Ekzém

Ekzém je ukazatel potlačovaných agresivních emocí, které na nás tlačí, abychom je vyjádřili a odžili.

Kůže je orgán, který odděluje náš vnitřní svět od okolí, je to největší kontaktní orgán se světem. Ukazuje, jak s láskou přijímáme a zpracováváme nepříjemnosti, které od okolního světa dostáváme, jak je s láskou umíme řešit, vyjádřit.

Pokud v sobě dusíme nepříjemnosti a zlobu, musí naše falešné pozlátko, hru na dokonalou fazónu, něco porušit. A tím je ekzém, který narušuje naše předstírání, že jsme uvnitř v pohodě.

Přestat si hrát na to, že vše zvládáme s pozitivními emocemi, ale přiznat sobě i okolí, že máme i nepříjemné, negativní emoce.

Protože ekzém se projevuje na pokožce, která je kontrolkou jater a žlučníku, má základ ve zlobě, vzteku, agresivitě a nespokojenosti, kterou v sobě dusíme.

Jak se zbavit nespokojenosti případně agresivity najdete v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Ekzém je vnější projev přetížených jater, nedostatečné imunity a kvality střevní mikroflóry (špatný stav tlustého střeva), a nedobré schopnosti těla odvádět škodliviny z těla (lymfa). Proto většina ekzémů má počátek v užívání antibiotik (na cokoliv), tím se naprosto vytluče příznivý acidophilus, policajt všech mikroorganismů ve střevech. Dojde tak následně ke špatnému trávení živin (hnití, kvašení), dochází k překyselení ve střevech, nestrávené a nevyloučené škodliviny přecházejí do krve, tou se dostávají do jater, která se snaží tyto škodliviny (které normálně nemá na práci odstraňovat) filtrovat, tím se přetěžují. Zástupným orgánem jater je kůže, přetížení se tedy projevuje na ní. Pomáhá další detoxikační orgán, lymfa, která teče těsně pod kůží a pokud je přetížená, znovu se to projevuje na kůži. Zbavit se ekzému není žádný problém, jen je třeba to uchopit od příčiny.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll) a ideálně zkombinovat s vojtěškou (Green Health), která působí nejen neutralizačně, ale i protizánětlivě. Na neutralizaci kyselého prostředí těla a doplnění minerálních látek je třeba doplnit komplex minerálů (Power Mins) nebo alespoň vápník s hořčíkem (Strong Bones). Ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
  • Je třeba doplnit střevní mikroflóru (Probio Balance).
  • Nutné jsou esenciální mastné kyseliny (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil), které podporují regeneraci poškozených buněk a hojí kožní záněty.
  • Velmi důležité je podpořit detoxikaci a podporu lymfatického systému pro kvalitní odvod zplodin z těla (Ocean 21).
  • Je třeba podpořit hojení tkání a podpořit obranyschopnost kůže (Chelated Zinc).
  • Je nutné posílit imunitní systém a protizánětlivou bariéru vysokými dávkami přírodního vitamínu C (C 1000 nebo Liquid C pro děti), který má zázračné účinky na hojení kožních potíží.
  • Ekzémy dětí řešit komplexním džusem (Noni) nebo mateří kašičkou (Bee Power), což je mimořádně výživná látka, obsahující vše potřebné pro hojení ekzémů.
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: