Angína

Nemůžu nebo nechci něco spolknout, výzva naučit se projevovat agrese a bránit svou kůži, otevřeně a statečně odmítat.

Příčinou angíny jsou potlačované ohnivé emoce.

Znamená to, že člověk v sobě dusí něco, s čím bytostně nesouhlasí, ale z nějakého důvodu to není schopen vyjádřit, má pocit smutku, že to musí snášet. Většinou jde o neprojevené smutky, které v sobě hromadíme z nepěkného chování a neláskyplných postojů druhých lidí, které ale neumíme nebo nemůžeme změnit.

Angína u dětí je projev smutku a bolesti z chování rodičů nebo jiných blízkých, které dítě neumí vyjádřit, ale nelásku cítí.

Mandle jsou kontrolkou sleziny, stavu naší lymfy a ukazují na sílu imunitního systému.

O slezině, lymfě, imunitě a schopnosti přijímat vše, co k nám přichází, jako k výzvě pro naše dobro, najdete vše v programu na webu:

Přijímat je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Angínou:

Angína – neboli zánět krčních mandlí – postihuje drobné orgány tvořené lymfatickou tkání umístěné po obou stranách vstupu krční dutiny. Způsobena je obvykle bakteriemi Streptococcus nebo virovou infekcí, což je ale pouze spouštěč, protože je oslaben imunitní systém, tj. především slezina a přetížen lymfatický systém. Mandle jsou označovány jako kontrolka stavu sleziny, proto není řešením zbavení se častých angín odstranění mandlí (ustřihnutí kontrolky), tím se slezina neposílí ani lymfa nevyčistí (očista lymfatického systému).

  • Základem je zbavit tělo překyselení (Liquid Chlorophyll) nebo pít zásaditou vodu z Aquarionu , vyčistit lymfatický systém (Ocean 21) a posílit slezinu, podpořit tvorbu bílých krvinek a tím posílit imunitu (ImmunAid)
  • V akutní fázi je třeba extrémně zvýšit příjem vitamínu C (C 1000), použít přírodní antibiotikum (Garlic MAX nebo Samburex) a přírodní acylpyrin (White Willow Bark), kloktat naředěným Chlorophyllem nebo dezinfikovat (Oregano Oil).
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují. Velmi účelné je tedy již zmiňované pití zásadité vody z Aquarionu.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: