Cirhóza jater

Ztvrdlé hodnocení a otázky po smyslu života, tvrdošíjné lpění na konceptu nesmyslnosti života, výzva zmenšit vlastní bezohlednost, věnovat se důležitým vnitřním otázkám, zbavit se bludu mužnosti, zmenšit svoje nároky.

Vše o zatvrzelosti najdete v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Játra jsou jedním z klíčových orgánů naší látkové výměny. V první řadě produkují žluč. Ta z jater odtéká do žlučníku, kde se schraňuje a postupně je vypouštěna žlučovody do dvanácterníku. Žluč je nepostradatelná pro trávení tuků a proto bolesti žlučníku se objevují nejčastěji poté, co jsme se přejedli tučnými jídly. Dále nás játra zbavují jedů a škodlivin, vyrábějí enzymy, hormony a důležitá rozpouštědla (ketolátky), podílejí se na tvorbě krve, tvoří močovinu, skladují sacharidy a mají ještě mnoho dalších funkcí. Pokud jsou v pořádku, výrazně zvyšují sílu našeho obranného systému a zabraňují např. vzniku rakoviny a aterosklerózy. Játra také ovlivňují kvalitu zraku. Játra jsou považována za orgán zodpovědný za duševní a nervovou činnost. Člověk s dobře fungujícími játry bývá vytrvalý a odvážný. Naopak poruchy jater a žlučníku vedou k tvrdohlavosti, puntičkářství, zbrklosti a ztřeštěnosti.
O celé detoxikační kůře, jak ji máme osvědčenou se dočtete v očistě jater a žlučníku.

  • Jaterní buňky čistí a regenerují aminokyseliny a odvod zplodin podporují antioxidanty, zejména selen. Vyzkoušeným a již léty ověřeným je jedinečný produkt CaliVity na našem trhu (Silymarin Plus)
  • Pokud jsme prodělali jakékoliv jaterní onemocnění, máme játra ztukovatělá nebo cirhózu, pak doporučujeme přidat navíc Arginine Plus , podporuje totiž odstraňování amoniaku a tuků z těla
  • Nutný je cholin a inozitol, což jsou látky nezbytné pro využití a odbourání tuků, navíc změkčují stolici a umožňují tak bezproblémový průběh detoxikace jater. (Super Soya Lecithin)
  • Nezbytnou bylinou je ostropestřec mariánský (jeho rozdrcené semeno), který působí jako významný antioxidant a dále podporuje růst nových jaterních buněk
  • Na detoxikaci je ideální zásaditá voda z Aquarionu
  • Pitný režim je vhodné doplnit i pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: