Bradavice

Konfrontace s vlastními temnými stránkami, útok proti vlastní bezvadnosti, výzva najít stinná témata, která chceme schovat.

Bradavice je něco nepěkného, co vyrůstá z našeho nitra na povrch. Naše kůže, místo kontaktu s druhými lidmi, místo něžnosti, je hyzděna.

Vylézá na povrch to, co bychom raději schovali a neřešili.

Je třeba najít podle místa, kde bradavice vyrůstá, souvislosti s tématy, které máme řešit. Najít temné a schovávané téma, a vynést ho na povrch, začít ho řešit.

Bradavice má dlouhý kořen, je to výzva k tomu být důsledný a jít až ke kořenu problému, nevzdávat se, jít do hloubky a najít a vyřešit skutečný základ.

Jak přijmout své negativní stránky se naučíte v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Bradavice jsou vždy otázkou nedostatečného imunitního systému, prostě se některé buňky množí jinak, než by měly. Současně se doporučuje vždy detoxikace, zbavit se parazitů, plísní a jiných nepříznivých mikroorganismů se současnou podporou jater ( očista jater ).

  • Na zbavení se parazitů a plísní je třeba odkyselit tělo (Liquid Chlorophyll nebo Spirulina Chlorella Plus) a projít antiparazitální kůrou s Paraprotexem (pro děti Gravital Juice).
  • Na posílení imunity a zharmonizování buněk, aby se přestaly nekontrolovatelně množit použijeme Culevit
  • Na vnější potírání použít starý osvědčený česnek (Garlic Max)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují. Velmi vhodné proti překyselení je popíjet zásaditou vodu z Aquarionu a kyselou vodou ošetřovat bradavice zvenku
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: