Angína pectoris

Úzkoprsost, příliš vysoké hodnocení vlastního ega, nutí nás k tomu, abychom opět více naslouchali našemu srdci.

Člověk příliš řeší za druhé, snaží se druhým ulehčit (bohužel je to nepomoc, ale odložení jejich úkolu, který stejně musí vyřešit oni sami), a tak jim samotným nezbývá dostatek volnosti a vzduchu, pro samé povinnosti nemohou prožít radost vlastní.

Tělo má tepat radostí a krev v něm zurčet jako bystřina. Místo toho jsou cévy v těle a srdci ucpány pláty cholesterolu, zúžené stresem a napětím.

Kdo dobrovolně vstupuje do bitev, kterých se nemá vůbec zúčastnit, toho události nebo ostatní lidé pomalu a vytrvale deptají. Kdo jiné svou rázností a přísností bije, ten mnohdy má pocit, že je sám bitý stálými neúspěchy, problémy a nemocemi.

Kdo dává svobodu, volnost a radost, ten ji časem najde i sám.

Je třeba naplnit své srdce láskou především k sobě, a láskou rozdanou druhým. Úsměv, který jsi vykouzlil u druhých a pomoc, kterou jsi nabídl druhým, je lék.

Vše o radosti a našem srdci najdete v programu na webu:

Radovat se je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Anginou pectoris:

Angína pectoris je srdeční onemocnění, které tkví v nedostatečném okysličování srdečního svalu, tím nedochází k jeho správnému stahování a pumpování krve do celého těla. Člověk toto pociťuje jako bodavou bolest za hrudní kostí, která vystřeluje do končetin, pocení, dušnost a stav na omdlení. Nejčastější příčinou je arterioskleróza, tj. kornatění cév, usazování látek především tukové povahy v nich, základním řešením angíny pectoris je tedy očista cév a regenerace jater.

  • Na podporu funkce srdce je základním antioxydantem koenzym Q10 ideálně ve formě rozpustných kapslí pod jazykem, užívá se preventivně, ale v případě záchvatu je okamžitě vstřebatelný a rychle účinkuje ( Coenzym Q10 Lozenges )
  • Pro výživu srdce a odplavování usazených nečistot v cévách jsou zásadní i ostatní antioxydanty , ideálně v komplexu ( Mega Protect ), z toho je vhodné přidat extra zvlášť vitamín E ( Vitamin E ) a vitamín C ( C 1000 )
  • Pro správnou funkci srdce, stah a roztažení, je podstatná dotace a harmonie vápníku s hořčíkem v těle ( Strong Bones )
  • Na rychlé okysličení těla při záchvatu je dobré přidat tekutý kyslík ( Oxymax )
  • Protože příčinou anginy pectoris je kornatění cév, tj. jejich tvrdnutí, je podstatné nejen cévy čistit, ale i je udržovat pružné komplexem aminokyselin ( Triple Potency Lecitin )
  • Je dobré také použít komplexní antioxydant v podobě ovoce Bohů mangostanu, který přináší srdci radost, a to především starším lidem, pro ně v ideální formě džusu ( ZenThonic)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu