Bolesti hlavy

S něčím si lámu hlavu, chci všemu přijít na kloub, hledám rozumové řešení za každou cenu.

Pocit, že všechno můžu domyslet, nedostatek důvěry ve vyšší princip, neschopnost dát věcem volný průběh.

Snaha vše kontrolovat a všemu rozumět.

Bolest hlavy nás zastavuje, abychom si uvědomili, že máme dvě energetická centra – rozum a srdce. Rozum je mužský princip a srdce ženský. Pokud v životě žijeme v rovnováze mezi oběma principy, netrpíme bolestí hlavy.

Výzva bolesti hlavy je: naslouchej své intuici, naslouchej svému srdci!

Bolest hlavy je příliš mužské energie, tlaku, chtění pro sebe, egoistických myšlenek. Něco člověku „stoupne“ do hlavy znamená, že jsme příliš sebestřední, příliš ctižádostiví, příliš domýšliví.

Bolest hlavy je signál, abychom méně přemýšleli o sobě.

Abychom více vnímali své srdce. Abychom se učili sebelásce, hodnotili se kladně, měli se rádi, a nepotřebovali plnit úkoly a dosahovat výsledků, aby nás druzí ocenili.

O tom, jak naslouchat svému srdci v RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Asi 90% případů bolestí hlavy je způsobeno svalovým napětím a 6% migrénou, tj. poruchami krevního oběhu v mozku. Příčiny mohou být stres, napětí a úzkost, alergie, zácpa, konzumace kávy, čokolády, alkoholu, chemických přísad v potravinách, hormonální nerovnováha, nedostatky ve výživě, což způsobuje trvalé překyselení, kdy se v organismu nedokáží dostatečně vstřebat především minerální látky.

  • Pro regulaci svalového tonu, zmírnění křeče a napětí, nervozity a podrážděnosti je třeba užívat vstřebatelnou formu vápníku s hořčíkem (Strong Bones nebo Calcium Magnezium Plus)
  • Pro podporu krevního oběhu, zmírnění stresu a napětí, normální funkci mozku a zdravou nervovou soustavu je potřeba užívat komplex vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex)
  • Pokud trpíte častými migrénami, přidejte navíc dávku hořčíku a vitamínu B6 (Magnezi B6)
  • Pro správné fungování cév a zachování kvality mozkových funkcí je vhodný pupalkový olej (Evening Primrose Oil)
  • Je třeba myslet na zachování čistoty cév, které nejenže do mozku přivádí živiny, ale také odvádí zplodiny metabolismu, proto je potřeba užívat antioxydanty s ginkgo bilobou (Mega qProtect)
  • Na rychlejší návrat zpět do rovnováhy, harmonizaci všech funkcí, zklidnění psychiky a rozvolnění tkání, tudíž zmenšení bolestí je výborné Noni
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: