Bronchitida/zánět průdušek

Zadržování konfliktů, strach jít do střetu, nebát se někomu „nakašlat“.

Mnohdy se člověk hodně snaží, má cíle a přání, ale přesto výsledkem je neúspěch.

Každému se děje přesně jen to, co pro svůj život potřebuje a na co je připraven, a také to, co neodporuje obecnému dobru a směřuje k duševnímu růstu.

Pokud má člověk pocit, že jeho snažení se mu nikterak nevrací, má pocit křivdy z nesplnění a neumí své citové rány projevit, vykomunikovat slovy, plní se hlenem a přichází bronchitida.

Jde o uzavřené citové rány, které neumím projevit, nejsem schopen se od svých některých tužeb odpoutat, vykašlat se na ně.

Zánět průdušek je častou nemocí malých dětí. Děti přebírají nemoci svých rodičů na sebe a ukazují na nevyřešené problémy matky, a skrze matku i problémy otce.

Zánětem průdušek trpí děti, které žijí v atmosféře nelásky, hádek a boje.

Protože plíce jsou párovým orgánem tlustého střeva a nádech a výdech souvisí s tím, jak umíme vypouštět staré křivdy, tak vše o tomto tématu najdete v programu na webu ODPUSTIT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Bronchitida neboli zánět průdušek vzniká ucpáním nebo zahlcením trubic, které vedou do plic. Zánět má za následek tvorbu hlenu a kašel, horečku, bolest v hrudi a zádech, únavu, obtíže s dýcháním. Otoky sliznic a nadměrná sekrece průduškových žláz často provázejí stahy průdušek. Zahlenění průdušek je odrazem zahlenění tlustého střeva, proto při častém opakování či chronickém zánětu průdušek je třeba podstoupit očistu střev.

  • Je třeba nastavit protizánětlivou barieru antioxydanty s účinnými látkami na podporu vykašlávání (Mega Protect, ZenThonic) a vysokými dávkami přírodního vitamínu C (C 1000)
  • Výborné je použít přírodní antibiotikum česnek (Garlic MAX) a přírodní aspirin (White Willow Bark)
  • Na odhlenění je potřeba užívat probiotika (Probio Balance) a vlákninu (Pure Inulin)
  • Na ochranu a regeneraci plicní tkáně je důležité užívat vysoké dávky betakarotenu (Beta Carotene)
    Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pitím zásadité vody z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: