Herpes – opar pásový

Volání o pomoc, potřeba dotýkání, strach, nedůvěra, obrana proti dotykům, myšlenkový a pocitový začarovaný kruh.

Jak z toho kruhu vystoupit se dozvíš v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Pásový opar je nemoc způsobená stejným virem jako plané neštovice, postihuje nervová zakončení v kůži. Záchvatu pásového oparu obvykle předchází tři až čtyři dny horečky, zimnice a bolestí. Pak se začínají objevovat puchýřky, postižené místo je nesmírně citlivé a bolestivé na dotek. Z puchýřků se během několika týdnů stávají strupovité útvary, které praskají. Pásový opar je vždy projevem oslabené imunity, nedostatku životně důležitých látek, minerálů a stopových prvků, proto je nutné imunitu cíleně posílit!

  • Nejúčinněji akutně proti viru působí lyzin a zinek, který stimuluje imunitní funkce organismu proti viru (VirAgoL-Lysin, Chelated Zinc)
  • Na podporu hojení, imunitní funkce a zmírnění stresu je třeba užívat vysoké dávky vitamínů skupiny B (Stress Management B Complex) ideálně v kombinaci i s ostatními vitamíny a minerály v podobě silného multivitaminu (Super Mega 50), nebo je vhodné snížit stres a bolest pomocí Noni
  • V akutní fázi je vhodné užívat přírodní antibiotikum (Garlic MAX) a vysoké dávky vitamínu C, který pomáhá tělu ničí viry a podporuje imunitní funkce (C 1000)
  • Proti zánětům pomáhá výtažek z kurkumy (Curcuma Pro)
  • Protože patogenní organismy (viry) se velmi dobře usídlují v překyseleném prostředí, je nutné organismus cíleně zezásaďovat (Liquid Chlorophyll), ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu , a současně aktivně osídlit střevní trakt probiotiky (Probiotika), které blokují a hlídají jejich množení.
  • Na podporu hojení kůže a nervové tkáně je vhodné užívat přírodní karotenoidy (Beta Carotene) a esenciální mastné kyseliny, ideálně pupalkový olej (Evening Primrose Oil)
  • Jako prevenci proti tvorbě jizvení tkáně je nutný užívat Vitamín E
  • Pitný režim je vhodné dále doplnit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: