Chudokrevnost – anémie

Oslabené Já, chybějící účastenství, ztráta chuti do života.

Nespokojenost v běžném životě, neschopnost vidět krásy kolem sebe, pocit, že jsem náročným okolím utlumen.

Neschopnost vidět problémy kolem sebe jako výzvy k tomu, abych aktivně něco měnil.

Nedostatek železa ukazuje na nepřipravenost odolávat náporu možných problémů. Člověk s anémií má tendence svalovat vinu za problémy kolem sebe na druhé.

Je potřeba pochopit, že bez prožití svízelných situací, bez školních lekcí, je nemohu zpracovat.

Pouze prožití životního tréninku, jeho aktivní řešení, ne pláč nad těžkým osudem, mne může posunout dál.

Přijímejme lekce druhých lidí jako možnost k vlastní změně, čím tvrdší lekce se mi předkládá, tím větší posun mohu udělat. Druhý člověk mne záměrně netrápí, on z lásky ke mně dělá přesně to, co pro svůj posun potřebuji a pro co jsem si ho přitáhl. Děkujte jim za to.

A své postoje měňte, buďte aktivní, vezměte život do svých rukou.

Hledejte své životní lekce v programu na webu PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Anémie neboli chudokrevnost je snížení počtu červených krvinek nebo ztráta hemoglobinu, což má za následek snížení množství kyslíku, které je krev schopna rozvádět po těle. Důsledkem je málo kyslíku, které mají buňky celého organismu k dispozici, a tím mají méně energie k vykonávání svých běžných funkcí. Nejčastější příčinou je nedostatek železa, čímž je narušena tvorba červených krvinek, které kyslík rozvádí. Další příčinou může být užívání drog, hormonální poruchy, chronické záněty, operace, infekce, žaludeční vředy, hemeroidy, silné menstruační krvácení, časté těhotenství, poškození jater, poruchy štítné žlázy, revmatický zánět kloubů, onemocnění kostní dřeně a nedostatky ve výživě, především nedostatek železa, kyseliny listové a vitamínů skupiny B.

  • Je potřeba především doplnit železo (pozor na běžně předepisované produkty, jsou téměř nevstřebatelné, a proto způsobují problémy se stolicí, je potřeba tzv. chelátová vazba!) (Iron Plus), kyselinu listovou a biotin ideálně v celém komplexu vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex)
  • Vstřebávání železa je podmíněné dostatečným příjmem vitamínů, především vitamínu C, je třeba užívat 6 až 10g denně (C 1000). Což většina lékařů bude zděšeně popírat, protože znají jen chemické céčko, které může zanášet ledviny. Toto ne!
  • Důležité je upravit trávení, snížit kyselost trávicího traktu a podpořit krevní srážlivost (Green Health, Liquid Chlorophyll)
  • Pokud je anémie spojena se sníženou funkcí štítné žlázy, je potřeba zharmonizovat hormonální systém a zlepšit vstřebávání živin v trávicím traktu (Ocean 21)
  • Velmi vhodné je pomoci okysličování buněk, než se nemocný vyléčí (OxyMax)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím zásadité vody z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: