Impotence

Nedostatečné plnění mužské role ve vztahu k ženství, nedostatek životní a tvořivé aktivity.

Je třeba si uvědomit, že máme dvě části v sobě, mužskou i ženskou. Pokud nemáme sílu ukázat navenek svou mužskou sílu, máme potlačenou i svou ženskou část. Prokrvení pohlavních orgánů vede z vnitřního klidu a uvolnění, což je ženská energie, ne ze snahy podat výkon a být akční – z mužské energie.

Je třeba přijmout, že je třeba být prakticky i pasivní (ženský), např. meditovat, projevovat emoce, učit se jen být bez výsledku, přijmout, že selhat je normální. Učit se vyřazovat rozum, mít vše pod kontrolou.

A učit se prakticky projevovat svou mužskou sílu např. ve sportu, ve fyzické práci, v seberealizaci. Zviditelnit to, co je potlačeno a nelze projevit v sexu.

Výzvou je učit se být mužem, který je akční, výkonný, zajistí svou rodinu a ženu, ale dokáže být i vnímavý, citlivý a chybující.

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Impotence je neschopnost muže dosáhnout erekce nebo ji udržet k uskutečnění pohlavního styku. Erekce je důsledkem komplexní kombinace mozkových stimulů, funkce cév a nervů a hormonální činnosti. Cokoliv, co naruší některý z těchto faktorů, může způsobit impotenci. Příčinou může být onemocnění periferních cév, užívání některých léků, alkohol, cigarety, prodělání pohlavně přenosné choroby, diabetes nebo vysoký krevní tlak, hormonální porucha, ateroskleróza. Pokud dochází nesprávnou stravou k zanášení cév, ateroskleróze, je ohroženo ve své funkci nejen srdce, ale i penis.

  • Protože impotence je vždy problémem překyselení, je třeba užívat cokoliv na zezásadění organismu, pokud nemáme k dispozici zásaditou vodu z Aquarionu (Liquid Chlorophyll)
  • Doporučujeme používat přírodní afrodiziaka (Vital Man)
  • Na podporu krevního oběhu je nutný vitamín E.
  • Důležitá je funkce prostaty, kterou zabezpečí dávka zinku (Chelated Zinc), který má také vliv na produkci testosteronu, pokud má muž s prostatou jakékoliv potíže, je třeba se v prvé řadě zaměřit na ni (Pro-State Power)
  • Protože selen (Pro selenium) je významným antioxydantem, který udržuje v pořádku naše cévy, a odchází spermatem, je třeba ho mužům doplňovat.
  • Na harmonizaci hormonálního systému a zvýšení produkce testosteronu je vhodný arginin (Arginine Plus)
  • Stav cév je zásadní, proto je nutné užívat antioxydanty s ginkgo bilobou (qProtect)
  • Pitný režim je vhodné dále podpořit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.

Máme vyzkoušený i speciální balíček pro muže:

Balíček obsahuje:
1 ks Pure Yucca
1 ks Vital Man
1 ks qProtect
1 ks Arginin

Jak užívat:
Pure Yucca – 1-1-1 asi 10 minut před jídlem, hodně zapít
Vital Man – 1-0-1 po jídle
Protect 4Life – 1-1-1 po jídle
Arginin – 1-1-1 po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: