Horečka

Být oheň na tělesné rovině místo ve vědomí, zevšeobecnělý konflikt, výzva otevřeně se vypořádat s konflikty v duchu, postavit se k životnímu boji.

Jak zahořet pro plnění svých životních výzev se naučíte v kterémkoliv programu AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Samotné zvýšení teploty není onemocněním, je příznakem, který může signalizovat přítomnost choroby. Při krátkodobém výkyvu v řádu jednoho stupně bychom svému stavu neměli přikládat žádnou zvláštní váhu, změny teploty jsou součástí obranného mechanismu našeho organismu, kterým se ničí škodlivé mikroorganismy. Horečka je tedy projevem boje proti mikrobům, tudíž je třeba posílit imunitní systém, aby infekci zvládl.

  • Základním prostředkem na posílení imunity a současně antioxydantem je vitamín C, který podporuje vyplavování toxinů z těla a snižuje horečku, nutné užívat ve vysokých, ale dělených dávkách minimálně 5g, maximálně 20g denně (C 1000)
  • Nasadíme přírodní antibiotikum = česnek (Garlic MAX)
  • Na snížení bolesti a horečky nasadíme přírodní acilpirin = kůru bílé vrby (White Willow Bark)
  • Na posílení imunitního systému, tvorbu bílých krvinek a jejich vyšší aktivitu, použijeme lék amerických indiánů vilcacoru, ideálně obohacenou zinkem (ImunnAid)
  • Pro děti je ideální použít na harmonizaci džusy z léčivého ovoce buď Noni nebo z ovoce mangostan (ZenThonic)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: