Křeče svalů

Nesprávný psychický postoj, jednostrannost, přílišná ctižádost, přehnané chtění, vzpurné a křečovité chování.

Přemíra ega a neschopnost poslouchat své srdce, nepatřičnost při projevování svých pocitů.

Jak rozvolnit křeč se naučíte v programu na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Křeče svalů se dostavují nejčastěji v noci a většinou postihují dolní končetiny, především lýtkové svaly a chodidla. Trpí na ně především starší lidé, ale není dnes výjimkou, když se vyskytnou i mnohem dříve. Příčina je obvykle v nerovnováze vápníku s hořčíkem v organismu a nedostatku vitamínu E, což je přímý důsledek současné nedostatečné kvalitní výživy a přemíra chemie v potravě. Křeče mohou vznikat jako důsledek anémie, kouření, nečinnosti, artritidy, arteriosklerózy, dehydratace, snížené funkce štítné žlázy nebo křečových žil.

  • Základem je užívat minimálně 2000 mg vápníku a k tomu odpovídající hořčík denně, pozor na vhodnou formu, je třeba chelátová vazba, aby byly minerály pro tělo vstřebatelné! (Strong Bones nebo Calcium Magnezium Plus)
  • Je dobré na dobu určitou přidat navíc extra dávku hořčíku spolu s vitamínem B, který podporuje krevní oběh a udržuje svalový tonus (Magnezi B6).
  • Na zlepšení krevního oběhu, pokud křeče souvisí s křečovými žilami, je potřeba doplnit Vitamin E.
  • Na podporu vstřebávání vápníku s hořčíkem a zlepšení krevního oběhu je potřeba přidat vyšší dávky vitamínu C s bioflavonoidy (C-Plus Flavonoid nebo Liquid C+ Bioflavonoid nebo C-300 Plus).
  • Pitný režim je vhodné dále doplnit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: