Artritida, revma

Nedostatečná pohyblivost, nepoddajnost, svéhlavost, chybějící vřelost, těsné normy a omezení.

V pozadí každého zánětu kloubu stojí nezvládnutá nespokojenost s něčím, ale hlavně s někým – s chováním jiné osoby k nám.

Zánět je symbol boje – boje za svou pravdu, za svůj názor, za sebe.

Pokud přestaneme bojovat, pokud přijmeme školu druhého jako svůj vlastní trénink, pokud dokážeme ustoupit, s pokorou přijmout chování druhého (ostatně, mohu to změnit?), zpružníme své myšlení, změníme svůj postoj a zánět zmizí.

Artritida postihuje třikrát více ženy než muže, a to proto, že ženy nechtějí přijmout svou ženskou roli, nechtějí se projevovat klasickými ženskými vlastnostmi, jako je skromnost, pokora, naslouchání svému muži.

Žena se brání být náručí, která neorganizuje a neřeší, jen miluje. Chce být rovnocená svému partnerovi, bohužel to není možné, každý máme jiné poslání, a to máme v životě uplatňovat a učit se ho. Čím více se žena brání být skutečnou ženou, tím více ji sužují bolesti kloubů.

Pokud my, ženy, ztuhneme, nezměníme svět. Ten totiž mohou změnit jen ženy a to právě jen ženským přístupem – být láskou.

Hledejme a vytvářejme jen harmonii. Vždy, když se mi chce „bojovat za svou pravdu“, zeptám se: „Jak by se zachovala láska?“ a přesně vím, co udělat 🙂

Sledujte programy na webovém rozcestníku

Akademie celostního zdraví

Pro ženy je tam program Žena je láska, pro všechny Tolerovat je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni v souvislosti s problémy s Artritidou:

Artritida je zánětlivé onemocnění kloubů, který charakterizuje bolestivost, otoky, ztuhlost, deformace a snížená pohyblivost kloubních spojení. Příčinou je fyzický nebo emocionální stres, nesprávná výživa nebo bakteriální infekce. Postihuje třikrát častěji ženy než muže. Pro vyléčení artritidy je důležitá očista kloubů.

  • Základem je odstranění nečistot z cév, které díky usazeninám v nich nemohou dostatečně zásobovat kloubní chrupavku (Pure Yucca) a eliminace negativních účinků takto vzniklých volných radikálů antioxydanty, ideálně v kombinaci s gingko bilobou (qProtect)
  • Usazování nečistot dochází mnohem výrazněji v překyseleném těle, je třeba ho zezásadit (Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu.
  • Cévy vyživující kloub je třeba zachovat pružné, aby se na nich nadále nemohly usazovat žádné škodliviny, a to nenasycenými mastnými kyselinami tělu vlastními (Super Soya Lecithin nebo Omega 3 nebo Evening Primrose Oil)
  • Nutné je dodat kloubní chrupavce kvalitní výživu, aby byla schopna se regenerovat (Joint ProteX Forte)
  • Na zmírnění bolesti, proti zánětu, na podporu chrupavky výborně účinkuje aktivní kolagen, který dokáže opravovat a obnovovat poškozené tkáně (RiseUp Multiactive Collagen)
  • Pro odstranění zánětu je dobré použít přírodní acylpyrin (White Willow Bark) a protizánětlivou a proti bolesti kloubů působící vojtěšku (Green Health)
  • Proti zánětům pomáhá výtažek z kurkumy (Curcuma Pro)
  • Výborné je použít léčivé ovoce ve formě džusu, který rozvolňuje, má protizánětlivé účinky a pomáhá harmonizovat hormonální systém, tj. pomáhá především ženám pochopit svou ženskou roli (Noni)
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: