Děložní čípek

Děložní čípek představuje bránu do ženství.

Jeho stavu ukazuje, zda „bráníme“ vstupu mužství v podobě svého partnera, jakým způsobem přijímáme jeho chování, jeho fungování, jeho postoje.

Děložní čípek je ukazatelem, jak umíme být ženou – měkkou, poddajnou, pasivní, laskavou náručí ve vztahu ke svému muži.

Jak chápeme partnerství a svou roli ženy v něm.

Pokud žena pochopí, v čem je její síla, přestane s mužem bojovat a dovolí jemu, aby byl oním aktivním prvkem, vůdčí a rozhodující silou jejich vztahu, nebude mít žádné potíže s děložním čípkem.

Pochopit svého partnera jako dokonalého a toho nejdůležitějšího trenéra ve svém životě.

Trenéra naší ženské role.

Ženskou roli se naučíš v Žena je láska

Děložní čípek ukazuje stav našeho žlučníku a jater, naší spokojenosti a měkkosti.

Zánět děložního čípku je naše zloba, agrese a vztek na partnera. Vřídek na děložním čípku je o zhmotnělých křivdách a nepochopení, které v sobě držíme. A rakovina děložního čípku naprosté nepochopení a sejití z cesty našeho ženství.

Vřídek na děložním čípku nás vyzývá, abychom zlost a nespokojenost s partnerem ventilovali pomocí sdělování svých pocitů, tj. ženskou komunikací. Z toho důvodu i kouření zhoršuje celý stav.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Příčinou potíží s děložním čípkem je špatně fungující žlučník a z toho pramenící překyselení střev a orgánů v pánevní oblasti. Překyselení sliznic je příčinou zánětů v pochvě i děložního čípku. Díky překyselení nedochází k odplavování škodlivin z těla, usazují se na sliznicích a v buňkách a dochází tak ke tvorbě výrůstků, např. vřídku na děložním čípku.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll) a ideálně zkombinovat s vojtěškou (Green Health), která působí nejen neutralizačně, ale i protizánětlivě. Pokud žena trpí současně zácpou nebo studenými končetinami, místo vojtěšky jsou vhodnější řasy (Spirulina Chlorella Plus).
  • Dokonalým řešením je pití zásadité vody z Aquarionu.
  • Je třeba doplnit střevní mikroflóru na dorovnání chybějících příznivých bakterií  (Probiotika).
  • Nutné jsou esenciální mastné kyseliny (Evening Primrose Oil), obsahuje rostlinné ženské hormony, a zvýšit množství antioxydantů na chytání toxinů v těle především vitamínu E.
  • Pro zastavení růstu vřídku, aby se stav nezvrhl do nádorového stavu, nebo pokud už tomu tak je, je třeba přidat Culevit a řídit se doporučeními u nemoci Rakovina
  • Překyselení je výsledkem špatné životosprávy, především nedostatečného příjmu minerálních látek  (New Life, Strong Bones, C 1000)
  • Pitný režim je vhodné dále doplnit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: