Dna

Nepružné uvědomování si sama sebe, výzva odložit své panovačné a dominantní návyky, jít do sebe.

Protože dna je problém zatuhlosti a nespokojenosti, všechno k celostnímu řešení najdeš v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Dna je běžný typ artritidy, ke kterému dochází, když se příliš velké množství kyseliny močové usazuje v tkáních. Kyselina močová je výsledný produkt metabolismu látek označovaných jako puriny. Organismus lidí trpících dnou neprodukuje dostatečné množství enzymu urikázy, v důsledku toho neodplavená kyselina močová krystalizuje. Při krystalizaci na sebe bere kyselina močová tvar jehliček, které pronikají do kloubů. Příčinou dny je nesprávná výživa, špatný pitný režim a stres. Pro předcházení dny je důležitá očista kloubů.

  • Základem je rozmydlení krystalů kyseliny močové z cév a kloubů (Pure Yucca) a eliminace negativních účinků takto vzniklých volných radikálů antioxydanty, ideálně v kombinaci s gingko bilobou (qProtect)
  • Usazování nečistot dochází mnohem výrazněji v překyseleném těle, je třeba ho zezásadit (Liquid Chlorophyll) nebo ideálně popíjet zásaditou vodu z Aquarionu.
  • Dna je způsobena nerovnováhou mastných kyselin ve stravě (převažují nasycené tuky), proto je třeba dodávat čisté za studena lisované rostlinné oleje a nenasycené mastné kyseliny (Super Soya Lecithin nebo Omega 3 nebo Evening Primrose Oil)
  • Pro správné trávení a podporu enzymatických systémů organismu je třeba dodávat komplex vitamínů skupiny B, i proto, že působí proti stresu a tudíž překyselení (Stress Management B Complex)
  • Pro odstranění akutního zánětu je dobré použít přírodní acylpyrin (White Willow Bark) a protizánětlivou a proti bolesti kloubů působící vojtěšku (Green Health)
  • Na snížení hladiny kyseliny močové v krevním séru je zásadní vysokého příjmu přírodního vitamínu C s bioflavonoidy, až 5000 mg (C Plus nebo C 300 Plus)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: