vhodné byliny bohaté na vitamín K, např. vojtěška (Green Health)
  • Pitný režim je vhodné dále doplnit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: