Inkontinence – pomočování

Pláč prostřednictvím močového měchýře, protest proti špatnému zacházení a neutěšeným poměrům, přetížení, vnitřní tlak.

Močový měchýř zadržuje vodu, duchovní prvek. Pokud se cítíme dlouho pod tlakem, nejsme schopni vykomunikovat a vyřešit své problémy sami, nejsme schopni je vynést ven a řešit, zadržujeme svůj vlastní posun v pochopení.

Vytáhnout na světlo to, co mě trápí, dává příležitost někam se posunout, něco vyřešit.

Strach je základní emoce, která brání lidem vyřknout, co je bolí.

A tak dovolí, aby se na ně nabalovalo stále více a více nepříjemností a negativních emocí, ve kterých zůstávají a neřeší je. Až to močový měchýř nevydrží a začne sám upouštět.

Uvědomme si, že ne ti druzí, ale já sám dovoluji, co nesu nebo co ze sebe shazuji.

Nejsem oběť těch druhých, nejsem závislý na tom, kolik kdo na mě chce naložit. Jsem to já, kdo to dělá.

O pomočování dětí více tady

Vše o vztazích a močovém měchýři v Soužít je láska

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Inkontinence je nedobrovolný únik moči. Běžné je noční pomočování u dětí, které souvisí jednak s velikostí močového měchýře, kdy nedokáže udržet moč po celou noc, ale také často s psychickým zatížením, se kterým se dítě neumí přes den vyrovnat a nahromaděný stres přes noc „vypouští“. Noční pomočování většinou ustává nejdéle po desátém roce věku. Únik moči u dospělých souvisí s narušením funkcí močových cest a měchýře, souvisí s funkcí a intoxikací svěračů, stav zhoršují časté záněty močových cest. Inkontinencí trpí většinou ženy, je zřejmá souvislost s nedostatkem vápníku s hořčíkem právě u žen. O celé detoxikační kůře, jak ji máme osvědčenou, se dočtete v očistě ledvin a močových cest.

  • Vojtěška (Green Health) má silné detoxikační účinky, za které vděčí obsahu chlorofylu, je přírodním prostředkem s diuretickými vlastnostmi, používá se k potlačení chronických a akutních zánětů močového měchýře a prostaty. (Pozor na vysoký obsah vitamínu K, podporuje srážlivost krve, tudíž lidé, kteří užívají léky na srážlivost krve, by neměli vojtěšku užívat!)
  • Na totální detoxikaci je vhodné použít rostliny s obsahem přírodních saponinů (Pure Yucca), které jsou schopny vymydlit všechny usazené nečistoty v močových cestách a trubici, díky nimž ztrácí tyto svou pružnost, tvrdnou a nereagují tak, jak bychom potřebovali, na odstranění odmydlených nečistot je třeba užívat silné antioxydanty (Mega qProtect)
  • Pokud trpíte častými záněty močového měchýře a cest, pak použijte speciálně vyvinutý komplexní přírodní produkt (URX) nebo zabezpečte kvalitu sliznic močového ústrojí doplňováním kvalitních probiotik (Probiotika)
  • Na detoxikaci je ideální zásaditá voda z Aquarionu nebo použijte chlorophyll jako výtažek z vojtěšky, který běžnou pitnou vodu zezásadí (Liquid Chlorophyll). Pozn. neobsahuje vit K, mohou jej i lidé, kteří užívají léky na srážlivost krve.
  • Na podporu ovládání stahu močového měchýře je třeba užívat chelátový vápník s hořčíkem (Strong Bones)
  • Přírodní vitamín C má naprosto unikátní funkci a schopnost, pokud ho má tělo dostatek, je schopné ho vyloučit, a tento vitamín působí léčebně, protizánětlivě a antioxidačně i při odchodu z těla ven, tj. v močových cestách, je třeba ale užívat dávky minimálně 6 gramů denně! (C 1000)
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.

Můžete využít i osvědčený speciální balíček na řešení inkontinence:

Balíček obsahuje:
1 ks Pure Yucca
1 ks AC Zymes
1 ks C 1000
1 ks  Zenthonic
1 ks Strong Bones

Jak užívat:
Pure Yucca – 1-1-1 asi 10 minut před jídlem, hodně zapít
AC Zymes – 1-1-1 spolu s jukou
Zenthonic – 1-1-1 polévková lžíce po jídle
C 1000 – 2-1-0 po jídle
Strong Bones – 1-1-1 po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: