Anorexie

Přání zbavit se všeho špatného, nízkého, tělesného, vysoké ideály, odmítání vztahů a závazků.

Poruchy příjmu potravy jsou podobnou výzvou pro okolí postiženého jako alkoholismus.

Je iluzí se domnívat, že oni sami se budou snažit cokoliv ze svého chápat, tvoří trénink především pro své okolí, pro zúčastněné, proto oni sami tvrdí, že problém nemají.

Posedlost totiž není možné odstranit slovy, ale vlastním chováním, přístupem k nemocnému.

Léčení je totiž láska – příčina je v tom, že naprosto chybí láska k sobě a ocenění sebe sama, jde o nepřijetí sebe.

Ale nebyli jsme to my, kdo jsme jim ukázali, že je nemilujeme takové, jací jsou?

Nebo že nemilujeme sebe takové, jací jsme?

Nechtějme převzít školu druhého, i když ho tolik milujeme, na sebe, sami si ublížíme a druhému jen vše oddálíme. Proto milujme a snažme se nesoudit, neradit, jen podpořit.

Jak přijmout sám sebe se naučíte v programu na webu:

Přijímat je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Anorexií:

Anorexie je psychická porucha spočívající v odmítání jídla a ve zkreslené představě o svém těle. Spolu s bulimií se řadí mezi poruchy příjmu potravy. Bulimie je záchvatovité přejídání s následným vyvoláváním jakéhokoliv způsobu jídla se zbavit – zvracení, vyvolání průjmu apod. Příčiny jsou psychického původu, i když postižení jakékoliv terapie většinou odmítají, poruchy příjmu potravy je třeba chápat stejně jako alkoholismus.

  • Díky nedostatečnému příjmu živin nebo velmi rychlému průchodu trávicím traktem, trpí postižení extrémním nedostatkem minerálních látek a vitamínů, je třeba dodávat velké dávky multiproduktů s vysokým obsahem vitamínů skupiny B (Super Mega 50)
  • Na podporu trávení těchto doplňků stravy i případné normální stravy je potřeba užívat trávicí enzymy (Digestive Enzymes)
  • Protože jsou poruchy příjmu potravy vždy psychická záležitost, je třeba stabilizovat psychiku, která je oslabená nedostatkem minerálních látek (začarovaný kruh), především vápníku s hořčíkem (Strong Bones)
  • Protože anorexie i bulimie mají fatální důsledky na celý trávicí trakt od jazyka po konečník, je třeba trávicí orgány jako celek posilovat a podporovat jejich funkci a nedopustit jejich devastaci (Nopalin)
  • Díky poruše příjmu potravy dochází k totálnímu nedostatku všech vitamínů, ale nutný je především vitamín C, aby nedošlo k poruše funkce buněk a žláz, a to alespoň 5000 mg denně (C 1000)
  • Pokud postižený odmítá jakoukoliv pevnou stravu, pak je vhodné použít doplňky stravy ve formě tekuté, džusů (Noni)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: