Alzheimerova choroba

Předčasné stárnutí, sejití z cesty, výzva naučit se svět pozorovat dětskýma očima, oprostit se od minulosti s jejími vazbami a závazky.

Varování před porušením harmonie, nechtít v produktivním věku nést větší zátěž, než která nám byla životem určena, nechtít vědět, získat a znát víc, nežli je zdrávo a potřebujeme, nemířit příliš vysoko.

Kde je práce, musí být i odpočinek, demence je výsledkem celoživotního přetěžování hlavy.

Nenechejme se štvát tím, co nám radí rozum. Komu vládne hlava, chybí srdeční záležitosti, nemívá příliš radosti.

Vše materiální a zevní je pomíjivé, jediné, co zůstane, jsou vzpomínky na lásku rozdanou druhým lidem.

Ten, kdo se o nemocného stará, si má uvědomit důležitost skromnosti v životě.

Jak vidět život dětskýma očima a být při tom vědomý sebe vás učíme v programech na rozcestníku:

Akademie celostního zdraví, především v programu Radovat se je láska.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Alzheimerovou chorobou:

Alzheimerova choroba je demence, charakterizovaná jako progresivní mentální rozpad postupující do takové míry, že zabraňuje společensky a pracovně se běžně uplatnit. Nervová vlákna paměťového centra jsou narušena a do mozku ani z mozku nejsou správně přenášeny informace. Přesná příčina není známa, jisté však je, že u postižených pacientů bylo zjištěno velké množství hliníku (instantní potraviny) a rtuti (amalgánové výplně zubů) v oblasti mozku a nedostatek klíčových vitamínů a minerálních látek. Jako možná příčina demence je považován nedostatek acetylcholinu.

  • V prvé řadě potřeba zabezpečit kvalitní výživu s přirozeným zdrojem acetylcholinu, jediný přírodní zdroj je mateří kašička ( Bee Power )
  • Důležité je zabezpečit pevnost a pružnost mozkových cév ( Gingko XC , Super Soya Lecithin ) a zlepšit okysličování buněk ( Oxymax , Coenzym Q10 )
  • Nutné je užívat kvalitní multipreparát s vysokým obsahem vitamínů skupiny B, které pomáhají funkci mozku a vstřebatelnost živin ze stravy ( Super Mega 50 , Noni )
  • Je nutné chránit mozkové buňky před účinky volných radikálů kvalitní antioxidační ochranou ( Antioxidanty ) a vitamínem C ( C 1000 )
  • Speciální produkt s výtažkem byliny Bacopa Monnieri a dalšími živinami pro mozek v Boost Up
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu.