Kouření

Náhrada za opravdovou komunikaci a svobodu, hlad po požitku a opojení, touha uniknout v dýmu.

Výzva držet se lidí místo cigaret, hledat jiné způsoby, jak vypouštět agresivitu.

Kouření vyjadřuje skrytou agresivitu. Je to způsob, kterým vracíme lidem „pach“, který jsme od nich dostali a neumíme to jinak vykomunikovat.

Protože je kouření problém jater, zatvrzelosti, vzteku a agresivity, najdete vše o tom v programu na webu TOLEROVAT JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Kouření je činnost, při které je skrze spalování nějaké látky, nejčastěji tabáku, uvolňován a následně vdechován či ochutnáván její kouř. Tento tabák může být kouřen v cigaretách, existují ale i jiné způsoby, mezi které patří např. kouření dýmky, doutníku, či vodní dýmky. Kouření má jistý společenský význam; zatímco v 19. století a na počátku století dvacátého bylo považováno za symbol určité společenské úrovně, na začátku století dvacátého prvního byla prokázána jeho škodlivost spojená se vznikem karcinomu plic a dalších onemocnění a je proto proti němu vedena rozsáhlá kampaň. K nejčastějším rizikům spojených s inhalací tabákového kouře patří poškození plicních dýchacích cest. Při spalování tabáku vzniká karcinogenní benzopyren a uvolňuje se nikotin, na kterém vzniká závislost.

  • Je potřeba si uvědomit, že tělo potřebuje ke zpracování 1 vykouřené cigarety 150 mg vitamínu C, proto by kuřáci měli příjem tohoto vitamínu extrémně zvýšit (C 1000)
  • Kouřením vzniká obrovské množství volných radikálů v těle, škodlivin, které napadají zdravé buňky a tak jsou kuřáci vystaveni mnohem vyššímu riziku nemocem, např. rakovině. Proto je nutné užívat antioxydanty zaměřené především na očistu plic (Mega qProtect)
  • Pro kuřáky je velmi důležité starat se o stav svých sliznic, které jsou často narušovány škodlivinami z cigaret, vysychají, vznikají na nich zánětlivá ložiska, předstupeň rakoviny (Probiotika nebo Beta Carotene)
  • Kouření velmi negativně působí na cévy kuřáků, je třeba pravidelně provádět očistu cév (očista srdce a tenkého střeva )
  • Pitný režim je vhodné dále zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu

Máme ověřený speciální balíček pro očistu plic kuřáků:

Balíček obsahuje:
1 ks C 1000
1 ks Mega qProtect
1 ks AC-Zymes
1 ks Liquid Chlorophyll

Jak užívat:

AC Zymes 2-2-2
C 1000 2-2-0
Mega qProtect 1-1-1
Liquid Chlorophyll – 3 polévkové lžíce denně

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: