Děloha – pokles

Děloha je symbol plodnosti, je to úrodná dutina, ve které se může vyvíjet život. Je to orgán bezpečí, symbol hnízda. Současně je to orgán, který v sobě ukrývá ženskou sílu, která se navenek neprojevuje, přitom je ohromná – kolik síly ukazuje děloha jako sval při porodu!

Mnoho žen chápe své poslání především v plození a starání se o děti, upřednostňují své děti před svým partnerem, zapomínají, že jsou především ženy, změkčovatelky mužské aktivity.

Pokud se vytratí rovnováha mezi matkou a milenkou, pokud se žena udře v péči o své potomky, začíná povolovat svalstvo pánevního dna a začíná pokles dělohy (souvislost je zřejmá i s méně častým sexuálním životem pro únavu v péči o děti).

Partner je pro ženu vždy první osobou po sobě samé.

Žena je plodná nejen schopností rodit děti, ale především schopností vědomě využívat svou skrytou „plodnou“ sílu ve prospěch partnera, dětí, širší rodiny a společnosti vůbec. Ženská síla není náhodou skryta v děloze – i ženské působení má být pasivní, uhlazující, laskavé, netlačící, ustupující, chlácholící, utěšující. Hlavním posláním ženy je žít reálně jako láska – a láska nic nevyžaduje, ta jen je.

Nemysleme si, že dokonale uklizená domácnost je ukazatelem naší ženskosti.

Harmonie, pohoda a klid, který v ní panuje, je jejím ukazatelem, podle toho, jakou máme rodinu můžeme usuzovat, jak jsme zvládly svou ženskou roli.

Jak být ženou vás učím v Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Pokles dělohy přichází u žen většinou staršího věku, kdy se přetěžují fyzicky prací a současně neposilují pánevní dno aktivně sexem či vhodným cvičením. Další příčinou je hormonální nerovnováha, která vede k zadržování tekutin, to ovlivňuje krevní oběh, čímž dochází ke snížení množství kyslíku přiváděného do dělohy, dále nedostatečná výživa, problémy s vyprazdňováním, užívání syntetických hormonů, které blokují lymfatický systém a zadržují tekutiny v tkáních, čímž dochází k poruše pružnosti a odvodu zplodin z tkání, tudíž dochází k poruše pevnosti. Vyvarujte se hysterektomii a řešte sestup dělohy preventivně a včas.

  • Zásadní je zachovat čistý lymfatický systém, ideálně jednou za čas vyčistit mořskými řasami (Spirulina Chlorella Plus), vše o očistě lymfy se dozvíte zde .
  • Pro správné fungování hormonálního systému je vhodný pupalkový olej (Evening Primrose Oil) a Vitamín E jako přírodní zdroje estrogenu.
  • Kvalitní fungování organismu a normální tvorbu a funkci hormonů je nutné zabezpečit přísunem všech živin (New Life, Vital Women, Menopausal Formula), je velmi vhodná podpořit i tvorbu růstového hormonu přírodní cestou (Power Booster)
  • Pro pevné svaly pánevního dna je nutné užívat vysoké dávky vitamínu C (C 1000).
  • Na harmonizaci hormonálního systému, zpružnění a rozvolnění tkání je velmi vhodné Noni.
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: