Ischemická choroba srdeční

Zdravé srdce je ukazatel radostného prožívání vlastního života a zároveň uctivé chování k druhým lidem a jim přiměřená pomoc.

Ischemická choroba srdeční je nejčastější srdeční porucha, která vyplývá z rozporu mezi pozorností k vlastnímu životu a věnování se problémům druhých.

Nejčastěji prožíváme víc než je zdrávo, život svých nejbližších, dětí či stárnoucích rodičů.

Ženy se obvykle více rozdávají a přes míru pomáhají, muži obvykle rázně soudí, přísně hodnotí druhé.

Ať tak či tak, tímto přístupem nepřinášíme radost sobě (svému srdci nedopřáváme živin cévami a ty si zanášíme, zužují se), omezujeme se přílišným zabýváním se druhými ve svých životních radostech.

Každý člověk, ať je naše dítě či rodič, které milujeme, si žije svůj život a má své úkoly, které musí pochopit a zvládnout sám, bez nás.

Naše přílišná starost a pomoc jen oddaluje jejich vlastní práci, přebíráním toho, co mají zvládnout sami, jim vlastně ubližujeme.

Jediným způsobem, jak pomoci k radostnému a šťastnému životu druhým, je žít takový život sám a být druhým příkladem.

Radostné srdce se naučíte mít v programu na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Ischemická choroba srdeční (ICHS) je porucha prokrvení srdce v důsledku zužování srdečních tepen, sem patří akutní (srdeční infarkt, nestabilní angina pectoris, náhlá smrt) a chronické formy (angina pectoris, srdeční selhávání, srdeční arytmie, němá ischemie aj.). Společnou příčinou epidemie kardiovaskulárních chorob je předčasné postupující zužování až úplné uzavření tepen (ateroskleróza). Jde o degenerativní a zánětlivé onemocnění cév, při kterém se v porušené cévní stěně ukládají tukové látky, především cholesterol a tak se vytvářejí se aterosklerotické pláty. Vedle toho, že cévu zužují, snadno na nich vznikají další uzávěry z trombů. Uzavírající se cévy znemožňují pak zásobení srdečního svalu kyslíkem a odvod metabolických zplodin, základním řešením srdečních potíží je tedy očista cév a regenerace jater.

  • Na podporu funkce srdce je základním antioxydantem koenzym Q10 ideálně ve formě rozpustných kapslí pod jazykem, užívá se preventivně, ale v případě záchvatu je okamžitě vstřebatelný a rychle účinkuje (CoQ10 Lozenges)
  • Pro výživu srdce a odplavování usazených nečistot v cévách jsou zásadní i ostatní antioxydanty, ideálně v komplexu (Mega qProtect), z toho je vhodné přidat extra zvlášť vitamín E (vitamín E) a vitamín C (C 1000)
  • Pro správnou funkci srdce, stah a roztažení, je podstatná dotace a harmonie vápníku s hořčíkem v těle (Strong Bones)
  • Na rychlé okysličení těla při záchvatu je dobré přidat tekutý kyslík (OxyMax)
  • Protože příčinou potíž se srdcem je kornatění cév, tj. jejich tvrdnutí, je podstatné nejen cévy čistit, ale i je udržovat pružné komplexem aminokyselin (Triple Potency Lecithin)
  • Je dobré také použít komplexní antioxydant v podobě ovoce Bohů mangostanu, který přináší srdci radost, a to především starším lidem, pro ně v ideální formě džusu (Zenthonic)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: