Antikoncepce hormonální

Snaha mít vše pod kontrolou, organizovat vše podle sebe, nevíra ve vyšší řád a smysl bytí, mužský projev řízení, který dobrovolně přijímají ženy.

Přirozeně ženská role je pasivní, tvořící domov a vztahy, mužská aktivní, ženu ochraňovatelská v případě nebezpečí.

Hormonální antikoncepce je jeden z prostředků, který ženy využívají, aby se vyrovnaly mužům, dokonce měly nad nimi vládu.

Odmítají důvěřovat svému muži a raději vše organizují samy.

Užívání hormonální antikoncepce je ukazatelem nechuti a neschopnosti páru komunikovat o problémech.

Muž se stává pasivním (i jeho spermie), tím dochází k začarovanému kruhu – žena nemůže být s pasivním partnerem, který neprojevuje dostatečně své mužství, spokojena.

Řešení je však pouze v rukou ženy, ta se musí otevřít, přestat se bát a s důvěrou se odevzdat svému muži.

Užívání hormonální antikoncepce je často ukazatelem strachu mezi partnery, aby nevyšlo najevo, že spolu nežijí ze skutečné lásky.

Pokud se partneři skutečně milují, pak ví, že vše spolu vyřeší a zůstávají spolu přes problémy, které přicházejí. Hormonální antikoncepce ukazuje na nejistotu, zda se svým partnerem chci skutečně žít.

Jak být ženou, která důvěřuje partnerovi, který ji ochrání, učíme ženy v programech na webech:

Žena je láska a Kruh Žena je láska

Jak eliminovat negativní vedlejší účinky hormonální antikoncepce přírodní cestou:

Antikoncepce hormonální je metoda zabránění početí pomocí uměle dodávaných hormonů. Nežádoucí účinky doposavad přiznané jsou zvýšení krevní srážlivost, tudíž nebezpečí žilní trombózy postihující dolní i horní končetiny s hrozbou plicní embolie, nebo trombóza mozkových splavů, která postihuje výhradně uživatelky hormonální antikoncepce. Dále je to zvýšení rizika nádorů, migrény, deprese, zvýšení tlaku a poruchy jater, zadržování vody a soli v těle, tudíž poškozování ledvin a porucha funkce lymfatického systému. Rakovina dělohy a děložního čípku, změny struktury prsou a rakoviny prsou, poruchy funkce štítné žlázy – to jsou pouze interní informace, ty se uživatelkám nesdělují.

  • Při užívání hormonální antikoncepce dochází k velkému úbytku vitamínů skupiny B a vápníku s hořčíkem, z toho pak vyplývají problémy s psychikou, deprese (Stress Management B Complex nebo Super Mega 50, Strong Bones)
  • Orálně užívaná hormonální antikoncepce spaluje obrovské množství vitamínu C, je třeba užívat v mega dávkách (C 1000)
  • Je nutné posilovat a čistit játra alespoň v období pro ně nejvhodnějším, lymfatický systém je třeba rozhýbávat stále (Ocean 21)
  • Pro předcházení srážení krve je třeba udržovat krev vazkou nenasycenými mastnými kyselinami (Omega 3)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: