Děloha – pokles

Děloha je symbol plodnosti, je to úrodná dutina, ve které se může vyvíjet život. Je to orgán bezpečí, symbol hnízda. Současně je to orgán, který v sobě ukrývá ženskou sílu, která se navenek neprojevuje, přitom je ohromná – kolik síly ukazuje děloha jako sval při porodu!

Mnoho žen chápe své poslání především v plození a starání se o děti, upřednostňují své děti před svým partnerem, zapomínají, že jsou především ženy, změkčovatelky mužské aktivity.

Pokud se vytratí rovnováha mezi matkou a milenkou, pokud se žena udře v péči o své potomky, začíná povolovat svalstvo pánevního dna a začíná pokles dělohy (souvislost je zřejmá i s méně častým sexuálním životem pro únavu v péči o děti).

Partner je pro ženu vždy první osobou po sobě samé.

Žena je plodná nejen schopností rodit děti, ale především schopností vědomě využívat svou skrytou „plodnou“ sílu ve prospěch partnera, dětí, širší rodiny a společnosti vůbec. Ženská síla není náhodou skryta v děloze – i ženské působení má být pasivní, uhlazující, laskavé, netlačící, ustupující, chlácholící, utěšující. Hlavním posláním ženy je žít reálně jako láska – a láska nic nevyžaduje, ta jen je.

Nemysleme si, že dokonale uklizená domácnost je ukazatelem naší ženskosti.

Harmonie, pohoda a klid, který v ní panuje, je jejím ukazatelem, podle toho, jakou máme rodinu můžeme usuzovat, jak jsme zvládly svou ženskou roli.

Jak být ženou vás učím v Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak se postarat o pevnost pánevního dna přírodní cestou