Chronický únavový syndrom

Vy sami jste si zvolili tuto cestu, cestu pomalých klidných krůčků tímto životem, hledání jednoduchosti a obyčejnosti, hledání toho, že právě v té jednoduchosti je krása.

Máte se učit radovat se z maličkostí, z naprostých drobností všedního dne.

Nehledat složité cesty, nehledat vyšší cíle, nehledat v tomto životě žádná veliká naplnění. Je možná těžké přijmout, co vám vaše tělo říká, ale je to jediný komunikační kanál s vaší duší, je třeba slyšet, co nám říká.

Ono říká:

„Odpočívej, dělej jednoduché věci, neřeš složitosti, nedělej nic těžkého ani velkého, buď v klidu, vnímej vše v klidu, čerpej sílu z maličkostí.“

Vy přece víte, že tento život je jen jedním z řady a je nutné přijmout ho tak, že něco splácíme a na něco dalšího se připravujeme. Tak to ve svém vývoji potřebujeme. Někdy kdysi v minulosti jsme užívali života po hrstech, naplňovali své tělo i ducha přespříliš, tolik a tolik, že teď už nechce nic, jen klid. Není důležité vracet se v nějakých terapiích do minulých životů a něco se dozvědět, je důležité tento stav přijmout.

Tak to je, s láskou a vděčností přijímám tento svůj život se vším, co přináší.

Nemusím do důsledku chápat a v případě únavového syndromu nemám vše chtít chápat. Mám jen přijmout.

Jediná cesta ve vašem životě jsou maličké krůčky starání se o sebe sama, je to cesta jednoduchosti.

Hledejte své životní lekce v programech naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Chronický únavový syndrom má mnoho příznaků a neznámé příčiny. Jde o stav trvalé únavy, která nepomine po odpočinku, a je natolik obtížná, že omezuje člověka v běžných denních aktivitách o nejméně 50% po dobu nejméně 6 měsíců. V každém případě je zde souvislost s defektem imunitního systému, na jehož harmonizaci je třeba se zaměřit.

  • V prvé řadě je zapotřebí doplnit střevní mikroflóru, jejíž rovnováha je zodpovědná za téměř 80% činnosti našeho imunitního systému ( Probiotika )
  • Na podporu imunitního systému a doplnění energie každé buňce je třeba dodávat koenzym ( Coenzym Q10 )
  • Imunitní systém, tj. bílé krvinky, podporuje v množení se a aktivitě vilcacora ( ImmunAid )
  • Na posílení imunity je vhodné použít komplexní speciální produkty, obsahující aminokyseliny ( Culevit nebo Power Booster ), nebo střídat esenciální aminokyseliny – je třeba však brát v potaz, že je nutné dodávání všech osmi esenciálních = nepostradatelných ( Arginine Plus , L-Lysine Plus )
  • Na harmonizaci rozhozené imunity je třeba dodat přírodní harmonizéry ( Noni ), které podpoří tělo, aby se samo srovnalo do normálu.
  • Flavonoidy z kakaových bobů harmonizují nervový systém ( Cocoa Bean )
  • Imunitní systém závisí také na síle naší antioxidační bariéry, zda se dokážeme bránit infekcím, většinou tito lidé mají problém s nedostatkem antioxydantů ( ZenThonic nebo C 1000 )
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu