Kandidóza

Jsme příliš slabí, necháme se užírat něčím, s čím každý jiný dokáže lehce bojovat.

Jsme málo přístupní kompromisům, neumíme se vyrovnávat s cizími impulzy, neumíme vpouštět na duchovní rovině to, co je nám cizí, je třeba poskytnout i tomuto prostor a neodsuzovat.

Proč se necháváme užírat něčím, co nám neprospívá, můžeme poznat, když najdeme sebe – hledejte v kterémkoliv programu naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Candida albicans je parazitická kvasinka, která osídluje střeva, pohlavní ústrojí, ústa, jícen a krk. Tato kvasinka žije za normálních okolností v rovnováze s ostatními bakteriemi a kvasinkami v lidském organismu, za určitých podmínek se však množí, oslabuje imunitní systém a způsobuje infekci známou jako kandidóza. Mikroorganismus může cestovat krevním řečištěm po těle do mnoha tělních orgánů, proto je možné kandidózu charakterizovat mnoha příznaky. Všude na napadených sliznicích vznikají záněty a z toho vyplývající důsledky (ženské výtoky, afty, vyrážka, plísně na nohou nebo genitáliích). Kandidóza má vždy příčinu v porušení rovnováhy mikroorganismů v našem těle v důsledku užívání antibiotik či hormonálních léků, chemické a překyselující stravě. Kandida produkuje toxiny, které narušují imunitní systém, dochází tedy k častým infekcím a postižený člověk se dostává do začarovaného kruhu.

  • V prvé řadě je zapotřebí zneutralizovat kyselé prostředí těla (Liquid Chlorophyll) a ideálně zkombinovat s vojtěškou (Green Health), která působí nejen neutralizačně, ale i protizánětlivě.
  • Dokonalým řešením je pití zásadité vody z Aquarionu.
  • Je třeba doplnit střevní mikroflóru na dorovnání chybějících příznivých bakterií na úkor kandidy (Probiotika).
  • Na boj proti vetřelcům je třeba použít osvědčené bylinné kombinace, hubící parazity, s dezinfekčními, detoxikačními a protizánětlivými účinky (ParaProtex) nebo tradiční česnek (Garlic MAX)
  • Nutné jsou esenciální mastné kyseliny (Evening Primrose Oil) pro léčbu a prevenci kvasinkových infekcí ničících buňky a zvýšit množství antioxydantů na chytání toxinů v těle (Mega qProtect)
  • Velmi důležité je zbavit se škodlivých toxinů, které plísně produkují (Ocean 21)
  • Je nutné posílit imunitní systém a protizánětlivou bariéru bylinou, podporující činnost a množství bílých krvinek, vilcacorou (ImunnAid)
  • Pitný režim je vhodné dále doplnit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: