Frigidita

Frigidita je doslovně chladnost. Neschopnost dosáhnout orgasmu.

Ženská energie je měkkost, propustnost, vlhkost, schopnost věci pustit, ať se dějí.

Problémy s orgasmem ukazují na nepřijetí ženské role.

Stažení pochvy, její nadměrná suchost jsou výrazem mužské tvrdé, pevné energie a „suché“, argumentující a věcné komunikace.

Orgasmus je stav, kdy žena nad sebou ztrácí kontrolu. Strach ze smrti.

Držet vše v rozumové rovině a pod dohledem je opět projevem mužské energie. Žena má strach z pudovosti a vlastní divokosti, z tvrdého mužského prvku. Má tendence být dominantní, chce být výkonná a neselhat.

Neschopnost dosáhnout orgasmu mají ženy, které sobě i partnerovi dlouho něco předstíraly, nebo u žen, které na sexualitu ještě nebyly zralé a byly k sexualitě nuceny nebo se samy nutily. Může to být také nevyrovnání se, neodpoutání od svého otce, kdy žena nechce být svému otci nevěrná s jiným mužem.

Frigidita je o tom dovolit si extázi jako své životní právo i v jiných oblastech života než v sexualitě – třeba v tanci, poslouchání hudby.

Pro ženu je důležité přijmout sebe jako měkkou, poddajnou, naplněnou citem, otevřenou, pružnou, schopnou přijímat. Nechat ve vztahu muži jeho akčnost, schopnost kontrolovat, hlídat, řídit a vést, a nechat se jím vést. Pustit kontrolu.

A naučit se svou mužskou energii ventilovat jinde – ve své práci, realizaci, sportu.

Jak se naučit být ženou, kterou bude muž na rukou nosit, vás učím v programech Žena je láska a Kruh Žena je láska.

Jak pochopit vztahy vůbec najdete v programu na webu Soužít je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Frigidita je neschopnost ženy prožívat rozkoš z pohlavního styku. Tato porucha souvisí se strachem, proviněním, depresemi, konflikty s partnerem, pocity méněcennosti či nepříjemnými zážitky z dětství a dospívání. Může také souviset s bolestivými pocity při pohlavním styku pramenícími z nedostatečné vlhkosti poševní sliznice, nepřiměřenou stimulací, či nedostatkem životně důležitých látek, které způsobují pokles hladiny estrogenu a následnou nedostatečnou vlhkost poševní sliznice. Každá žena, užívající hormony, má rozhozený hormonální systém (po dobu užívání hormonů řízený jimi, takže se zdá, že je v pořádku), což se po vysazení nebo už při užívání projeví jako následné problémy s jinými žlázami s vnitřní sekrecí (štítná žláza, pohlavní orgány, podvěsek mozkový – psychika). Po vysazení hormonů dochází téměř pravidelně k problémům se sexem – frigiditě, i proto, že hormony pohlcují mnoho vitamínů a minerálních látek ze stravy, dochází tudíž k podvýživě a vysychání poševní sliznice (a nejen té).

  • Základní je zharmonizovat hormonální systém buď přísunem mořských řas, nejvhodnějším zdrojem jódu a důležitých minerálních látek (Ocean 21) nebo pomoci hormonálnímu systému dozrát mateří kašičkou (Bee Power)
  • Je třeba zklidnit a posílit nervový systém (Stress Management B Complex) a zharmonizovat žlázy s vnitřní sekrecí (Noni)
  • Frigidita je problém ženskosti, proto na rozvolnění stažení, zatvrdnutí, pokud žena trpí bolestmi při pohlavním styku, je třeba rozvolnit pupalkou dvouletou (Evening Primrose Oil)
  • Základním vitamínem nezbytným pro funkci reprodukční soustavy a žláz je vitamín E, ideální k tomu je užívat komplex vitamínů a minerálů pro eliminaci podvýživy (New Life)
  • Velmi vhodné je užívat afrodiziaka v koncentrované podobě (Vital Women)
  • Na zvlhčení a dobrou funkci poševní sliznice je velmi vhodné užívat speciální gely (Every Moment)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: