Alkoholismus

Problémy s alkoholem znamenají hledání sebe sama, pocit přetížení, nedostačující pohotovost čelit životním problémům.

Člověk má pocit, že se nic nedaří podle jeho představ, že má stálé překážky na cestě ke spokojenosti a radosti. Alkoholem ničíme svá játra, svou továrnu na sny, a tím se dostáváme do začarovaného kruhu, ze kterého většinou sami vyjít neumíme.

Alkoholismus, „pití z láhve“, symbolizuje kojenecký věk, a tak ukazuje na naši touhu vrátit se do doby dětství, kdy neneseme zodpovědnost za nic ve svém životě.

Je potřeba pochopit, že ve chvíli, kdy my upadáme a vzdáváme své snažení za něčím, co chceme dokázat, bychom měli zmobilizovat své síly a aktivně bojovat za svůj růst.

Zbavit se jakékoliv závislosti je přijmout zodpovědnost za svůj život, nenechat se zmítat životem, jak se mu zlíbí.

Jak najít sebe a své místo se naučíte v kterémkoliv programu na rozcestníku:

Akademie celostního zdraví, ale především v programu na webu Tolerovat je láska.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Alkoholismem:

Alkoholismus je chronický stav charakterizovaný závislostí na ethanolu, přičemž jde většinou o kombinaci fyziologické i psychologické závislosti. Alkohol je jed a dochází díky jeho konzumaci k poškození celého člověka, především mozku, jater, slinivky břišní, dvanácterníku a centrální nervové soustavy, díky nedostatku trávicích enzymů dochází často k podvýživě.

• Nezbytností je naprostá abstinence, takže je třeba podpořit a posílit především psychiku aminokyselinami, vápníkem s hořčíkem a léčivým ovocem (Evening Primrose Oil, Strong Bones, Noni).
• Nejvíce jsou poškozena játra, kde dochází k blokaci produkce trávicích enzymů, proto je třeba je nepřetržitě podporovat (Silymarin plus, Super Soya Lecitin, Arginin)
• Je třeba korigovat deficit živin (Stress Management B komplex) a doplňovat je pomocí silného multivitamínu (Super Mega 50)
• Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideální je pít zásaditou vodu z Aquarionu.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: