Afty

Vyzývají umět si odříci, co člověku není prospěšné, být nekompromisní ve věcech kvality, hledat, co je pro mne dobré.

Afty se projevují hlavně u člověka, který v sobě nosí a dusí nepěkné myšlenky, jeho nitro je naplněno přísností, zlobou či touhou po odplatě někomu, kdo se k němu právě hezky nechoval.

Afty vyskočí člověku, kterému se stále něco nelíbí, který místo toho, aby vhodně řekl to, co se mu nelíbí, vnitřně s tím urputně bojuje a trápí se tím.

Je to projev zloby na druhé lidi, ale i na vlastní neschopnost, projev netolerance a nelásky.

Proto jsou výzvou přijímat vše a všechny s láskou, tolerovat chyby a nedokonalosti druhých i své, vždyť všichni jsme chybující děti na cestě za svým lepším já 🙂

Jak se naučit přijímat nedokonalosti svoje i všech ostatních vás učíme v programu na webu:

Přijímat je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Afty:

Afty jsou vřídky, objevující se v dutině ústní . Jsou to bolestivé boláky se zažloutlým okrajem, nevytvářejí puchýře. Na jejich nakažlivost neexistuje jednotný názor. Příčinou je především porucha imunitního systému a následná virová infekce nebo nedostatky ve výživě způsobené poruchou trávicího traktu (např. Crohnova choroba).

  • Nejdůležitější krok – kvalita sliznic v ústech je totožná s kvalitou sliznice trávicího traktu, proto je nutné osídlit střevo příznivou mikroflórou (Probiotika)
  • Dále je zapotřebí dodat komplex vitamínů skupiny B pro rychlejší hojení a zlepšení imunitních funkcí (Stress Management B Complex).
  • Imunitu je třeba podpořit dodáním zinku a L-lyzinu, které navíc podporují hojení (VirAgo), a vitamínem C s bioflavonoidy, ideálně v tekuté formě (Liquid C).
  • Pokud člověk trpí na afty často, je to známka poruchy trávení, pak je třeba toto upravit dlouhodobým užíváním vojtěšky (Green Health) nebo kaktusu nopál (Nopalin).
  • Ústní dutinu je třeba proplachovat přírodní dezinfekcí ve formě zeleného tekutého chlorophylu (Liquid Chlorophyll), postižená místa dezinfikovat oreganovým olejem (Oregano Oil).
  • Nezapomínejte na deficit vitamínů a minerálů ve výživě, proto je nutné denně užívat multivitamin podle věku.
  • Velmi účelné je také vyplachování ústní dutiny kyselou vodou z Aquarionu.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: