Borelióza

Boreliózu přenáší maličký „upír“, což ukazuje na to, že se nechceme zabývat drobnými ukazateli problémů, které máme, především agresivních emocí, toho, co nás rozčiluje, zlobí, vadí nám to.

Výzva sledovat povrchové konflikty až do hloubky, vypořádat se s tématy, které jdou na nervy, dobrovolně si nic neslevit a tak být připraven na všechno.

Je třeba pochopit význam druhých lidí ve svém životě, učit se vnímat jejich „nepříjemný“ trénink jako možnost posunu sama sebe.

Pokud člověk vnímá chování druhých jako špatné, chová se v duchu principu oko za oko, zub za zub, soudí druhé a odsuzuje, dotýká se věcí, které mu nepřísluší hodnotit, píchá, zakusuje se do druhých, tak i jeho něco kousne (klíště).

Borelióza je zánětlivé onemocnění, které může zastavit jen láska, se kterou budeme přistupovat k druhým. Láska, tolerance, shovívavost je cesta k vyléčení.

Protože je borelióza nemoc jater a problém vztahu k agresivitě, vše v komplexu je možné pochopit a změnit v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Borelióza je nemoc, kterou způsobují bakterie, přenášené klíšťaty.
Probíhá obvykle třemi stádii: 1. Tři dny až tři týdny po kousnutí se objeví vyrážka, horečka, zimnice, zvracení a bolesti v krku. 2. Po týdnech i měsících se může objevit obličejové ochrnutí, zbytnění sleziny a otoky mízních uzlin, prudké bolesti hlavy, rozšíření srdečního svalu a abnormální srdeční rytmus. 3. Po dlouhé době se může projevovat chronická bolest hlavy, ztuhlost krku, otoky a bolesti kloubů. Borelióza se léčí antibiotiky, bohužel pouze v ranném stádiu, poté již antibiotika nezabírají.

  • Je především třeba nastavit protizánětlivou bariéru, aby se záněty nerozvinuly buď enzymoterapií (Digestive Enzymes) nebo vysokými dávkami nenasycených mastných kyselin (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil = pupalkový olej)
  • Je třeba podpořit imunitní systém látkami, které mají protibakteriální účinky (Noni, Garlic MAX, Para protex) a antioxidační účinky (Mega Protect, C 1000)
  • Nutné je posílit slezinu a lymfatický systém a detoxikovat ho (ImmunAid, Ocean)
  • Pokud člověk užíval antibiotika, je třeba osídlit znovu střevní trakt příznivými bakteriemi a tak podpořit imunitní systém (Probio Balance)
    Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: