Epilepsie

Proces snižování obrovských vnitřních napětí, kdy všechny pojistky současně shoří.

Vnitřní nahromadění se vybije v křečovitých vlnách boje, být úplně bez sebe, explodovat.

Výzva je dvojí:

 • pro okolí:

pochopit splácení „starých“ dluhů, nesoudit, ale milovat, opatrovat a pečovat.

 • pro postiženého:

učit se vypustit, snažit se o vrcholné zážitky jinak, umět si počínat nevázaně a bez kontroly i při vědomí, přijmout úkol přecházet hranice mezi světy, učit se meditovat.

Výzva vzít život do vlastních rukou a řídit vědomě to, co se mi děje.

Učíme vás to prakticky ve všech programech naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Epilepsie je porucha charakterizovaná opakovanými záchvaty, které jsou způsobovány elektrickými poruchami nervových buněk v mozku. Příčiny většiny případů nejsou známy, je pokládána za dědičnou. V mozkové tkáni nemocných však byla zjištěna vysoká hladina hliníku, tudíž je zřejmá souvislost s dnešní zvýšenou konzumací instantních potravin. Toxicita dnešní potravy vůbec se uvádí v souvislosti se zhoršením epilepsie, taktéž užívání umělých sladidel. V této souvislosti se mluví o překyselení organismu a neschopnosti organismu vstřebat minerální látky ze stravy, ve které jsou ve formě nevstřebatelné, demineralizace je základním oslabením nervových vláken.

 • Pro kvalitní přenos vzruchů, zklidnění nervové soustavy a svalových křečí a proti překyselení je nutné dodávat vápník s hořčíkem nebo celý komplex minerálních látek v chelátové vazbě (Strong Bones nebo Power Mins)
 • Speciální produkt s výtažkem byliny Bacopa Monnieri a dalšími živinami pro mozek v Boost Up
 • Pro normální funkci mozku a nervové soustavy je nutné dodávat komplex vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex), ideálně v komplexu ostatních vitamínů a minerálů (Super Mega 50)
 • Na ochranu mozkových buněk je vhodné užívat zinek, ideálně v kombinaci s vitamíny skupiny B a hořčíkem (MagneZi B6)
 • Na posílení funkce mozku a kvalitní přenos nervových vzruchů je potřeba dodávat cholin a inozitol (Super Soya Lecitin)
 • Protože 75% epilepsie začíná v dětství, je třeba zharmonizovat komplexně dětský hormonální systém (Noni). Pro děti, mládež i dospívající je naprosto unikátní vojtěška (Green Health), která stabilizuje psychiku, pomáhá jejímu dozrávání, zklidňuje, je ideálním zdrojem přírodních minerálních látek.
 • Flavonoidy z kakaových bobů harmonizují nervový systém (Cocoa Bean)
 • Velmi účinné je použít biorezonanční terapii (BioHarmonex).
 • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: